Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak kaç gündür musoya laf anlatmaktan harap bitap düştük. Rica ediyorum paşa paşa oku ozlet geçmeye bile dermanimiz kalmadı kuzum
Ya çocuğuma köfte yapmadı kısmında ben konu sahibinin kafayı anladım ona hiç yorum yapmayacaktım zaten dlsksks Allah kolaylık versin size, konu sahibi şaka olmayabilir çünkü böyle çok fazla insan var yeni eşi çekmeyip çocuğuna baktırmaya kalkan, huzuru kaçıran, Eski kocişi yeni eşe zehir zıkkım olsun diye çabalayan

40 bin alıyorsa yılda 480 bin yapar. 150 bin okul 100 binde nafaka kurslar yeme içme aktivite desek eline 230 kalıyor . Fakir yani ticaret de yapmıyor boyacı badanacı diyeceğim onlar da daha fazla kazanıyordur

Ya bence çocuğun masraflarını dedesi karşılıyor. Bu beceriksiz eski koca aç, gitti yeni gelinin evine kondu. yani koskoca influencer evlenirken yeni eve taşınıp eşya almaz mı. Musakka da sallıyor iyice

Var canım var maalesef

Kuzuuuuummmmm, yavruuuummmm anneeemmmm saclarimiz beyazladı laf anlatcaz derken ama yok anlamiyor, kabul etmiyor

Ya çünkü bir yandan kadını kıskanıyor ama kadının oma faydası var. Burada yorum yapan kaç kişi 2. Evliliği olan biriyle evlense adamın eski ailesi için bu kadar para aktarmasına izin verir.
Ben calisiyorum mesela ben kadının yerinde olsam net bu kadar para aktarımına izin vermezdim. Adamın yeni eşi bence gayet insancıl ama cidden anlamıyor

Ama şuan vermiyor mu adam o parayı bu yıl için. Bilfen fln mı acaba 150 bin bandında yeme içmesi yok sadece okul parası bu
İnegöl'de Bilfen yok ama özel okul fiyatları yüksek.
Doğrudur ben bursaya sonradan yerleştiğim için ilçelerini pek bilmiyorum

İnegöl şehir gibi oldu artık vardır
İnegöl zengin bi yer bu yüzden olabilir. Ama inegölde influncer az inegöl olsa çabuk bulunur kim olduğu... sünnet düğünü vs dediği için İnegöl olabilir diye düşündüm çünkü İnegöl kültüründe çok önemli sünnet düğünü...

Kesinlikle anneyle babanın ikinci düğünü gibi gelinlik damatlık bile giyeni oluyo

Kızlar doğumu acıbademde yaptım dedi İstanbul 'u eledik
Ankara
izmir
kayseri
bursa
bodrum
adana
eskişehir
kaldı şimdi.

ev de ev, altınlarım da altınlarım dediğine bakaraktan ben oyumu kayseriden yana kullanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…