Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay Allah hidayet versin artık ne diyelim

İroni konu sahibinin söyledikleri bunlar zaten ciddiye almayın 😅

Ama bir yerden sonra konuya yazılanların tamamı ironiye kaymaya başladı. Son sayfalardan bakmaya başlayanları çok iyi anlıyorum :-)

Zaten sağlıklı olan haftasonlarının paylaşılmasını. Uzman değilim tabii ama düşününce çocuk için hafta içi sıkıcı zaman. Ödev-disiplin-erken yatmak filan. Ve bunlar hep anneyle özdeşleşiyor. Tüm haftasonlarını babada geçirince baba ile de eğlence özdeşleşiyor. Oysa anneler de hak ediyor hafta sonları çocuklarıyla eğlenceli zaman geçirmeyi.
Hafta sonu da ödev var ki. 😑😑

Valla bana da biraz Bursa gibi geliyor sanki adamda mobilya işi yapıyor gibi... boşanıp bu kadar rahat eski eşi geçindrblmesi için kendi işi olup dış ticaret yapması lazım ve Bursa'da özellikle bir ilçesinde bu mümkün... Bursa'lı olarak ben çevremi bi araştrayım 😉
Kız bende Bursa'dayim. Bana da sigortacı gibi geldi nedense

Evet sanırım sadece çocuğu temelli vermekten vazgeçirebildik. Ama kafası atarsa yine dönebilir tabii.
Biz mi vazgeçirdik sence. 🤣🤣🤣
Çocuğu alsalar verecek de almıyorlar. Kv si bile alttan alta mesajı verdi gönderme oraya istemiyorsanız gönder ben bakarım dedi. Baktı ki hem huzurlarını kaçıramayacam hem evden nafaka dan Olcam o konuyu kapattı.

Valla bana da biraz Bursa gibi geliyor sanki adamda mobilya işi yapıyor gibi... boşanıp bu kadar rahat eski eşi geçindrblmesi için kendi işi olup dış ticaret yapması lazım ve Bursa'da özellikle bir ilçesinde bu mümkün... Bursa'lı olarak ben çevremi bi araştrayım 😉
İstanbul değilse Bursa Kocaeli ama adam ticaret yapıyor kazancı normal mesleklere göre biraz fazla

Kız bende Bursa'dayim. Bana da sigortacı gibi geldi nedense
Olabilir her iki sektörde de para var😉 mobilya şehri olduğu için bana mobilya ticareti yapıyor olabilir gibi geldi. İyi kazanıyorlar eğer tahminlerimiz doğruysa musakkak musakkak için verdiği para adamın umrunda değildir kurtulduğuna şükrediyordur.

Ama inegölde 150 bin var mıdır kolej parası?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X