Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sallıyorsun gibi geliyordu bana yav. Eşinin aldığı parada fazla değil bugün şartlarında. Cocuk koleje gidiyor, tüm masraflarını karşılıyor,sana 5 bin veriyor. Pariste evlenme teklifi, yurtdışında balayı. Babasının evi dışında varsa bir arabası var eski esinin. Bir şeyde yapamamış onca yıl.
Ekonomide bilmiyorsun sallarken zorlanıyorsun.

Böyle adamı nasıl boşadın ya tazminatsız.

Bu adam madem böyle zengin niye bugüne kadar bir ev alamamış. En azından oğlunu güvenceye alırmış. Babasının üzerinden geçinmiş. Yani çok garip.

Evet öyle bir kadınla evlenmem hep fotoğraf video paylaşıyor etek elbise giyerek fotoğraf atıyor ben olsam evlenmezdim demek istedim kadına kötü bir şey demiyorum
Demiyorum deyip deyip diyorsun aslında.

Ben rutinlerimiz bozulmasın istedim zaten bana o güvenceyi vermişti taki kadın hayatına girene kadar

Hayat böyle. Kimsenin verdiği güvenceye güvenme. Sadece kendi emeğine güven. Ne yapacaktı adam. Bekar mı yaşayacaktı ömrünün sonuna kadar. Ne güzel evlenmiş, yuva kurmuş.

Muso boşandıktan sonra ne güvencesi?Oğluna yapar da sana niye yapsın karısı varken?
Bizim çocuğumuz var biz tam Ayrılamayız onunla çocuğun annesinin rahatını düşünmek zorunda bunu sorun yapan bir kadınla evlenmeseydi o zaman sonuçta o kadın hayatımıza girene kadar beni düşünüyordu zaten aslında şu anda da veriyor paramızı ama bundan sonra bitiremez kadın her zamanki gibi susmak zorunda bu konuda yoksa boşansın kaldıramıyorsa

O senin gibi kuru sözle boşanır mı?Donuna kadar alacak belki.

Musko iyi ki böyle konuşuyorsun da sana acıyıp iyi biri sananların aklını başına getiriyorsun aferin kız

Ayy yok artık bebeklerine oda yapıp yapmayacaklarını da mı soracak yok artık

Paris'e kadar iyi gidiyodu. :)

Musko seni rutinler kovalasın. Anlatsana neydi rutinleriniz
Canım biz boşandık ama eski eşim haftada iki gelirdi Oğluyla kalırdı biz hafta sonları at binmeye giderdik, aktivitelere giderdik, tatile gitmişliğimiz var birlikte çocuğumuz için haftada bir gün dışarıda yemeğe çıkarıyordu bizi yani çocuğumuzla yapılabilecek şeyleri yapıyorduk tamam biz sevgiliyiz diyemem zaten değildik her şey çocuğumuz için yaptık boşandıktan sonra o kadın hayatımıza girince tamamen kesti benimle bu şekilde görüşmeyi aynı aktiviteleri o kadın eşim ve oğlum yapmaya başladılar kadınla sevgili olduğundan itibaren kalmaya gelmedi eve

Arkadaşımın eşinin eski eşi de annesiyle birlikte adamın ağzına s.çmışlar. adam napsa yarananamış. sonra adam arkadaşımla evlendi. kendinden 9 yaş küçük hiç evlenmemiş genç ve güzel bir kadınla yani. 2 de çocukları oldu. Allahhh arkadaşım hamile kalınca kudurdu neler yaptı eski karısı. kocaman(o zaman 17 yaşında) olan kızını al bu kadar sene ben baktımlar. arayıp adama telefonda hakaret etmeler. sürekli fazladan para vs istemeler karın beni kıskanıyor mu demeler vs vs. olaylara şahit olduğum için biliyorum arkadaşım başta kıza karşı çok sıcaktı. sonra annesi azdıkça kızdan uzaklaştı. eşi de şimdi sırf sussun diye eski eşi ne istese veriyor ama arada duygusal bir şey kalmadı bence. adamın arkadaşımdan 2 çocuğu olduktan sonra diğer kızına sadece para gönderen biyolojik baba olarak kaldı. kız umursuyor mu bilemem ama kızla babasının ve üvey annesinin ilişkisini bu hale kızın annesi ya i eski eş getirdi. çok yakın arkadaşım olduğu için süreci çok iyi biliyorum. demek bu karınların modeli hep aynı. en büyük kötülüğü çocuklarına yapıyorlar kıskançlıkları ve hasetler yüzünden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…