Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Musakkacim seni cok yargiladilar ama yasamayan bilmez. Tabiki herseyi essssek gibi yapacaklar. Erkek evlat vermişsin onlara, ilk ve tek torun. Seni el ustunde tutmalari lazim. Ne dersen onu yapacaklar. Bu gidisle bence bunlar bosanacak, adamda sana geri dönecek gibime geliyor
Aynen öyle canım ama dönsin diye uğraşmıyorum artık köprü altından su geçti çoktan

Musakkacim seni cok yargiladilar ama yasamayan bilmez. Tabiki herseyi essssek gibi yapacaklar. Erkek evlat vermişsin onlara, ilk ve tek torun. Seni el ustunde tutmalari lazim. Ne dersen onu yapacaklar. Bu gidisle bence bunlar bosanacak, adamda sana geri dönecek gibime geliyor
Di mi ya bence de. Zaten bu Katibin Ruhu Katibin Ruhu tam kadın düşmanı. Nolmuş eşşek gibi yemek hazırlıyor dediyse, yapmak zorunda bence de. Bence katip o eşle akraba olabilir

Eski eşim çocuğu almış okuldan kendisi eve götürmüş ama karısı yokmuş Evde yemekte yokmuş dışardan pizza söylemiş babası film izlemişler birlikte oğlum sormuş nerde diye oda işivar annesine gitti oğlum demiş kadın annesine gitmiş araları bozuk galiba evdeyemek olmadığına göre belki annesinde kalıyordur o kadın artık bilmiyorum ben bisey yapmadım yine suçlarsınız beni herzamanki gibi.oğlum orda kalmak istemiş ama babası getirdi eve yukarı Çıktı meyve almış onları bıraktı ayaküstü konuştuk telefon olayını düşün lütfen dedi dedim çocuk küçük kusura bakma başına bisey gelir oda evde kullanacak akşamları ben babası olarak hediye almak istiyorum karışma bize lütfen dedi dedim ben annesiyim iznim yoksa napcaksın oda ben babası olarak alıp vericem kontrolü sende olsun program indirme sadece biz konuscaz onlakonu kapandı cumartesi oğlumla telefon almaya gidicez haberin olsun çocuğa söz verdim dedi gitti kadınmı doldurdu bu kadar sizce
Yok ben emin oldum bizimle dalga geciyor

Kadın köfteci paşayı görmemek için evden çıkmış belki arkadaşlarıyla alışverişe filan gitmiştir muso. Gördüğün gibi evde kalmasına da izin verilmiyor artık senin yüzünden. Kadın doldurmamıştır adam artık bıkmıştır.

Ev kadının evi küsse annesi kadının evine gelir adam annesinin evine döner

Di mi ya bence de. Zaten bu Katibin Ruhu Katibin Ruhu tam kadın düşmanı. Nolmuş eşşek gibi yemek hazırlıyor dediyse, yapmak zorunda bence de. Bence katip o eşle akraba olabilir

Katip bence infuluuuusırrrr 2. eş

En iyi ihtimalle eşinin 2. eşi bu kıskançlık ondan 😈

Eski eşim çocuğu almış okuldan kendisi eve götürmüş ama karısı yokmuş Evde yemekte yokmuş dışardan pizza söylemiş babası film izlemişler birlikte oğlum sormuş nerde diye oda işivar annesine gitti oğlum demiş kadın annesine gitmiş araları bozuk galiba evdeyemek olmadığına göre belki annesinde kalıyordur o kadın artık bilmiyorum ben bisey yapmadım yine suçlarsınız beni herzamanki gibi.oğlum orda kalmak istemiş ama babası getirdi eve yukarı Çıktı meyve almış onları bıraktı ayaküstü konuştuk telefon olayını düşün lütfen dedi dedim çocuk küçük kusura bakma başına bisey gelir oda evde kullanacak akşamları ben babası olarak hediye almak istiyorum karışma bize lütfen dedi dedim ben annesiyim iznim yoksa napcaksın oda ben babası olarak alıp vericem kontrolü sende olsun program indirme sadece biz konuscaz onlakonu kapandı cumartesi oğlumla telefon almaya gidicez haberin olsun çocuğa söz verdim dedi gitti kadınmı doldurdu bu kadar sizce
Kız Allah seni ne yapmasın.Ben de anneme gidiyorum evde kocama yemek yapmak zorunda mıyım her öğün.Kadın gezmeye gitmiştir.Arası kötü mü olması lazım yemek yapmaması için.Keyfinden yapmamıştır aman yarabbi 😂

Selam ben kimsenin namusuna ben kimseye hakaret etmedim ceza yemişim ayıp değilmi 1gün ceza aldım ben ne yaptım kimseye hakaret etmemiştim şikayet edene helal etmiyorum beni anlayan kişiler olmuştu onlar için gelişmeleri yazmak istiyorum o kadının gerçek yüzünü görsün herkes
Bana o kişiyi söylersen sana 1500 kişilik hazır insta hesabımı vereceğim buradan da kimseyle paylaşmayacağım

Alt tarafı telefon almak istemiş abartma bence

ayrıca o kadının evi küs olsa adam gitmek zorunda
Hayır kadın anne evine gidecek adamda kadının evinde kalacak musakka gibi.bu böyle bir döngü kadın bu adamı boşar da yeniden biriyle evlenirse o da onun evinde kalır.döngü bozulmasın

Ya ne doldurması var Allah aşkına burada? Adam çocuğa telefon almak istediğini sana daha kibar bir dille nasıl ifade edebilir? Kadının ne alakası var niye her şeyin suçunu kadına atmaya çalışıyorsun? Hele ki hiçbir suç yokken?
Vallahi ESKİ kocan çok kibarmış. Ben bu kadar nazik kalmazdım. Şurada konuları bir karıştır, ne eski kocalar var bir gör.

Hanfendi neden dalga geçeyim benimle siz geçiyorsunuz bisey demedim hiç
Ben hic geçmedim gayet medenice cevab verdim her yazdığınıza ..ama artık bu kadar saf olacağınıza ihtimal vermiyorum vermek istemiyorum sadece dalga geçiyorsunuz.cunku hayatiniz da hareketlilik farklılık yok.bizde sizin elinize done verdik ..haydi bakalım sizin dediğiniz gibi olsun

Evet katip sen o adamin akrabasi misin, açıklar misin? Ne bu kadinla alip veremedigin?
Musakkayi kiskaniyo burdakiler. O yuzden boyle seyler yaziyolar. Halbuki herkes esssek gibi herseyi yapmak zorunda

Hayır kadın anne evine gidecek adamda kadının evinde kalacak musakka gibi.bu böyle bir döngü kadın bu adamı boşar da yeniden biriyle evlenirse o da onun evinde kalır.döngü bozulmasın
Ya ahahshhsdhdhhdhddhdhfhhffhfhfh yarıldım, sandalyeden düştüm ahahhahahahahahahahahahaahahahah

Kadın muhtemelen tamam getir çocuğunu ama ben gider annemde dururum o bu evdeyken demiştir. Güzel taktik uyguluyor aslında. O yüzden çocuğu akşama getirmiş karısı gelecek çünkü eve. Yani kavga edip gitme gibi Bi durum yok aslında kadın taktik uyguluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X