Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben zaten bu yorumlara birşey demiyorum herkesin yolu ayrılmış sadece yeni eş kim hangi ınfluencer var mı yakınlarda evlenen

Bence bu kısmı doğru değil o kadar ünlü olsa hepimiz takip ediyoruz ben sosyal medya kullanmıyorum ama yinede biliyorum ınfluencerları yani illaki bulunurdu internetten baktım bende ama birşey bulamadım .
İstanbul’da yaşamıyorum demişti.Ama bilemiyorum.6 ay olmuş evleneli.

8 ay değil mi gene de yuksek takipçili diyor bilinirdi zaten benımde bildiklerim cogu istanbulda değil yani yuksek takipçili demek bilindik biri demek
Tam emin değilim.O konularda ketumdu.Eski eşin işini söylememişti.Tek bildiğim kadının ağustosta doğum günü varmış.Onu kutlamışlar.Gönderilerde de ilk aşkım,ilkim gibi şeyler varmış.

Niye eşiniz yokken gönderiyorsunuz? Kadın çocuğunuza bakmak zorunda değilki? Ha babası evde olsa, yemek yapmasa kızsa haklısınız. Evde kavga ediyorlarsa babasını arayıp söylesenize, yapmayın diye.
İnanın hiç masum görünmüyor dışarıdan, çocuğunuza üvey anne olmak zorunda değil o kadın. Evet çocuğunuza iyi davranmak zorunda, babasıyla görüşmesini engellememek zorunda. Bu kadar… o çocuğunuza abla olur, teyze olur. Böyle bir beklentiye girmeyin, yeni evlilerin arasını da bozmayın. Mümkünse baba çocuğuyla dışarıda görüşsün, gezdirsin eğlensinler aktivite yapsınlar. Baba evde yokken de çocuğu bakıcıya verir gibi kadına vermeyin çünkü çocuklu adamla evlenmek bakıcı olmak demek değil. Sorununuz varsa da babayla konuşun, sorumluluk sizin ve babanın

Bu arada, kadının çocuğu sevmesini engelliyorsunuz. Ben öğtetmenim ve öğrencilerime aşığım. Ancak bir velim eşşek gibi bakacaksın çocupuma, bugün çocuğa bunu demişsin şunu yedirmişsin dese çocukla arama mecburen mesafe koyarım. Ki ben profesyonelim, o kadın direk çocuktan soğur. Bir anne olarak kendi keyfinizi değil çocuğunuzun refahını düşünmeye başlasanız harika olur

Adamla basta anlasmissiniz. Eger adamin rahat rahat baska kadinlarla gorusmesini istemiyorduysaniz (cocugunuzdan daha onemli sanirim bu) velayeti almayacaktiniz. Adamin yeni karisi, cocugu velayeti annesine verilmis ozgur bir adamla evlendi. Onlarin evliliginde cocugunuzun yeri yok. Eski kocaniz cocugunuzu istedigi zaman gorebilir ama siz hayatta oldugunuz ve velayeti vermediginiz muddetce o kadinin cocugunuzla bir dakika bile gecirme zorunlulugu yok. Ayrica eski kocaniz evini birakmis, yeni karisinin evinde kaldigi icin eziliyor ve onun dediklerine kurallarina uymak zorunda. Size de her ay para gonderiyor. Hadi yer degistirelim. Eger cocugun velayetini adama verirseniz siz tum bunlari yapip baska adamla evlenseydiniz "ay ne kadar rahatim cok kolaymis evlenip bosanmak" diyebilecek miydiniz? O kadar para gidecekti. Bence psikologa gitmeniz sart. Bu kafa yapisindan kurtulamiyorsaniz cocugu babaanneye verin psikolojim bozuk deyin. Tedavi gorun.

Noldu kıığğz patlıcanlı musakka dibine mi tuttun geri dön özledik

Adamın ailesi de var kendine baktırcak daha sırada, önce onlar. Muso huzurevi gibi bi şey olmuş.

Ben zaten bu yorumlara birşey demiyorum herkesin yolu ayrılmış sadece yeni eş kim hangi ınfluencer var mı yakınlarda evlenen
Yenge ile ilgili bildiğimiz şeyler;
Nillev yanlışım varsa düzelt lütfen

1. 27 yaşında, kocası 28 yaşında
2. Özel üniversite mezunu, evi var
3. Çay, kahve gibi ürünler tanıtıyor
4. Etek ve elbise giyiyor
5. Düğün, kına yapmadı
6. Seviyeli, kaliteli ve iyi bir insan.
7. İstanbulda yaşamıyor.

Şunuda ekleyeyim.

8. Bugün yarın bebek haberi verir.

Sanirim eski es 33 yasinda.

Musakanın yaşı 35 eşi ondan 2 yaş küçük cici anne 27

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…