Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konularda büyük konuşmayı sevmem.Belki aşık olmuştur.Bilemem.Ama adamın eşinin bir suçu yok bu olaylarda.Influencer zaten cumadan pazara kadar bakmış hep.Babası 9-10 da geliyor eve.Cumartesi de çalışıyor.Ama muso köfte,don yıkama olaylarında kadını arayıp.tartışmış.Eşek gibi bakacaksın demiş.
Ben zaten bu yorumlara birşey demiyorum herkesin yolu ayrılmış sadece yeni eş kim hangi ınfluencer var mı yakınlarda evlenen

Bence bu kısmı doğru değil o kadar ünlü olsa hepimiz takip ediyoruz ben sosyal medya kullanmıyorum ama yinede biliyorum ınfluencerları yani illaki bulunurdu internetten baktım bende ama birşey bulamadım .
İstanbul’da yaşamıyorum demişti.Ama bilemiyorum.6 ay olmuş evleneli.

8 ay değil mi gene de yuksek takipçili diyor bilinirdi zaten benımde bildiklerim cogu istanbulda değil yani yuksek takipçili demek bilindik biri demek
Tam emin değilim.O konularda ketumdu.Eski eşin işini söylememişti.Tek bildiğim kadının ağustosta doğum günü varmış.Onu kutlamışlar.Gönderilerde de ilk aşkım,ilkim gibi şeyler varmış.

eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
Niye eşiniz yokken gönderiyorsunuz? Kadın çocuğunuza bakmak zorunda değilki? Ha babası evde olsa, yemek yapmasa kızsa haklısınız. Evde kavga ediyorlarsa babasını arayıp söylesenize, yapmayın diye.
İnanın hiç masum görünmüyor dışarıdan, çocuğunuza üvey anne olmak zorunda değil o kadın. Evet çocuğunuza iyi davranmak zorunda, babasıyla görüşmesini engellememek zorunda. Bu kadar… o çocuğunuza abla olur, teyze olur. Böyle bir beklentiye girmeyin, yeni evlilerin arasını da bozmayın. Mümkünse baba çocuğuyla dışarıda görüşsün, gezdirsin eğlensinler aktivite yapsınlar. Baba evde yokken de çocuğu bakıcıya verir gibi kadına vermeyin çünkü çocuklu adamla evlenmek bakıcı olmak demek değil. Sorununuz varsa da babayla konuşun, sorumluluk sizin ve babanın

Bu arada, kadının çocuğu sevmesini engelliyorsunuz. Ben öğtetmenim ve öğrencilerime aşığım. Ancak bir velim eşşek gibi bakacaksın çocupuma, bugün çocuğa bunu demişsin şunu yedirmişsin dese çocukla arama mecburen mesafe koyarım. Ki ben profesyonelim, o kadın direk çocuktan soğur. Bir anne olarak kendi keyfinizi değil çocuğunuzun refahını düşünmeye başlasanız harika olur

Adamla basta anlasmissiniz. Eger adamin rahat rahat baska kadinlarla gorusmesini istemiyorduysaniz (cocugunuzdan daha onemli sanirim bu) velayeti almayacaktiniz. Adamin yeni karisi, cocugu velayeti annesine verilmis ozgur bir adamla evlendi. Onlarin evliliginde cocugunuzun yeri yok. Eski kocaniz cocugunuzu istedigi zaman gorebilir ama siz hayatta oldugunuz ve velayeti vermediginiz muddetce o kadinin cocugunuzla bir dakika bile gecirme zorunlulugu yok. Ayrica eski kocaniz evini birakmis, yeni karisinin evinde kaldigi icin eziliyor ve onun dediklerine kurallarina uymak zorunda. Size de her ay para gonderiyor. Hadi yer degistirelim. Eger cocugun velayetini adama verirseniz siz tum bunlari yapip baska adamla evlenseydiniz "ay ne kadar rahatim cok kolaymis evlenip bosanmak" diyebilecek miydiniz? O kadar para gidecekti. Bence psikologa gitmeniz sart. Bu kafa yapisindan kurtulamiyorsaniz cocugu babaanneye verin psikolojim bozuk deyin. Tedavi gorun.

Ben de pek garipsemiyorumki bu yüzden en eğlenen benim 🤣🤣🤣

Ay o pısırık kocası, yeni gelinden korkuyor. Korkmasa musakka ile görüşür. Şurda onlarında üç yılı var. O adam şimdi yeni kadına modern adam profili çiziliyor. Daha evleneli 8 ay olmuş, çocuk yapcaklarmış. O çocuk doğsun, musakkaya yaptığının aynısını yapacak. Ama çocuk vs olmazsa, 10 seneye adam azıcık çöksün boşanır, musakkaya gider kendine baktırmak için. Yeni gelin bu adama öyle musakka gibi bakmaz. Yeni gelin bu adama böyle kendi ayakları üzerinde duruyor, sessiz, canlı, neşeli diye iyi geliyor. Bunalsın hop bıkacak.
Adamın ailesi de var kendine baktırcak daha sırada, önce onlar. Muso huzurevi gibi bi şey olmuş.

Ben zaten bu yorumlara birşey demiyorum herkesin yolu ayrılmış sadece yeni eş kim hangi ınfluencer var mı yakınlarda evlenen
Yenge ile ilgili bildiğimiz şeyler;
Nillev Nillev yanlışım varsa düzelt lütfen 😂

1. 27 yaşında, kocası 28 yaşında
2. Özel üniversite mezunu, evi var
3. Çay, kahve gibi ürünler tanıtıyor
4. Etek ve elbise giyiyor
5. Düğün, kına yapmadı
6. Seviyeli, kaliteli ve iyi bir insan.
7. İstanbulda yaşamıyor.

Şunuda ekleyeyim.

8. Bugün yarın bebek haberi verir.

Yenge ile ilgili bildiğimiz şeyler;