Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kim şikayet etti musakkamızı yaa gitmiş yine. bugün arada boş derslerim vardı biriktirmeden okudum sayfaları 😁 neyle dönecek çok merak ediyorum .
bu arada influnsır yengeyi hala öğrenemedik ona üzüldüm bi miktar

Kocasının ailesiyle fazla ters düşmek istemediği için çekişmemiş olabilir. Zaten de havuzlu sitedeki evin kullanım hakkını buna bırakmışlar kullansın diye, bu da şükür namazı kılmış çeyizciklerimle geldiğim evde kaldım, komşularımdan kaynanamdan ayrılmadım oh ne güzel diye. Eski Kocası hala buzdolabını tavukla etle erzakla dolduruyormuş öyle diyordu. Cahil bi kadın için aslında nur nimet bunlar. tabi bize anlattıkları bunlar, dediğiniz gibi Herşeyi taksit taksit anlattı burda, amacı yardım değil birileri çıkıp göster onlara gününü desin diye bekledi. kadın bebek yapıcam diyene kadar bile aslında sineye çekmiş en çok bebek ağır geldi ona şimdi son kalesi de yıkılır öyle bi durumda.

Kendisi için "beni bedavaya almadılar" yazmıştı. ona göre kayınvalide, kayınpeder kocası onun değerini ödeyip almışlar. İade kabul etmiyor şimdi de.

mağdur değil de kafası da pek çalışmıyo şimdi onu da inkar etmeyelim 😂 kadını metres, kendini eş sanan bi kafadan çok da cin olması beklenmez. bence bu böyle konuşuyo da normalde bir şey yapamayan vur kafasına al ekmeğini bi tip
Valla kafaya vurup ekmek almalı kısımdan pek emin değilim ben. Ama çok zeki olmadığı bi gerçek. Onun bunun aklıyla yaşıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X