Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beni en çok etkileyen çocuğun sünnet düğününe eski kocasının karısının gelmeyeceğini düşünmesi.Fotoğraf çektirirken zoruna gidermiş.😂Sanki kendi düğünü.Adamla yanak yanağa dans edeceğini mi düşünüyor?
Alışsın diye oğlunu babasının düğününe zorla göndermeye çalışması başka bir akıl tutulması zaten.Kendi beyaz giyip gidip halay başı olamadı ya..Aklınca çocuktan havadis alacaktı.Kaç bilezik takılmış diye.

eski eşimle 2 yıl önce boşandık 7 yaşında çocuğumuz var velayeti bende kendisi altı ay önce evlendi normalde mahkeme günleri dışındada alırdı çocuğu evlendiği kadın müşterisi o şekilde tanışmışlar geçen sene .kadının çocuğu yok ilk evlendiklerinde ben çocuğu sık gönderdim oraya alışsın diye aynı ilçede oturuyoruz ama kadın hoşnut değildi galiba bilmiyorum çocuğuma sordum hep sana bisey yaptımı diye kadın eline tablet veriyormuş bütün gün çocuk tablette ilgilenme yok ödev yaptırma yok çocuğumun canı köfte çekmiş x abla yapmadı yemek var evde dedi baska yemek yedirdi dedi kadın baska yemek yaptı diye çocuğumun istediğini yapmıyor niye çocukluyla evlendi o zaman eşek gibi yapacak çocuğu ağlatmış koltuğa bisey döküncede kızıyormuş çocuğa dikat et diye bide olay buradan sonra koptu çocuğum dün onlarda kalmıştı kadın sinir krizi geçirmiş evde eski eşimle kavga etmiş bağırmış niye bilmiyorum çocuğum korkmuş bugün kadını aradım benim çocuğumun önünde böyle yapamazsın haddini bil dedim oda çocuğunu zırt pırt başıma atıyorsan yaparım eşim bütün gün evde yok çocuğu bana atıyorsun dedi kavga ettik en son birdaha çocuğunu gönderme dedi bende eşek gibi bakacaksın orası çocuğumunda evi dedim oda çocuğunun evi değil benim evim eşim benim evime taşındı hatırlatırım dedi ev kadının bekarlıkta aldığı ev benim pislik eski eşim onun evine taşındı yinede çocuğumu kabul edip bakmak zorunda bugün arkadaşlarım çocuğu bırak babaya Anya Konya görsünler diyor çocuğumun o evde odası yok salonda yatırıyorlarmış kadın bebek odası yapacakmıs diğer odayı çocuk yapacak heralde neyineyse bir çocuğa bakmayı bilmiyor çocuğum oda istiyor orda diye o kadın yine kavga çıkarmış bebek odası orası ona oda yapmam yer yok demiş çocuğum şahit olmuş bunlara çocuğu bırakmak iyi olurmu onlar çocuk yapacak görsünler dünya kaç bucak sizce vereyimmi tamamen? Biz şuan çocuğumla eşimin evinde oturuyoruz ev biz evlenmeden alınmış babasının üstüne o evden valizle gitti herşeyi bırakmıştı boşanınca ,ben çocuğu versem beni evden çıkarabilirmi? Ben evimden gitmek istemiyorum nafaka alıyorum kesilirmi? Birde eski eşimi aradım onada kızdım ben yoğun çalışıyorum bilmiyorum ev içini sen gönderiyorsun çocuk istiyor diye x kabul ediyor rahatsızsan yollama dedi bende sen babasısım esek gibi bakacaksınız dedim tamamen verme fikri oluştu aklımda bu insanlara müstahak ben tek başıma yapmadım bucocugu
Çocuğu harap etmişsin. Eski eşinin eşi senin çocuğuna bakmak zorunda değil zaten velayet annede diye evlenmiş olma ihtimali de var suçlu kesinlikle sen ve eski eşin çocuğu maaf etmişsiniz keşke babasına direk vereceğine çocuk esirgemeye versen orada daha mutlu olur. Yazık bir çocuğun daha geleceği maaf oldu.

Hiç hakaret etmediya bize ondan dedim. Bir tek ikinci kadınlara takmış, onu manipüle ediyorlarmış. 😂 Musakkak a söylemesin kızlar ikinci evliliğim diye. Sonra alnını akından başlıyor bilenzikten çıkıyor 😂
Ay evet ya ben beynin yok dedim kafan çalışmıyor dedim bana hiç sinirlenmedi çirkefleşmedi. Adsfafa Eşimin ilk eşiyim alnımın akıyla namusumla evlendim ondan sanırım. Adsfafa

Musakka reyis hatayı anlaşmalı boşanarak yapmış. Sadece kullanım hakkı verilen bi eve, bir de nafakaya tav olmuş. Koca gidip de evin tadı tuzu iyice kaçınca, canı gezme çekip de çolukla çocukla yaşlı anneyle gezemeyince (araba kullanmayı da bilmiyor ) bin pişman olup bari onların huzurunu kaçırayım derdine düşmüş. Kısacası çok sağlam kandırmışlar, o yüzden de ne desek kabul etmiyor zamanında kandırıldığı için, siz de beni manipüle ediyorsunuz destek olmayacaksanız konuşmayın diyor. Çünkü manipülasyonun kralını yapmışlar eşi ve ailesi. Annesi de kocanı bırakma kızım dememiş işine gelmiş, ortalık yangın yeriyken ev de ev diye tutturmuş .

Ay evet ya ben beynin yok dedim kafan çalışmıyor dedim bana hiç sinirlenmedi çirkefleşmedi. Adsfafa Eşimin ilk eşiyim alnımın akıyla namusumla evlendim ondan sanırım. Adsfafa
Düşün bi de benim 2. kocam, duysa kalp krizi geçirir, konusmayim olm benle, bitik bi insanım ben 🤣

Babam da yıllar önce annemi bi ev bi miktar da parayla kandırıp boşanmaya çalışmıştı. Hatta anneannem de tamam kızıma ev ver boşa demişti cahil cahil. Bu yaşlılardaki ev fantazisi inanılmaz gerçekten. Sonra ne olduysa annem de nikahımı vermicem çatla patla çocuklarım var, naparsan yap dedi. babam sonradan epeyce zengin oldu, değil bir ev apartman sahibi oldular. yaşlandılar duruldular ayrı evde yaşıyorlar aynı evde değiller ama bi kavgaları gürültüleri kalmadı. Sohbetleri var tüm özel günlerde bir aradayız. Musakka reyis sen de böyle olabilirdin belki, çevrendeki tıslayan seslere bi ayar çekebilseydin...

Yok yapmadim ceyiz falan, bilenzigim de yok, evlerden irak bi insanim, olm elin Fransizina bilezik ceyiz desem ne diyong der bana zaten gigkvkh

Bir de influencerla ilgili namuslumu bilemem,namusuna laf etmiyorum ama yazınca,bende sanane sen mi evleneceksin yazmıştım.Cevap olarak ben öyle bir kadınla evlenmem yazmıştı.😂

Hayır da bir kadın bir kadınla lezbiyen değilse niye evliliği düşünür?Muso gel açıkla bu durumu.

Babam da yıllar önce annemi bi ev bi miktar da parayla kandırıp boşanmaya çalışmıştı. Hatta anneannem de tamam kızıma ev ver boşa demişti cahil cahil. Bu yaşlılardaki ev fantazisi inanılmaz gerçekten. Sonra ne olduysa annem de nikahımı vermicem çatla patla çocuklarım var, naparsan yap dedi. babam sonradan epeyce zengin oldu, değil bir ev apartman sahibi oldular. yaşlandılar duruldular ayrı evde yaşıyorlar aynı evde değiller ama bi kavgaları gürültüleri kalmadı. Sohbetleri var tüm özel günlerde bir aradayız. Musakka reyis sen de böyle olabilirdin belki, çevrendeki tıslayan seslere bi ayar çekebilseydin...

Musakkayı anası boşatmış. Kesin bir anlaşmaları vardır ya. Böyle bir kadın aman annem istedi kocam istedi diye boşanmamıştır. Adamdan habersiz ikinciye hamile kalır yine boşanmazdı.

Yok yapmadim ceyiz falan, bilenzigim de yok, evlerden irak bi insanim, olm elin Fransizina bilezik ceyiz desem ne diyong der bana zaten gigkvkh
puuu alnına kara çalınmış, ak pak evlenmek varken ansız şansız tırt bi şekilde evlenmişsin puu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X