Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçi son mesajından sonra köfte, anlı şanlı, eşşek gibi, çocuklu adam, don, kaynanam, eşim, etek, namus, alnımın akı ve bilenzik kelimelerinden oluşan bir yazılım simulasyonu olduğundan şüphelenmedim değil

B Boniva kahvemi alıp geliyom o konuya sanki dün accessdenied değil de ben içmişim kafam kazan gbi musoda banlanmış.. uyumayalım mı arkadas bu konu hayatımı bloke etti resmem
Ben oradan çıktım diğer konuya geçtim kavga var
Konu 7 aylık gelinin Altun’larına göz dikip araba model yükseltmek isteyen kpeder gelinde psikopat çıktı nah veririm diyor

Konu sahibinİn fikri sabit, değişmiyor. 188 sayfa yorum olması çok tuhaf. Bırakın kendi bildiği yolda ilerlesin.

Musakka bi kere sahsima da bi dünya laf geldigi icin senin gibi düşünenlere gelsin su yazdigim. Ben elin karisi degilim. Ama sen artik elin karisisin. Aranizda cocuk bagi olmasi adama yapisabilcegin, cocugu uzaktan maşa gibi kullanip, hayatlarına müdahale edebilecegin anlamina gelmez. Bi noktada artik trenin kaçtığını anlayacaksin. Ne kadar erken o kadar iyi. Aynilarini dönem dönem bana da yasatan oldu. Neyse ki cocukla saglikli bir iliskiyi kurmayi basardim ben. Velayet annedeydi ama cocuk hep bizle yasadi. Cocugumun abisi. İyi ki var. İnsanlari rahat birak. Hayatini onlara endeksli, onlari pisman etmeye odakli yasarken kendi hayatını kaciriyosun. Karsinda salak yok. Kadin bi harekete gecerse o evde benim de cocugumun hakki var diye nerden geldiğini sasirirsin. Hadi ugurlar olsun. Ha ben bunlari yazdim, sen zerre bisey anlar misin? Yok bdbdhdggdhdh

Kankalık bittimi?

anam senin koca ithal değil miydi gı oralarda eski ithal karısı da mı sıkıntı çıkardı ay ben bir tek bizim esenyurtta oluyor sanmıştım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…