Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bisey demiyorum ne yapayım gelsin kaldırabilirse
Daha neler kadının ne işi var bu evde istemiyorum dediği çocuğun sünnetinde. Bunu da sen kabul etme. Tamam haksız olduğun çok yer var ama sapla samanı da karıştırmayalım. Aslında sen Bi tek çocuğuna haksızlık etme yeter.

Bisey demiyorum ne yapayım gelsin kaldırabilirse
yahu niye kaldıramasın kadın eski kocasıyla görüşmeye çalışmıyor ki gayet de senin anlayacağın şekilde söyleyeyim, tapusu onda, kullanım hakkı kadının senin değil 😂 nikahlı tapulu kocasının çocuğunun sünnetine tabii ki gelecek de ya etek giyerse? sen sakın etek giyme bak eski kayınvalidenin gözünden düşersin

Böyle diyosun sonra manipüle ettiniz beni vercem işte diye mesaj döşeyip kaçma he yine. Ulen zaten alan yok çocuğu istesen de veremiyosun Bize sizi dinliyorum diyerek bizi pışpışlama. 🤣🤣
Haftasonu çocuğu yine yollayamazsa yine minik tatlı şeker bir sinir krizi geçirip döşeyebilir mesajı. Sakinleyince aklı başına gelir, "Aaa sahi beni çocuk var diye besliyolardı di mii" diye bir aydınlanma yaşar, oturur yerine. Döngü olmuş artık bu.

Bu konuda ne oldu ya=?
Var mı özet geçecek babayiğit
Konu sahibi eşiyle tanışıyor,evleniyor.Eşi bu arada 2-3 kez evi terk ediyor.Kayınvalidesi ikna edip eve döndürüyor.Evliliği kurtarmak için çocuk yapıyorlar.Konu sahibi bebeğe bakması için annesini evine çağırıyor.Annesi damada ev al diye baskı yapıyor.Sivri dilli biraz.Adam eve geç gelmeye başlıyor.Anlaşmalı boşanıyorlar.Kayın valide havuzlu evde otur ama erkek getirme diye evde oturmasına izin veriyor.Ev kayınvalidelerin.Eski eşi evin faturalarını,mutfak masrafını ödüyor,nafaka veriyor,çocuğun okul masrafını karşılıyor.Sonra eski eşi 27 yaşında influencer la evleniyor.1 sene boyunca her cuma çocuğunu oraya gönderiyor.Kadını arayıp bu köfte,don olayları yüzünden kavga ediyorlar.Kadın bir daha gönderme diyor.Konu sahibi eşek gibi bakacaksın diyor.Kayınvalide arıyor,çocuğu bana gönder oğlum burada görüşsün diyor.Konu sahibi hala donda.Bakmaya mecbur o kadın diyor.
Konu sahibi evi,kayınvalideyi,kocayı hala kendinin zannediyor.

Konu sahibi eşiyle tanışıyor,evleniyor.Eşi bu arada 2-3 kez evi terk ediyor.Kayınvalidesi ikna edip eve döndürüyor.Evliliği kurtarmak için çocuk yapıyorlar.Konu sahibi bebeğe bakması için annesini evine çağırıyor.Annesi damada ev al diye baskı yapıyor.Sivri dilli biraz.Adam eve geç gelmeye başlıyor.Anlaşmalı boşanıyorlar.Kayın valide havuzlu evde otur ama erkek getirme diye evde oturmasına izin veriyor.Ev kayınvalidelerin.Eski eşi evin faturalarını,mutfak masrafını ödüyor,nafaka veriyor,çocuğun okul masrafını karşılıyor.Sonra eski eşi 27 yaşında influencer la evleniyor.1 sene boyunca her cuma çocuğunu oraya gönderiyor.Kadını arayıp bu köfte,don olayları yüzünden kavga ediyorlar.Kadın bir daha gönderme diyor.Konu sahibi eşek gibi bakacaksın diyor.Kayınvalide arıyor,çocuğu bana gönder oğlum burada görüşsün diyor.Konu sahibi hala donda.Bakmaya mecbur o kadın diyor.
Konu sahibi evi,kayınvalideyi,kocayı hala kendinin zannediyor.
Cok profesyonel 🤔

Ya bi insan kaynanasını neden sever ki 🥴🤣
birşey diyim mi aslında uyumlu Bi kadın. Yani bence sakin alttan alan öyle kafası çok cin değil yani. Seviyordur ben inanıyorum kvsini falan. Aslında konu sahibinin hatası çocuğa ve yeni eşe karşı. Ama onu bile biri sokmuş kafasına. Sen çocukla sürünürken o keyif çatacak, yolla ki huzurları kaçsın sana geri dönsün vs diye çevrenin etkisinde kalmış. Yaptığının mantıklı olduğunu sanıyor. Ama şunu idrak etmeli evliyken bile seviyorum dememiş, 17 lik ergen gibi evden kaçıp kaçıp gitmiş, sonunda Bi tongaya getirip boşanmayı başarmış kocası bu kadından ayrılsa bile musakkayi geri dönmez. Başka birini bulur günü birlik takılır ama o eve dönmez. Zaten mutlu değilmiş yani boşa çabaladığını anlasa çevresinin çocuğu için çok kötü akıllar verdiğini anlasa aslında kötü biri değil. 🤣

Bu konuda ne oldu ya=?
Var mı özet geçecek babayiğit
Bak olay şöyle kardesim.dogumdan sonra annesi sık sık kızına gelmeye başlamış..geldiği süreçte de adama ev olması noktasında baskı yapmış laf sokmuş bunaltmış.adam bir gün bosanalim mutsuzum diye gelmiş.musakkanin annesi de anlaşmalı boşan çekişmeli bosanma ev sende kalsin demis ..boşandıktan sonra 3 lu geziyorlarmis adam eve gelip çocuğun yatağında uyuyormuş hafta da 2 gün.yani musakka yi üzen hiçbir şey yokmuş ortada.adam evlenerek planları bozmuş..musakka da boşanma nin acısını kıskançlığını üzüntüsünü şimdi yaşıyor.aslinda yeni gelen takıntısı bu yüzden. Çünkü gelmiş düzenlerini bozmuş.ustune üstlük planları alt üst ediyor çünkü çocuk istiyor.oglanin saltanatı sallancak diye..umarım ozetim sag salim guzelcene olmustur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X