Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben kabul ediyorum annemin hataları oldu tabi ama kötülükten demiyor o da beni düşünüyor anne olarak sadece lafını esirgemedi pek anneme git diyemezdim sonuçta bizdeydi
Sana göre tek kötü yeni eşş!! Anan cok fesat adamı postalayıp kendi gelmiiş güzelim eve işte anlamıyon mu

Ben onun annesine bir dediğini iki etmedim ama annemi hep yanlış anladı sonuçta o büyüğüydü göz ardı etmedi hiç
Tabi tabi, ev de ev diye elin herifinin beynini yiyen, evine kamp kuran ananı hep yanlış anlamıştır. Ailecek bi ev fetişiniz var.

Ben onun annesine bir dediğini iki etmedim ama annemi hep yanlış anladı sonuçta o büyüğüydü göz ardı etmedi hiç
Anana dedin mi hiç ortalığı karıstırıyosun lütfen bizim evliliğimzle ilgli hcbir konuya müdahale etme.. biz danısırsak fikrini söyle diye

Sen annesini tolere edebiliyorsun diye o da etmek zorunda mı?Damada her gün ev al diyen,evinden çıkmayan ne kadar itici bir kayınvalide annen.

Annem bebekten sonra geldi eve o zamandan beri tatiller dışında bizdeydi ablama arada gidiyordu bana geliyordu öyle

Canım annen seni çok yöneterek, çok akıl vererek büyütmüş. Anneye bağımlı kişiliğin var. Ama hayat zorluklarla dolu. Sen öyle tuttuğunu koparan biri değilsin, sadece konuşuyorsun

Sen bence böyle biraz kendine yatırım yap. Öyle pilatesle olmaz. Daha gençsin, canlısın. Böyle gerekirse yükseklisans yap, bir dil kursuna yazıl, arkadaşlar edin. Cilt saç bakımlarına git. Bak böyle günübirlik birkaç günlük geziler var onlara git arkadaşlarınla.

Hayat boyu annenle yaşayıp gitme. Annen yaşlı sen yaşlı değilsin.

Canım ben ne yapıyorumki kendim halimdeyim
Oğlunu yeni gelinin üzerine yolluyorsun ..milletinin gazına geliyorsun herkesin bir noktası var ..bak kadın sinir krizi geçirmiş.saniyirsun ki adam bizi bırakmaz oğluna kıyamaz..ama ya lış yapiuorsin.yeni gelinle çatışma cocugunu yollama sen onların peşinde değil o oğlunun peşinde dolansın.. gölge ol hayatlarında.kv KB cok görüşme anne nin bacının sağın solun gazına gelme.is bul hayatını yaşamak noktasında adım at .eski eşi unut ..yeni esi hepten unut

Bomba soru geliyor.
musakkak canım mesajları okurken sen de gülüyor musun? kahkaha attığın espiriler oldu mu burada yazılan mesajlarda? Çok merak ettim espiri anlayışın var mı sen de eğleniyor musun mesela deli kızlar benimle kafa buluyorlar diye yoksa ciddiye mi alıyorsun.
sinir de yok sende merak ettim

Kadinin basi agriyo yahu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…