Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin başını annem yakmış belli.Evliliğinin bitmesinde onun da etkisi var.
Annem biraz sert üsluplu bir kadın kalbi tertemiz ama işte eski eşime ev al diye çok baskı yaptı oda karışsın istemiyordu annemin çok

Boşandıktan sonra barışmak için uğraştın mı?
Boşandıktan sonra düzenimiz değişmedi sadece yatakodası da yatmıyordu ev tuttu kendine çocuk 5 yaşındaydı babasını isteyince gelip oğlumun yatağında ikisi uyuyordur haftada 2 falan

İstemeyen birine eşek gibi bakacaksiniz ne demek ya. Çocuğumun istenmediğini sadece hissetsem asla göndermezdim oraya

Boşandıktan sonra düzenimiz değişmedi sadece yatakodası da yatmıyordu ev tuttu kendine çocuk 5 yaşındaydı babasını isteyince gelip oğlumun yatağında ikisi uyuyordur haftada 2 falan

Ya işte azıcık adama cilveli, nazlı konuşsan. Boşanmazdı. Ama kocanda garip biri, yeni eşini de çok tanımadan evlenmiş. İkinci kere evleniyor, insan önce iyice tanır öyle evlenirdi. Hemen de çocuk düşünmüş, çocuk olunca yine adam yataktan uzak kalacak o süreçte.

hiç yapmıyor değildimki haftada 1 oluyordu
Musakka canim benim elindekileri kaybetme çocuğuna güzelce bak tamam hayatını düzene koy kimseye güven me..eski kocan da kimle ne yapiyor ne ediyor bosver sen kendine ve çocuğuna bak.belki seversin evlenirsin hayatını kurarsın yaşın daha kaç ki.bak herkesin ağzına lafına gitme otur bir düşün bu benim için iyi olur mu kötü olur mu ...

Ona ne damadın parasının hesabından.Anneniz vermiş fitneyi sizi gazlamış,kocanızı kaçırmış.
Ben kabul ediyorum annemin hataları oldu tabi ama kötülükten demiyor o da beni düşünüyor anne olarak sadece lafını esirgemedi pek anneme git diyemezdim sonuçta bizdeydi

Annesi karabasan gibi çökmüş evliliğinin üstüne.Hala temiz kalplidir annem diyor.Evden çıkma demiş.Verdiği en iyi akılda bu işte.

Ben kabul ediyorum annemin hataları oldu tabi ama kötülükten demiyor o da beni düşünüyor anne olarak sadece lafını esirgemedi pek anneme git diyemezdim sonuçta bizdeydi
Kimsenin anası kötülükten demez zaten hepp iyi niyetlerinden s.çarlar insanın hayatına.

Bu okuduklarım gerçek olamaz nasil çocuğunuzu vermeyi düşünüyorsunuz benim bebeğim şuan 6 aylık dünya yıkılsa kimseye vermem siz eşinizden o kadindan hirsinizi almak icin kendi çocuğunuzu yipratiyorsunuz farkında misiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…