Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay cidden soğuk bu ya, ruh gibi bişey, ne sohbeti var ne muhabbeti. Ölü balık gibi. İç sıkar.

Benim cok ciddi oldugumun farkında, beni sen anliyosun dedi, teşekkür etti

Saf mısın yoksa çok mu kurnaz çözemedim. Hayatta hiç bir kararını kendin alamadın sanırım sen. Adam seninle muhtemelen seni tam tanımadan evlendi, sonra baktı ki iş öyle değil. Mutlu değilim diye eve gelmedi belliymiş zaten sen de annenle kayınvaliden akıl verdi evlilik düzelsin diye çocuk mu yaptın. Şimdi de arkadaşların çocuğu tek yapmadın ver onlar baksın dedi, çocuğu verme planları mı yaptın. Saf biri olsan nafaka ev muhabbeti de yapamazsın. Nasıl bir kafa anlamak mümkün değil. Sen bu hayatta tek başına bir bireysin hocam, onun bunun lafını kes de evladına kendi hayatına bak. Ana ne kalın kafa millet kendini parçalamış anlamıyor başına gelecekleri

Bundan sonra kayinvalidenin evinde mi görüşecekler ? Bir de haftada kaç gün göndermeyi düşünüyorsun musakkak ?

Ben bu konu gerçek işe musakka nin kv akrabası yiyeni olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle yabancı değil akraba evliliği olduğunu düşünüyorum..nafakalar evler aklıma başka birsey gelmiyor

Ay cidden soğuk bu ya, ruh gibi bişey, ne sohbeti var ne muhabbeti. Ölü balık gibi. İç sıkar.
Yani düşünsene adamla istekle birlikte olmuyosun, anan sürekli dır dır başında, karşında robot gibi bir kadın. Kaynanasi ve komsularindan başka hayatı yok. Sonra da bizim ayrilmak için sebebimiz yoktu. Benim bile boşayasim geldi oysa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…