Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
çocuğu başıma atıp eğlenme gezme yapamazlar öyle kusura bakmasınlar
işin tadı kaçtı, başıma atıp derken? o çocuk senin çocuğun çanta değil, senin oyuncağın değil, elalemin değil, senin çocuğun. kalbin kötü, kıskançsın, adam mutlu olmuş çekemiyorsun üstüne bir de çocuğu kullanıyorsun yazıklar olsun. valla beddua etmemek için zor tutuyorum kendimi, Allah seni nasıl biliyosa öyle yapsın, hayatın boyunca mutlu olamayacaksın o çocuk da ayakları üzerinde durduğunda yüzüne bakmayacak evim dediğin senin olmayan evden de eşim dediğin senin olmayan eşten de kmlerce uzağa yollanacaksın. Allah çocuğumu senin gibi insanlarla karşılaştırmasın

boşanmışla evlenen alnının akıyla evlenmiş olmuyor mu kudurduğun mu cevaptan bile belli ben yeni yengenin tarafındayım seni iyi kudurtuyor allah güzel de bi evlat nasip etsin ona sen hastanelik olursun muhtemelen

boşanmışla evlenen alnının akıyla evlenmiş olmuyor mu kudurduğun mu cevaptan bile belli ben yeni yengenin tarafındayım seni iyi kudurtuyor allah güzel de bi evlat nasip etsin ona sen hastanelik olursun muhtemelen
Şimdiye kadar orta yerinden hart diye nasıl yarılmadı hayret verici, güçlüymüş baya.

Şimdiye kadar orta yerinden hart diye nasıl yarılmadı hayret verici, güçlüymüş baya.
ay kırmızı odalık şimdiden baksana laflara sırf eski kocası yeni karısıyla huzurlu olmasın diye çocuğunu yolluyor ha bire babasıyla vakit geçirmesini istediğinden değil umrunda bile değil baba oğul ilişkisi dflgkjdfgk kadın rahatsız olsun istiyo belli ki güzel de bişey çok merak ettim instasını paylaşsa keske dflkgjdf evi almış nafaka almış boş boş evde oturup bütün gün kafasında bunları kuruyor biz salağız işe güce gidiyoruz valla hemen boşanıp nafakayla yaşamam lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…