Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstemediler o kadını elbiseli etekli fotoları var influncer diye istememişler zaten o yüzden bir düğünle evlendi sadece gerisini yapmadılar evde vermediler eski eşim onun evine geçti
Nikahı onda.Düğüne gidip göbeğini atmışlar.Ne istememesi?

Kolej +5 bin nafaka. Tek yaşayan memur anneler bile karşılıyor bunu
Evet genellikle ama birşeylerinden kısarak. Bu adamın birde yeni ailesi var. Herhalde kadının üzerine yıkmamıştır kendini. Ay dur bilemedim algıya mı geldik biz yoksa adam benim algımda çok zengin nasıl oldu bu bilemedim.

Çok sağolun beni anladığınız için çocuğu başıma atıp eğlenme gezme yapamazlar öyle kusura bakmasınlar ev kayınpeder üstüne ben oğlumun üstüne yap dedim babam ölmeden mal ver nasıl diyim zaten oğluma kalacak benden de dedi

Tabi. Tatillere gidiliyor etkinlikler yapılıyor, sevgili karısı istemiyor diye adam haftasonu çocuğu kursa yazdırcakmış. Bunlar öpücükle mi oluyor?

Yok bendükkandan sadece kira alıyorum 8bin babamdan kaldı dükkan kiraya verdim

İstemediler o kadını elbiseli etekli fotoları var influncer diye istememişler zaten o yüzden bir düğünle evlendi sadece gerisini yapmadılar evde vermediler eski eşim onun evine geçti

İstenmeyen sizsiniz kocanız sizi istemedi ondan bu kadar çıldırmanız
Adamı nasıl sömürüp bıktırdıysanız herşeyi size bırakmış telefon faturasına kadar ödüyor

Vayy be ne büyük aşk yeni karısıyla demek onun evine yerleşmiş üstelik kadın etek elbise giyiyor vayy be içi açılmıştır adamın..
Çocuğunla onların huzurunu bozmaya çalışacak kadar zavallısın

Elbise etek giyince ne oluyormuş kız. Kadın değil mi bu elbise de giyer etek de. Oğullarını erkekle mi evlendirmeyi dusunuyorlarmis etek, elbise giymeyen
Ama kafalar nassıl güzel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…