Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar Allah kimsenin yuvasını bozmasın hangi kadın genç yaşında çocuğuyla bir başına kalmak ister.Belli ki
eski eşini de seviyormuş konu sahibi ve hep birleşeceklerini düşünmüş.Adam da uyanık güya ceketini alıp çıkmış ama ev nasılsa babasının evi ya kadına kalmayacağını biliyor hayatına bakmış hemen de evlenmiş belli ki konu sahibine sevgisi de bitmiş.Burada şunu bir kez daha anladık ki hiç bir kadın bir erkeğe güvenmemeli hele ki çocuğunu maşa yapıp koz olarak kullanmamalı.Evi konu sahibi üzerine alsaydı emin olun eski eşe bu kadar takmazdı.Şimdi o evde hep diken üzerinde oturacak çocuk da böyle anne babanın arasında pisikolojisi çökmüş olarak hayatına devam edecek

Adam çocuğunun her türlü masrafını karşılıyor, annesiyle rahat bşr yaşam sürmesini sağlıyor. Çocuğun car car anası araya nifak sokana kadar çocuğu evine de alıyormuş, evlenmeden önce de hep görüşüyorlarmış üçü. Muso bunları söyleyen. Adam musoyu bakıcı tayin etmemiş, muso insanları çıldırtmış. Tabi canım çocuğun bakım derdi bitince önce kayınvalidesi(!) çıkartacak onu o evden. Şimdi yağlayıp ballayıp yolluyor da. Toruna çok meraklıydıysa bebekken neden bakımına yardım etmedi. Başıma kalmasın modunda kv

Ay Allah aşkına hiç de diken üstünde oturur bir hali yok. Musakkanın hikayesi bir mağduriyet hikayesi değil.

Kendisi de başka yuvayı yıkmaya çalışıyor.Hırsından gözü hiç bir şeyi görmüyor ki.Hayal dünyasında.Eski eşine eşim diyor hala.Tapusu üzerine olmayan evi kendinin zannediyor.Kayınvalidesi bile ona el artık.Anlamıyor.

Ex kaynana komşular falan söylüyor. Bu da inanıyor. İki canım cicim yap yiyo zaten.
Uff Haykırdımmm peki bu saflığa bu korkunç kıskançlık nasıl oluyor gerçi bu kıskançlığında üç beş boyut üstü çatlıyor kadın yazıkkk geceleri uyuyabiliyo msn musakkak

Eşim ayrılmak istedi
Üzülüyorum da bi yandan musakka hanıma (evet muhtemelen yemek işiyle meşgul belki bi mantıcı veya ev yemekleri) . Hala eski eşi severken onu böyle mutlu görmek? belki biraz zamana ihtiyacı vardı empati yapayım diyorum ama yazdıklarını okuyunca da fenalıklar geçiriyorum . Sonra böyle herkes bi kamyon laf ederken bile derman araması çok üzücü geliyor acaba psikolojisi mi bozuk ama sonra bakıyorum ağzını bozdu mu da bozuyor hani göründüğü gibi saf da değil. Çok kafamı karıştırdın musakka hanım, ilk kez birine karşı bu forumda bu kadar karışık duygular içindeyim. Yok mudur bi arkadaşın akraban yapma etme dur diyecek?

Eklentiler

• Screenshot_20230314-144305_Chrome.jpg
    132,2 KB · Görüntüleme: 37
Sen veliaht anasına mantici mi dedin? Kellenden mi olmak istersin bre gafill!???

Uff Haykırdımmm peki bu saflığa bu korkunç kıskançlık nasıl oluyor gerçi bu kıskançlığında üç beş boyut üstü çatlıyor kadın yazıkkk geceleri uyuyabiliyo msn musakkak
Pazar gecesi uykular haram oldu garibime. Özellikle pazar.

Bir de kızlarrr bu herifin neresi zengin diyip duruyorsunuz? Musakanın yağlı kapıya gittiği yok adamda babadan kalma ev dışında ne var yahu?

Neresi zengin bu adamın kendine ait hiç bir şeysi yok bloger karısının evine yerleşecek kadar fakir götü ta bayburttan gözüküyor ne zengini

Cocuga cok masraf yapiyor, ortalama ustu geliri var belliki

Ay sende bendensin bende hamileyim hormonlarım tavan arada üzülüyorum bende. Ama sonra bir bakıyorum bencil ve kendini düşünüyor. O zaman üzülmüyorum. Kararsızım bende. Ama genel olarak üzülmüyorum.

Yok ya konunun başlarında ailesi ve çevresiyle görüşmüş ver çocuğu görsünler demiş bu vericem bilmem ne diyordu. Aklı yerinde kimse yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…