Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sende cocugunu degil kendini dusunuyorsun zaten

Çünkü baba bir kardeş olacaklar Hakları eşit olacak Kuduruyor musun ? Güzel..
Benim çocuğumun adı kayınpederimin adı bana bile dediler ikinciyi doğur bunun gibi sevemeyiz diye hep oğlan istediler hamilelikten önce bile hayalleri varmış adet böyleymiş dededen geliyormuş isim o yüzden oğlum farklı onlarda

Ne varsa ikiye bölünecek

Çok istiyorum oğlumun bir garantisi olsun çocuğumun rızkını başkaları yemesin isterim tabi o yüzden isterim yapsınlar hepsini oğluma

Hayal dünyasında yaşıyorsunuz.Şok içindeyim.Çocuğunu düşünseydin psikoloğa götürürdün,kaynananla kısır gezmelerine değil.Az stalk yap,kafayı yemişsin.

Şuan yurtdisina göndermem gereken ürünlerin raporunu hazırlamam gerekiyor. Ama senin muhteşem fikirlerini merak ettiğim için işimi yapamıyorum. Yazık değil mi banaaaaa

Seni avutuyolar inanma. Onlar da kayınpederin adını koyarlar, 3. Bilmem ne olur. Tapusu yok ya bu ismin

Eski esiniz bile dogru duzgun cocukla ilgilenmezken, üvey annesinin bakmasını nasıl beklıyorsunuz, kadının yaptıgı dogru degıl ama sizin cocugunuza bakmak zorunda da degıl, babası evde degılken bile yolamıssınız, cocugunuz cok seye maruz kalmış, bu sizin ihmalkarlıgınızı gosteriyor burda, kusura bakmayın ama annelik sezmedim ben sizde

Ne güzel işte kadının gönlü tok gözü tok.Sen kına yaptın da noldu kocan gitti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…