Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyide benim çocuğuma yapılırsa sonuçta niye diğer çocuk alsın ki ona da ayrı yapsınlar madem bisey demem niye düşünmüyor oğlumu sonuçta benim çocuğumun piskolojisini hiç kimse düşünmüyor geleceğini hiç kimse düşünmüyor
Sende düşünmüyon kii

İyide benim çocuğuma yapılırsa sonuçta niye diğer çocuk alsın ki ona da ayrı yapsınlar madem bisey demem niye düşünmüyor oğlumu sonuçta benim çocuğumun piskolojisini hiç kimse düşünmüyor geleceğini hiç kimse düşünmüyor
Çünkü bunlar cocuk psikolojisinden anlamiyor, bence ver emri hepsi psikoloji dersi alsin, mecburi eğitim 😇

Musakkaciim hosgeldin sekerim, ben seni hakli buluyorum, bence cesitli pankartlar hazirlayin, iste bu kimin donu,ben yikamam onu, o köfte buraya gelecek, kaynananin hasi bende, essek gibi yapacan falan yazin büyük kartonlara, anani, bacini al gidin kadinin kapisina pankartlarinizla, alin termosunuzu kisirinizi, şimdi o pacoz influence düşünsün😎
Çok teşekkür ederim çok linç edildim kötü biri değilim sadece çocuğumu ve kendimi düşünüyorum eski eşim rutinlerimizi bozdu çocuğum çok üzülüyor buna kötü anne ilan edildim bunun için

Çünkü baba bir kardeş olacaklar 😁 Hakları eşit olacak 😁 Kuduruyor musun ? Güzel..

Ama öyle ben usul adet neyse ceyizimle nişanım kınamla hepsi ayrı ayrı oldu adetine göre yaptık kadın kuru kuru bir düğün bir bilezik yaptı geçti ben bu eve çeyizimlw geldim ellerimle hazırladım dizdim herşeyi hala da misler gibi evim şükürler olsun rabbime
Evet bir de çocuk yapıp tüy dikmişsin insanların hayatina

Birbirlerinin hakkını almayacak Muso ama o çocuğa da yapılacak sen istiyorsun ki herşey senin oğluna yapılsın ama atladığın birşey var Muso o kadın çalışıyor senin gibi değil, onun çocuğunun seninlinden emin olki daha çok şeyi olacak ve gün gelecek sen bunuda kıskanacaksın. Senin çocuğunu düşünmeseler geçtiğimiz sayfalarda kuzenimin durumundan bahsettim o durumda olurdun. Şuan burda böyle konuşacak bile zamanın olmazdı geçim derdinden. Varoşlardan çıkartmış adam seni ev vermiş bilmem ne yapmış hala fesatlık peşindesin. Sen ona çocuk verdiysen oda sana verdi kusura bakma şuan yalnızlıktan çürüyorda olabilirdin. O çocuk olmasa gecekonduna dönmüştün sen.

Cok yüce gönüllü bi insansin, cok mikemelsin, Allah razi olsun, Allah ne muradin varsa versin, Allah rahmet eylesin inşallah canimsin, altin kalplim❤️

Ama öyle ben usul adet neyse ceyizimle nişanım kınamla hepsi ayrı ayrı oldu adetine göre yaptık kadın kuru kuru bir düğün bir bilezik yaptı geçti ben bu eve çeyizimlw geldim ellerimle hazırladım dizdim herşeyi hala da misler gibi evim şükürler olsun rabbime
Ama kocan begenmedi seni bosadi onunla evlendi istedigin kadar ceyiz yap kalbin iyi olmadiktan sonra alninda ak degil senin. Rabbim senden alsin o kadina ve iyi niyetli insanlara versin amin

Karışmam normal değil mi benim çocuğum başka bir çocuk gelecek diye günlerce altına kaçırdı pat diye abi olacaksın kız mı erkek mi olsun kardeşin diye sormak ne demek çocuğun piskolojisini bozmak kolay mı bu kadar çocuğumu hiç mi düşünmediler başka bir çocuk onu mutlu eder mi kıskanır mı üzülür mü diye
Valla normal değil karışmanız.İsterse 3 çocuk yapar adam boşanmış çocuksuz biriyle evlenmiş.Çok sık göndermeyin çocuğu engel olmayın insanlara😂Miras bölünsün istemiyorsunuz ama zaten kendi malınız değil.Zamanı gelince evladınız üstüne düşeni alır.

Ben eski eşime dedim zaten çocuğun üstüne yaptır diye ölmeden babama malını ver mi diyeyim dedi yapmadı
Dikkat spoiler uyarısı:
ay şok içindeyim. bizde ki de eşimin hayatında benim olduğunu duyunca eşimin kullanım hakkı verdiği miras malı evini "çocuğun üstüne yap, başka türlü evlenemezsin, evi ver evlen" diyordu. Kaç tane mesajı var saymakla bitmez, eşim geçiştirdi hep. Ama ne oldu söyleyeyim mi ? Eşim evlenmemize 1 ay kala, zararına sattı o miras malı evi, hem de kendisi sattırmam diyerek kapıya gelen emlakçılarla polislik olduğundan, ev gösterilmeden satıldı. Biz de o parayla düğün masraflarımızı ödedik, yurtdışına ve yurtiçine 2 kez balayına gittik, şimdi de ev alıcaz. Sen biraz geriden geliyorsun.

Kadın da annesinin kötü muhitteki evinde çocuğuna köfte yapmakla meşgul:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X