Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır birde sanki üstüne yapmışlar oturuyorsun işte akşama çık deseler sabaha sokaktasin biraz dünyaya don
işte demezler bana öyle bisey gerçekten aramız iyi ben gelinleri değil kızları görüyorlar sağolsunlar hep otur dediler ev sıfır evdi ben gelin geldim çeyizimle alnımın akıyla geldim onlarda iyi insanlar teşekkür ederim yinede

Valla bal gibi de olur olmus da.en fazla 5 seneniz var muhatap alınacak cocuk büyüyünce hiçsiniz bunu unutmayin
Benim kaynana ile kayınbaba düğünde bile bir araya gelmiş değil, böyle arayı kötüleştirmeye devam ederse adamla aynı ortamda nefes dahi alamayacak. Ağlar orda burda sonra, babası hiçbi şeyine gelmiyo çocuğun diye.

Nüfusuna alsınlar, ölünce ev sana kalır.

İşte seni değil torunlarını düşünüyorlar sende beni düşünüyorlar deyip gelin güvey oluyorsun. Seninle neden aralarını bozsunlar ki? Torunlarını seviyorlar belli ki iyi olsun istiyorlar. Sen değilsin kıymetli olan torun.

Belki çocuğum 20 yaşına 25 yaşına geldiğinde bile benimle yaşayacak kim bilebilir ki bunu belki çok geç evlenecek oğlum varken beni kapıya mı atacaklar
E oğlun varken boşandın ya niye atmasınlar kapıya? 50 yasında evsiz kalırsan cocugunda bakmazsa napcan? Ya cocugunda bi influcerla evlenip giderse

Belki çocuğum 20 yaşına 25 yaşına geldiğinde bile benimle yaşayacak kim bilebilir ki bunu belki çok geç evlenecek oğlum varken beni kapıya mı atacaklar
Oglan 14 15 yaşına gelince kimseye ihtiyacı olmayacak geçecek odasında oturacak size ihtiyac yok anlatabiliyormuyum ..sizi boşuna mı yagliyor bağlıyor kv.tek derdi cocuk başına kalmasın.kara kaşına kara gözüne mi kızım diuor..toruna kim bakacak derdinde..

Ozamanda kendi ailen alsın bir ev oraya geç.Alışmıssın hazır yaşamaya.Kendim edineyim birseyler demiyorsun verecek mecbur çocuk var.Varsa var çocuk adam çocuğuna bakıyormuş özelde okutuyormuş kendisi kadının evine gitmiş evi komple size bırakmış hala adamın huzurunu bozma peşindesiniz.Çocuğu kullanıyorsun ama adamı kızdıracaksın çocuğuda bakmayacak.Adamın üremesine bile karışıyorsun

Evi üzerine yaptıracak mısın oğlunun? Sen bu hırsla bunu yaparsın bak. Hemde gizli gizli eski eşinin haberi olmadan yaparsın.
Çok istiyorum oğlumun bir garantisi olsun çocuğumun rızkını başkaları yemesin isterim tabi o yüzden isterim yapsınlar hepsini oğluma

Yahu bugün ölseler kime ne ispatlayacaksiniz
Boşuna inatlasiyorsunuz herseye hırsla yaklasiyorsunuz inşallah hayra cikar

Canım iyi yaptın isticeksin tabi sizinde cocunuz varmış babanın evinden getirmedin hepde isteyebilirsin

Sıkıştığımda söylüyorum zaten. Ancak bizim farkli bir durumumuz var. Onun ofisine 30 binlik esya hibe ettim ben. Bunu hibe ederken de esyalari birakiyorum ki sirf calis, isini yurut, çocuğunun ihtiyaclarini karsila, vazgectigim herseyde kizimin hakki var. rizkini kesmeyeceksin dedim

Erkek çocuğu öyle olmuyor cınım belki sevgilisiyle yaşamak isteyecek çok güvenme, çocuğuna da parazit olma, çalış al evini bosanirken alamamissin

Alninin aki ne ya hem kadinin namusuna laf etmem deyip ikide bir alnimin aki diyorsun. Alnin ak olsa nolur kalbin kapkara

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…