Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Karışmam normal değil mi benim çocuğum başka bir çocuk gelecek diye günlerce altına kaçırdı pat diye abi olacaksın kız mı erkek mi olsun kardeşin diye sormak ne demek çocuğun piskolojisini bozmak kolay mı bu kadar çocuğumu hiç mi düşünmediler başka bir çocuk onu mutlu eder mi kıskanır mı üzülür mü diye

Çok istiyorum oğlumun bir garantisi olsun çocuğumun rızkını başkaları yemesin isterim tabi o yüzden isterim yapsınlar hepsini oğluma
Ay muso ya için bayılmıyor mu senin? Bu negatiflikle kendinden tiksinmiyor musun?

Senin oğlunun haklarını babasıda babanneside dedeside düşünüyor. Sen napıyosun peki? Ne veriyorsun bu çocuğa maddi olarak? Maneviyatta da çocuğu ancak kullanıyorsun bu çocuğun senin elinden alınması lazım gerçekten. Hepsini oğluna yapamazlar Muso o adamın o kadından çocuğu olursa ona da yapılacak. İyilik kisvesi altında bencillikten öleceksin.

O kadar okudum ama ben bu üyenin Dilek oldugunu düşünüyorum hala. Annesi olan cocuga bakmam lafları falan aynı o. Bebek istemesi de o.

Fazla fazla al hep iste başkaları yemesin sizin rıskınızı

Bu kadın bizle kafa buluyor..yemin ederim başka açıklaması yok.bej kadının yerinde olsam yeni gelinin verin çocuğa ben bakacam evi barkı herseyi bana verin birde size nafaka davası açarım..çocuğunuza nafaka vermelisiniz hanımefendi.. birde bu konuştuklarını yazdıklarınız delil olur ..aklı yok kadinin.cocukda zaten orayi istiyor

Değil. Sen çocuğu doldurdun, şirazesini kaydırdın. Çocuk için senden tehlikelisi yok. Sen düşünmedin, anne düşünmezse kimse düşünmüyor işte.

Sen zerre dusunmuyorsun cocugunu iyi yere kapak atmissin ailenide almissin yanina hala adami somurme derdindesin

Anca hazır yaşıyo o, para yiyo.

Alninin aki ne ya hem kadinin namusuna laf etmem deyip ikide bir alnimin aki diyorsun. Alnin ak olsa nolur kalbin kapkara
Ama öyle ben usul adet neyse ceyizimle nişanım kınamla hepsi ayrı ayrı oldu adetine göre yaptık kadın kuru kuru bir düğün bir bilezik yaptı geçti ben bu eve çeyizimlw geldim ellerimle hazırladım dizdim herşeyi hala da misler gibi evim şükürler olsun rabbime

Senin evin yok. Kocan yok. Elinde bi çocuk var kullan kullanabildiğin kadar.

Sana ve çocuğuna soracaklardı çünkü afaddasaassasaaahhhh

Aynen istemiyorum diyemez gayette gidecek donuda yıkayacak köftede yapacak kaynanan da demiş zaten istemiyorum diyemezsin oğlumun da evi demiş teşekkür ederim destekleriniz için
Musakkaciim hosgeldin sekerim, ben seni hakli buluyorum, bence cesitli pankartlar hazirlayin, iste bu kimin donu,ben yikamam onu, o köfte buraya gelecek, kaynananin hasi bende, essek gibi yapacan falan yazin büyük kartonlara, anani, bacini al gidin kadinin kapisina pankartlarinizla, alin termosunuzu kisirinizi, şimdi o pacoz influencer düşünsün

İyide benim çocuğuma yapılırsa sonuçta niye diğer çocuk alsın ki ona da ayrı yapsınlar madem bisey demem niye düşünmüyor oğlumu sonuçta benim çocuğumun piskolojisini hiç kimse düşünmüyor geleceğini hiç kimse düşünmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…