Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O ev senin değil yapma bak kimseye güvenmeeeeee
Canım teşekür ederim yorumların için ama eski eşimin ailesi beni gerçekten kızları gibi görüyorlar sen gelin değil kızımızsın dediler hep istediğin kadar kal sadece hiç erkek gelmesin dediler zaten ben de getirmem o konuda haklılar bana hep otur dediler sağ olsunlar evimi seviyorum düzenimi seviyorum çevrem burada hiç de gitmek istemiyorum

Bizim çocuğumuz var hicbirzaman tam ayrılık olmaz aramızda
ne dinen ne hukuken hic birseyi deilsimiz. Evladi tabiki evladi. Ama siz onların mutsuz olmasindan hatta bosanmasından mutlu olcaksinız. Onlar evli yuvalarını bozmaya calismayın. Kendinize yaparsınız

Canım iyi yaptın isticeksin tabi sizinde cocunuz varmış babanın evinden getirmedin hepde isteyebilirsin

Kız evi senin üstüne mi yaptılar ne bu havan? Çocuk çok küçük değil biraz daha büyüyünce postalarlar sanki tapuyu vermişler gibi havalara girmişsin
Kadın evlenirken bilezik isteseymiş demişsin sen de bosanirken aklını kullanıp evi cocugun üstüne yaptirsaydin

Bacım onlar ölünce ne olacak çivi çakmadılar ya bu dünyaya

profilinizdeki yaşınız doğruysa genceciksiniz daha, erkek getirme kötü bi tabir ama neden biri ile yeniden birlikte olmayasınız ki? aşk evlilik doğru kişiyle çok güzel, neden kendinize bu hayatı bu şekilde reva görüyorsunuz?

Paragöz evime göz dikmiş ev istemiş istediğiyle kaldı bir bilezikle evlendi ailesi bile umursamamış
Bak çok güven me güvendiğin dağlara kar yağar gelin bir hamile kalsin vocuk doğursun bak nasıl gelin baş tacı oluyot senin çocukta 13 14 yaşına gelsin bir elden avuctan bakımdan iyice kurtulsun nasil seni kapı dışarı atıyorlar..hicbirsey senin degil senin üstüne degil..hicbirseye güvenme..bugun kötü olanlar yarın iyi olurlar .kadını kızdırma ne nafaka bulursin ne kolej rüyanda görürsün.senin kocan o kadını bırakmaz. Annesi ne babasına oyle hir ayar çeker ki ..seninle konuşamaz hala gelirler .bak sonra gelir burdq ağlarsın yapma etme

Kizi biraktiginda kac yasindaydi?
Birakmak icin balayindan donmenizi bekleseymis iyiymiş
Bu işler cok zor. Biraksan ayri dert birakmasan ayri dert. Umarim hersey yoluna girer sizin icin

Bedavaya vermemişler de adam şimdi nerde diye sorarlar
İyi çocuğu da verin oturun tek başınıza amaç onlara engel olmak dimi
Yapmayın ya küçüldükçe kuculuyorsunuz

Ben eski eşime dedim zaten çocuğun üstüne yaptır diye ölmeden babama malını ver mi diyeyim dedi yapmadı

Acilen sizin psikolojik desteğe ihtiyacınız var. o yavru bence de sizde kalmamalı. böyle bir zihniyet çocuk büyütmemeli..

Belki çocuğum 20 yaşına 25 yaşına geldiğinde bile benimle yaşayacak kim bilebilir ki bunu belki çok geç evlenecek oğlum varken beni kapıya mı atacaklar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…