Çocuğum ve üvey annesi eski eşim evlendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Herkes senin gibi medeni değil aşko burda olanları eski eşine anlat ibret alsın. Görsün bak eski eşler adamların hayatını nasıl berbat hale getiriyor.

Onlar evli , bir yuvaları var. Siz araya girmeye çalısıyorsunuz. Ama bunu algılsmıyorsunuz. Bence hatalarınızın ve istediginiz seyin ne olduğunun farkında bile deilsiniz.

Aynen istemiyorum diyemez gayette gidecek donuda yıkayacak köftede yapacak kaynanan da demiş zaten istemiyorum diyemezsin oğlumun da evi demiş teşekkür ederim destekleriniz için
Hayır hiçbir şey yapmak zorunda değil. O dedikleriniz babasının görevi donunu yıkayıp doyurmak elin kadınının misyonu değil.

Aynen istemiyorum diyemez gayette gidecek donuda yıkayacak köftede yapacak kaynanan da demiş zaten istemiyorum diyemezsin oğlumun da evi demiş teşekkür ederim destekleriniz için

Kayınvalidene gidip teşekkür ettin mi? Keşke ne kadar üzüldüğünü belli etmek için gidip orda ağlasaydın.

Ne ev senin,ne kayınvalide senin,ne koca senin.Sendeki özgüven bende olsa dünyayı yerinden oynatırım.

Şu rezilliğe karşın birde bu yaptıkları pes. Allah yolunu izini sizden uzak tutsun, mutluluğunuz daim olsun

Oğlunun evi değil, kadının kendi evi. Torununu düşünüyorsa alsın baksın. Ama o alırsa senin o evde yerin kalmaz di mi ? Tüh.

Herkes senin gibi medeni değil aşko burda olanları eski eşine anlat ibret alsın. Görsün bak eski eşler adamların hayatını nasıl berbat hale getiriyor.

Bende az değilim, bakma boyle yazdigima Evden ayrildiktan sonra tv lazim oldu. Soyledim, baktim 1 ay sonra diyor. Dedim ki komik bir protokolle senden bosaniyorum. Isteseydim su an cok farkli bir noktada olurdun. Ne seni ugrastirdim ne kendim ugrastim. Karsiliginda bir tv alacaksin, cok mu zor dedim. Tam 20dk sonra elinde tv ile kapiya geldi

Bizim çocuğumuz var hicbirzaman tam ayrılık olmaz aramızda
Olur. Bir tane pırtlattım diye kimsenin hayatının ortasına çadır kuramazsınız. Ben mesela yarın boşansam eski eşin yüzünü bayramdan bayrama görürüm. 2 çocuğum var. Sizin gibi yapışkanlar da belirli gün ve haftalara kadar medet umar.

Onu bunu birakta asil eski kocanin donlarini yikiyor hatta belki kendisini bile yikiyordur kadin

Bence de normal bir kadın çocuğundan ayrılamaz, bize kızını bırakıp gittiğinde çok şaşırmıştım,benim bi çocuğum olsa yaninda babası da olsa tanımadığım bir kadının yanina bırakıp gidemem. Kendi hırsı yüzünden olan çocuğa oluyor.. Kendi hayatından çalıyor..inşallah bunları fark eder geç olmadan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…