İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

geçmiş olsun canım işallah ilerlemeden geçer gider öksürüğü için bal limon karışımı çok iyi geliyo canım sabah aç karnına yiyebileceği kadar balı cezvede ısıt yine yiyebileceği kadar sıcaklıkta olsun içine hemen hemen yarım limon sık onu öyle sıcak sıcak kaşıklasın çok iyi geliyo öksürüğe

saol canım deneyeyim:13:

arkadaslar sızın kuzular carpım tablosunu ezberledımı?
ritmik sayma şeklinde ileri geri şekilde öğrendik .
en iyisini yaparsın canım tam zamanı oluyor o zamanlar rahat olur senin içinde çocuk için de
öle yapcam cnm allahtan bir şey cıkmazsa
haklısın cnm anneler öğretecek ama bizim evdeki baba modelinden hic birşey öğreneceğini sanmıyorummm
inşallah bu tatili sağlıklı gecirirsiniz .ıhlamur icebiliyorsa ii gelior. karamukun ballı tarifi de işe yarıyor bal yoksa pekmez ve limonla yapabilirsin.ben ayak altlarına viks sürüp corap giydiriyorum işe yarıyor
günaydın kızlar hepinize
günaydın cnmmm

günaydın canım sana da

İnşallah canım yaza yaptıracağım dediğin doğru pansuman filan ama ben hemen okullar kapanır kapanmaz yaptırırsam denize havuza giremez diye biliyorum uzun sürüyor herhalde deniz olayı o yüzden yazın sonları daha iyi benim için.Bu fotoğraftaki yakışıklı maşallah senin oğlun herhalde allah nazarlardan saklasın

Geçmiş olsun chess aynı bizde de öksürük tam gaz devam malesef önüne geçemiyoz bunların

çok saolun kızlar, önerilerinizi denicem ama malesef benimkinin hiç bitki çayı içmemek gibi bi huyu var daha doğrusu sıcak çikolata dışında hiç sıcak bişey içmez

çok saolun kızlar, önerilerinizi denicem ama malesef benimkinin hiç bitki çayı içmemek gibi bi huyu var daha doğrusu sıcak çikolata dışında hiç sıcak bişey içmez
Eğer pekmez seviyorsa pekmezi cezvede biraz ısıt üstüne karabiber dök buda çok iyi geliyor belki bunu içer bizde bitki çayı olayını çubuk tarçınla aştık tarçın iyi oluyor

bitki caylarını icseydi faydasını görürdünz benim oğlumda cok seviyor malesef yasak
Eğer pekmez seviyorsa pekmezi cezvede biraz ısıt üstüne karabiber dök buda çok iyi geliyor belki bunu içer bizde bitki çayı olayını çubuk tarçınla aştık tarçın iyi oluyor

karabiberi ilk kez dudum.cubuk tarcın tad vermesi acısında fayda sağladı değil mi ?

saol canım, pekmez sevmez ama şurup diye yutturabilirim karabiberle
:13:

bitki caylarını icseydi faydasını görürdünz benim oğlumda cok seviyor malesef yasak

karabiberi ilk kez dudum.cubuk tarcın tad vermesi acısında fayda sağladı değil mi ?

neden yasak canım:26:

evet canım bayağı sürüyo iyileşmesi biz de okul kapanınca yaptırıdk ama biz yaz sonuna doğru tatile gittik o yüzden etkilemedi
evet canım benim oğlum sağolasın amin cümlemizinkini nazarlardan sakalasın

avatarın cok güzelll maşallahh kuzuna

sağoalsın canım

çok dadlu bee

koyun bakim oğlanların resmini burda potansiyel bi kayınvalide var

merhaba kızlar evde bugün bayram havası var

05 ocakta yapılan coşku yayınları deneme sınavı sonucu açıklanmış

benim oğlan ve bir arkadaşı ikisi de 1 türkçe yanlışı ile noktası virgülüne kadar aynı puanı alarak

sınıfta okulda ve de ilçede 1. olmuşlar

ilde de 15. olmuşlar.

% 1 lik dilime girmişler ....

Son düzenleme:
günaydın hanımlar
farmasi çok tebrik ederim kuzunu allahım işallah daha nice başarılarını göstersin

tebrikler ben de görebilecek miyim acaba öle günler
sınıf birinciliğine bile razıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…