İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

ne kadar güzel keşke bizim buralarada kar yağsa ama hava çok soğuk hele benım gibi çok üşüyen biri için.Bugün bakalım benım oğluş okula gidecek proje ödevlerini teslim edecek canımız çıktı yapana kadar 3 dersten proje yaptık

selamlar hanımllarrrr;

bende kar yağsın istiyorummm:84:

chesscim bu arada sana özel msj atamıyorum ayarlarını düzenlesen ...:44:

açtım canım dener misin, ama bana ayarlar açıkkende mesaj gelmiyodu, bakalım değişen bişey var mı

valla hava çok soğuk canım tembihliyoruz tenefüse çıkma diye ama hiç valla sallayan yok daha yeni iyileşti işallah hastalnamaz yine

dinlemezler cnm.inşallah hastalanmazlar :18::18:

geçmiş olsun canım

yarın kar tatili burda kızlar, darısı başınıza

adanaya hic kar yağmadı

ya canım burda da kar tatili olması mucize, karla pek arası olmayan bi yer aslında denizli

kardan adam süper, havucu sılaya vercekmiş gibi görünmüyo
dinlenmiş olursunuz .tatilin tadını cıkartın
geçmiş olsun canım size de

valla bizim oğluşda inatla kar bekliyor okullar tatil olsun diye

3 dersten projede ne zordur:18::18:neyse ki kurtuldunuz
selamlar hanımllarrrr;

bende kar yağsın istiyorummm:84:

chesscim bu arada sana özel msj atamıyorum ayarlarını düzenlesen ...:44:
slmm cnm

seyyahalemi o ne güzel resimdir öyle

15 tatilini fırsat bilen bir cok kişi sünnet icin gün almış. .senin iş uzadı gitmişken beraber yapalım diorlar bu havada yapamam ki:18::18::18:yazın sıcak kısın soğuk ne olcak bakalım

offf offf bu sünnet işi benimde canımı sıkıyor 15 tatilde yaptıracaktık iptal oldu bizimde bakalım yaza nasıl olacak b üyük bir ihtimalle okulların açılmasına az zaman kala yaptıracağım

isteyene itinayla kardan adam yapılır kızlar

oh kız annesi olmak ne rahat sünnetti askerlikti gelindi derdi yok

kızmadınız değil mi

offf offf bu sünnet işi benimde canımı sıkıyor 15 tatilde yaptıracaktık iptal oldu bizimde bakalım yaza nasıl olacak b üyük bir ihtimalle okulların açılmasına az zaman kala yaptıracağım
15 tatilinde de zor olurdu hava soğuk :18::18:cocuklar tatile sevinemezler benim gelen gidenim de bitmez yaza kısmetse:18::18:sizin neden iptal oldu

kızmadınız değil mi

yap cnm benim icinde bir kardan adam
neden kızayım cnm kızların derdi dah büyük sanki :18::18::18::18:

kızmadınız değil mi

doğru söylüyosun canım, ama kızın oluncada ilerde dünürü dövmek isteyebilirsin, sen benim kızımı nasıl üzersin diye

tubasultancım yolladıysan mesaj gelmedi valla

bak canım bana bak gözlerimin içine bende kızını ezdirecek göz var mı
yakarım ulen romayı
accık bana çektiyse hiçbişikler olmaz

deme öle deme ya allah çocuklarımıza dert sıkıntı vermesin hiç amiin

15 tatilde yaptırma zaten canım soğukta zor olur altına doğru düzügn bişey giyidremiyosun hergün pansuman falan oluyor ne de olsa kış üşütür falan çocuk o yüzden yazın yaptır ben geçen yaz hemen okulalrın kapandığı hafta yaptırıdım çok sıcakta değildi rahat oldu allah kısmet ederse bu doğacak olan oğluşumu da hemen yaptırıcam doğum iznim bitmeden o işte çıkar aradan

deme öle deme ya allah çocuklarımıza dert sıkıntı vermesin hiç amiin
cnm tabiki bütün cocuklarımız allah eksikliğini vermesin kızların yükü daha ağır onu demek istedim .ben cok kez erkek olsaydım die icimden gecirdim yemek bizde ev işi bizde ders bizde sters bizde bir hafta hasta yatsam perişan oluyor baba ve oğlan :18::18:ama en güzel duyguyuda biz yaşıyoruz

Okul kapanmadan bir hafta önce yapcam inşallah bende senin gibi düşünüyorum.bebişide erken sünnet ettirmek en güzeli akılları erince zor oluyor :18:hastane oratmında değil evde yapsam dr eve gelse ortamdan geriliyorum :18::18::18:

en iyisini yaparsın canım tam zamanı oluyor o zamanlar rahat olur senin içinde çocuk için de

arkadaslar sızın kuzular carpım tablosunu ezberledımı?

bizim öğretmen çarpım tablosu ezberlemeye karşı, ileri geri ritmik sayma etkinlikleri yapmıştı bol bol, zaten o kadar ileri geri ritmik sayınca otomatikman akıllarında kalıyo, şimdi çarpmayla alakalı bol problem veriyo öğretmenimiz son günlerde

eyvah eyvah yandı damat inanki

yani yani

biliyorum canım şaka yaptım,valla onda da kabahat annelerde bence ,bi erkek de yemek yapıp evi toplayabilmeli ya ,bulaşık çamaşır makinesinin düğmesine basamayan insan olur mu ya,evlenmese ömür boyu yanlız yaşasa nolcak,ya da hastalıktı doğumdu derken ,kadın her zaman herşeyi yapamaz ki

arkadaslar sızın kuzular carpım tablosunu ezberledımı?

cık cık cık tabi ki,ama belki diğer arkadaşlar yapmıştır ama bizde yok

anaokulundan beri ara tatilleri hasta geçiriyo, bu sene farklı olur mu dedim ama o kadar karla oynadı ki, öksürmeye başladı, sanırım bu ara tatilide öksüre tıksıra geçirecek, haftaya hava çok soğucakmış, karneleri öne çekseler ne güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…