İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

yeni haftamız hayırlı uğurlu olsun.tatil yaklaşıyorr
:21:
canım pirate bay diye arat, çıkan yere filmin adını yaz, ben burdan indiriyorum filmleri ama internetinin sağlam olması lazımn, yoksa inmez

öyle canım malesef, aynı yasa tasarı içinde bir öğretmenin aynı okulda 10 yıldan fazla duramayacağı gibi bi madde varmış sanırım, o da beni korkuttu, bizim hoca bizim okulda 12 yıldır var, inşallah öğretmenimizin gitmesi gibi bi durum olmaz

saol cnm bi deneyim umarım iner :KK31:
bugün deneme sınavımız var yine:KK31: zamandan calıyor die yapmıcam demişti. alışkanlık edindi bırakamıyor :KK37:umarım chess öğretmenin gitme durumu olmaz .

meldam avatar süpermiş,:KK1::KK1: bizim hoca ikinci dönem biraz sınav ve testlere ısıncaz dedi ama bakalım nasıl bi ısınma olcak

kızlar günaydın hepinize nasılsınız işallah bir yaramazlık yoktur valla geçmişi okuyamadım perşembeden beri hastayım evde yatıyordum dün işbaşı yaptım boğazalrım felaketti ilaçda içemediğim için geçmek bilmiyor dün bugün daha iyiym çok şükür allahtan çocuğun ürün dosyasını bitiridk teslim ettik ertesi gün hasta oldum yoksa kalacaktı çocuğun ödevi de bu arada cumaretsi doktordaydım bir yakışıklı oğlum daha geliyor kısmetse :nazar:

kızlar günaydın hepinize nasılsınız işallah bir yaramazlık yoktur valla geçmişi okuyamadım perşembeden beri hastayım evde yatıyordum dün işbaşı yaptım boğazalrım felaketti ilaçda içemediğim için geçmek bilmiyor dün bugün daha iyiym çok şükür allahtan çocuğun ürün dosyasını bitiridk teslim ettik ertesi gün hasta oldum yoksa kalacaktı çocuğun ödevi de bu arada cumaretsi doktordaydım bir yakışıklı oğlum daha geliyor kısmetse :nazar:

geçmiş olsun canım, sağlıcakla kucağına al oğlunu:nazar::nazar:

Sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim canım.Ayrıca geçmiş olsun aman dikkat et hamilelikte grip çok tehlikeli.

tebrikleeeeeeeeeer

meldam avatar süpermiş,:KK1::KK1: bizim hoca ikinci dönem biraz sınav ve testlere ısıncaz dedi ama bakalım nasıl bi ısınma olcak
saol cnm :KK1::KK1:2.dönem ısıtacam derken kaynatmasın:18::KK1: bizim gibi hergün bir sınav bıktım valla:KK19:
gecmiş olsun canm.sağlıkla kucağına al :nazar::nazar:

Benim oğluşta hasta 2 günden beri okula gitmiyoruz havalar çok soğumaya başladı hiç sevmiyorum böyle havaları

sende iki oğlan annesi olacaksın demek benim gibi hayırlısı olsun güzel sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin... bu arada sana da çok geçmiş olsun dikkat et kendine...

Benim oğluşta hasta 2 günden beri okula gitmiyoruz havalar çok soğumaya başladı hiç sevmiyorum böyle havaları

geçmiş olsun kuzucuğa havalar acaip soğudu burada da öğlenleri bile donuyorum okula gidip gelirken...

15 dk içinde kar bastı burayı gözlerime inamadım :)) sıkı sıkı tembihledim tenefüse çıkma diye ama bakalım, inşallah ara tatili hastalıkla falan geçirmeyiz,

umarım meldam kaynatmaz
:KK1:

Sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim canım.Ayrıca geçmiş olsun aman dikkat et hamilelikte grip çok tehlikeli.

tebrikleeeeeeeeeer

saol cnm :KK1::KK1:2.dönem ısıtacam derken kaynatmasın:18::KK1: bizim gibi hergün bir sınav bıktım valla:KK19:

gecmiş olsun canm.sağlıkla kucağına al :nazar::nazar:

çok sağolun kızlar iyi dileklriniz için :nazar:

geçmiş olsun size de canım allahım tez zamanda şifa versin paşamıza
sende iki oğlan annesi olacaksın demek benim gibi hayırlısı olsun güzel sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin... bu arada sana da çok geçmiş olsun dikkat et kendine...

geçmiş olsun kuzucuğa havalar acaip soğudu burada da öğlenleri bile donuyorum okula gidip gelirken...

çok sağolasın canım kısmetse öyle olacak canım bakalım hayırlısı ile

15 dk içinde kar bastı burayı gözlerime inamadım :)) sıkı sıkı tembihledim tenefüse çıkma diye ama bakalım, inşallah ara tatili hastalıkla falan geçirmeyiz,

umarım meldam kaynatmaz

burda da valla yağdım yağacam diyor kar hava çok soğuk :KK50:

umarım meldam kaynatmaz
burada da yağmur durmadı hic :18::18::18:ıslak gelior hergün:KK19: bahanede hazır :KK19:
gecmiş olsunn cnm umarım cabucak iyileşir
çok sağolun kızlar iyi dileklriniz için :nazar:

geçmiş olsun size de canım allahım tez zamanda şifa versin paşamıza

çok sağolasın canım kısmetse öyle olacak canım bakalım hayırlısı ile

burda da valla yağdım yağacam diyor kar hava çok soğuk :KK50:
:18::18::18::18::18::18::18:
tam hastalık havası

burada da yağmur durmadı hic :18::18::18:ıslak gelior hergün:KK19: bahanede hazır :KK19:

gecmiş olsunn cnm umarım cabucak iyileşir

:18::18::18::18::18::18::18:
tam hastalık havası

valla hava çok soğuk canım tembihliyoruz tenefüse çıkma diye ama hiç valla sallayan yok daha yeni iyileşti işallah hastalnamaz yine

valla hava çok soğuk canım tembihliyoruz tenefüse çıkma diye ama hiç valla sallayan yok daha yeni iyileşti işallah hastalnamaz yine

yine yeni yeniden hastayız ya birgün iyileşiyoruz sonra yine hasta oluyoruz

kar gelsin buraya da lütfen yağsın artık

ora nere ya gelmek istiyorum şöle karlara yatıp yuvarlanmak istiyorum kartopu oynamak kardan adam yapmak istiyorum

bu arada kar veya yağmur yağarken kızımla en büyük zevkimiz pancerenin önünde karşılıklı oturup sıcak çikolata içmek dışarıyı izlemek ,inatla bekliyoruz içmiyoruz bugünlerde bakalım

ahanda size kar...geçen seneden

$CIMG5790.jpg $CIMG5790.jpg

bıraksam yiyecekti havucu valla

Son düzenleme:
tekrar olmuş........

Son düzenleme:
ora nere ya gelmek istiyorum şöle karlara yatıp yuvarlanmak istiyorum kartopu oynamak kardan adam yapmak istiyorum

bu arada kar veya yağmur yağarken kızımla en büyük zevkimiz pancerenin önünde karşılıklı oturup sıcak çikolata içmek dışarıyı izlemek ,inatla bekliyoruz içmiyoruz bugünlerde bakalım

ahanda size kar...geçen seneden

bıraksam yiyecekti havucu valla

ya canım burda da kar tatili olması mucize, karla pek arası olmayan bi yer aslında denizli:KK1:

kardan adam süper, havucu sılaya vercekmiş gibi görünmüyo:KK1:

X