İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

selam kızlar kaldı son bir haftamız:KK8:

bende karne heyecanı yok öğretmeniz 2 hafta önce girmişti karneleri ben gördüm
ama oğlum karne heyecanı yaşasın diye söylemiyorum ona
anne hepsi inşallah 100 gelir deyip duruyor...

hepsi 100 gelirse sürprizim var dedim heyecan yapıyor velet bende heyecanını kaybetsin istemiyorum açıkcası...

bu arada kuzucukların hepsini tebrik ediyorum inşallah sonuna kadar başarıları giderek artar...

hepsi 100 gelirse sürprizim var dedim heyecan yapıyor velet bende heyecanını kaybetsin istemiyorum açıkcası...

bu arada kuzucukların hepsini tebrik ediyorum inşallah sonuna kadar başarıları giderek artar...

size de tebrikler canım amain iaşllah hep böyle başarıalrı devam etsin :nazar:
biz de önceden bakıp görüyoruz ama söylemiyoruz eşimle ikimiz biliyoruz sadece kimseye de söylemiyoruz birisi ağzından kaçırır diye karnesini alınca görüyor ve o güne kadar da nasıl gelecek diye merak edip heyecanlanıyor

meldam canım tebrik ederim:KK9: seni ve oğluşunu :nazar::nazar::nazar:

veeeeeeeeeeeeeeeeeeee bizim de karnemiz girilmiş hepsi 5 bizimde ay rahatladım vallahi sonuçalrı görünce :KK8::KK8::KK8:
tebrik ederim başarıların devamı gelir inşallah
tebrik ederim canım:nazar::nazar:

ay biz en sona kalcaz yine herhalde:26:
sizinde girilir bi kac güne :KK34:
aa ben bunu atlamışım tebrik ederim canım nice güzel karnelere inşallah devamı hep böyle olur inşallah:KK1:
saol canım darısı sizede olsun :KK34:
sağolasın canım :KK16:
e sizin de atık bugün girmezse belki en geç pazaretsi falan girer çünkü dersler bitti bizimkiler türkçe de 2. dönem kiatbına geçtiler ordan yapıyolar şuan da
siz hızlı ilerlemişsiniz:KK53:
amin canım amin cümlemize işallah allahım iyi yerlere geldiklerini göstersin evlatlarımızın:nazar:
aminnn inşallah

saol cnm bende tebrik ediyorum oğlunu:KK34:
size de tebrikler canım amain iaşllah hep böyle başarıalrı devam etsin :nazar:
biz de önceden bakıp görüyoruz ama söylemiyoruz eşimle ikimiz biliyoruz sadece kimseye de söylemiyoruz birisi ağzından kaçırır diye karnesini alınca görüyor ve o güne kadar da nasıl gelecek diye merak edip heyecanlanıyor

bende heyecanı kaybetmesin diye söylemedim.birde oğlum son hafta önemlidir kanaat notu kullanıyorlar efendi dur dedim ondan :KK17:

hadi yine iyisiniz sızlanmamdan kurtuldunuz, oğlumun notlarda girilmiş:KK1::KK1: beden 90 ( çocuklar sadece futbol oynadığı halde, sanırım rövaşatasını beğenmedi:KK53::KK53:) görsel sanatlar 95 (resmende bayılır, orjinal resimleri vardır) gerisi 100:13:

hadi yine iyisiniz sızlanmamdan kurtuldunuz, oğlumun notlarda girilmiş:KK1::KK1: beden 90 ( çocuklar sadece futbol oynadığı halde, sanırım rövaşatasını beğenmedi:KK53::KK53:) görsel sanatlar 95 (resmende bayılır, orjinal resimleri vardır) gerisi 100:13:

gözün aydın canımmm

rövaşatalarda biraz daha havaya yükselseymiş ya:KK53: hay allahım bence not kıracak yer bulamamış

tebrik ederim kuzucuğuu:KK9::KK9::KK9:

tebrik ederim başarıların devamı gelir inşallah

sizinde girilir bi kac güne :KK34:

saol canım darısı sizede olsun :KK34:

siz hızlı ilerlemişsiniz:KK53:

aminnn inşallah

saol cnm bende tebrik ediyorum oğlunu:KK34:

bende heyecanı kaybetmesin diye söylemedim.birde oğlum son hafta önemlidir kanaat notu kullanıyorlar efendi dur dedim ondan :KK17:

sağolasın canım :KK16:

maşallah canım maşallah:nazar: tebrik ederim oğlunu :KK9:bu arada senin de gözün aydın canım:KK8:
valla bu küçücük çocuklarda bedenden ve resimden not kırmayı nasıl akıl etmiş öğretmen hayret bişey

gözün aydın canımmm

rövaşatalarda biraz daha havaya yükselseymiş ya:KK53: hay allahım bence not kıracak yer bulamamış

tebrik ederim kuzucuğuu:KK9::KK9::KK9:

evet canım rövaşata önemli, her an atması gerekebilir:KK1::KK1:

saol canım, senin kuzunun 100 sanırım:nazar::nazar: hepsi, ne güzel, hiç söylemedin ama:)

maşallah canım maşallah:nazar: tebrik ederim oğlunu :KK9:bu arada senin de gözün aydın canım:KK8:
valla bu küçücük çocuklarda bedenden ve resimden not kırmayı nasıl akıl etmiş öğretmen hayret bişey

saol canım, valla notları görünce saldım direk, ödev ne var diye bile sormadım bu akşam:KK1:

cevremdekı bır cok kısı cocugu ılkokula baslayınca 2. cocugunu dogurdu ve bebek olunca buyuguyle ılgılenmelerı cok zor

saol canım, senin kuzunun 100 sanırım:nazar::nazar: hepsi, ne güzel, hiç söylemedin ama:)

saol canım, valla notları görünce saldım direk, ödev ne var diye bile sormadım bu akşam:KK1:

öyle canım çok şükür inşallah hep böyle devam ederler...:nazar::nazar::nazar:

geçen gün bizim de veli toplantısı oldu 15 tatilde hiç ödev vermeyeceğim, kendileri istedikleri kadar yapsınlar yardımcı kitaptan dedi
daha oğluşuma söylemedim... bu kıvranmaları çok hoşuma gidiyor :KK1: ne çok ödev olur diye söylenip duruyor şimdiden...

karneyle birlikte sürpriz olsun istiyorum

valla bizim öğretmende uyduruktan bi ödev vermiş bi okuma parçası okuyun deftere yazın 7 tanede sorusu var bunları da cevaplayın demiş yaptık bitiridik herzamanki gibi bu akşamdan rahatız hafta sonu bu hafta sonu hiçbişey yaptırmıcam test de çözdürmücem kitapda okutmucam nasıl istiyosa öyle oynasın 2 gün haketti çocuklar valla

günaydın kızlarrr:KK16:
tubasultan sağolasın canım amin cümlemizin evlatalrını korusun rabbim :nazar:

tebriklerrrrrrrrrrrrrr canım:nazar::nazar:Allah başarılarının devamını getirsin her daim inşallah:KK19:

kızlar kuzucuklarınızın karneleri şimdiden hayırlı uğurlu olsun
tatilleri de çok neşeli sağlıklı huzurlu geçsin inşallah :KK16:

geçen gün bizim de veli toplantısı oldu 15 tatilde hiç ödev vermeyeceğim, kendileri istedikleri kadar yapsınlar yardımcı kitaptan dedi
daha oğluşuma söylemedim... bu kıvranmaları çok hoşuma gidiyor :KK1: ne çok ödev olur diye söylenip duruyor şimdiden...

valla ara tatilde ödev olmaması süper ya, inşallah bizimde olmaz, bakalım, bayağı bi süpriz olcak seninkine:KK1:

valla bizim öğretmende uyduruktan bi ödev vermiş bi okuma parçası okuyun deftere yazın 7 tanede sorusu var bunları da cevaplayın demiş yaptık bitiridik herzamanki gibi bu akşamdan rahatız hafta sonu bu hafta sonu hiçbişey yaptırmıcam test de çözdürmücem kitapda okutmucam nasıl istiyosa öyle oynasın 2 gün haketti çocuklar valla

valla bizim ödev çok fazla ama karnelerinin girilmiş olamasının rahatlığıyla pek söylenmiyorum ödevini yap diye
:KK1:

tebriklerrrrrrrrrrrrrr canım:nazar::nazar:Allah başarılarının devamını getirsin her daim inşallah:KK19:

saolasın canım, amin hepimizin çocukları için inşallah:13:

Amannn kızlar siz karne görmemişsiniz ne öle hepsi beş karne mi olur ,arada nazar boncuğu olmalı şöle 3dü 1di 2ydi yaniii :KK52::KK52::KK52:

şaka şaka,tebrik ederim hepinizi ya ne mutlu size belki şimdi çok önemli değil de bikaç sene sonra önemli olacak bu notlar,asıl önemi şu ki nasıl başlarsa öle gider sizin çocuklar da belli işte böle gidecekler,maşallah

bize gelince eskaza bakayım dedim e okula beynimden vurulmuşa döndüm 3 tane 3, 3 tane 1
tamam anladık bizim çocuk da beşlik değil de yani hiç mi bir şey yapmıyor 1 alacak kadar
kaldı ki evde yapıyor,kitap okumuyor ama kitap yazıyor
ödev yapmıyor ama deney yapıyor
neyse ,okul zaten evin önünde
nasıl bir hırsla gittiysem okula
not önemli değil zaten artık bizim için de çocuk birleri görürse nolcak,zaten gitmek istemiyor iyice uzaklaşacak
bi de biliyorsun bu çocukta bi porblem var yani,az bekle işte sonuçlar çıkacak,2 ver bari bir verip neden uzaklaştırıyorsun iyice
neysem dedim bu ne, notlar bunlar mı ,hiç bişey yapmadı mı
projeleri falan yaptı hevesle götürdü
meğersem daha girmemiş hepsini girdiklerinin tekabül ettikleriymiş
ben iyi bi şok geçirdim ama

sonuç olarak 3,5 toto oynayacak gibi görünüyoruz cumaya hayırlısı
bilsemden sılanın testini de öne aldılar,nisana kadar beklemesin diye,çağırılınca gidicez bakalım

tebrik ederim oğlunu chess :nazar::nazar: tatilinde rövaşatalara çalışır:KK1: 2.döneme düzeltir notlarını :KK1::KK1::KK1:
kızlar kuzucuklarınızın karneleri şimdiden hayırlı uğurlu olsun
tatilleri de çok neşeli sağlıklı huzurlu geçsin inşallah :KK16:
inşallah hepimizin huzurlu gecer tatili
Amannn kızlar siz karne görmemişsiniz ne öle hepsi beş karne mi olur ,arada nazar boncuğu olmalı şöle 3dü 1di 2ydi yaniii :KK52::KK52::KK52:

şaka şaka,tebrik ederim hepinizi ya ne mutlu size belki şimdi çok önemli değil de bikaç sene sonra önemli olacak bu notlar,asıl önemi şu ki nasıl başlarsa öle gider sizin çocuklar da belli işte böle gidecekler,maşallah

bize gelince eskaza bakayım dedim e okula beynimden vurulmuşa döndüm 3 tane 3, 3 tane 1
tamam anladık bizim çocuk da beşlik değil de yani hiç mi bir şey yapmıyor 1 alacak kadar
kaldı ki evde yapıyor,kitap okumuyor ama kitap yazıyor
ödev yapmıyor ama deney yapıyor
neyse ,okul zaten evin önünde
nasıl bir hırsla gittiysem okula
not önemli değil zaten artık bizim için de çocuk birleri görürse nolcak,zaten gitmek istemiyor iyice uzaklaşacak
bi de biliyorsun bu çocukta bi porblem var yani,az bekle işte sonuçlar çıkacak,2 ver bari bir verip neden uzaklaştırıyorsun iyice
neysem dedim bu ne, notlar bunlar mı ,hiç bişey yapmadı mı
projeleri falan yaptı hevesle götürdü
meğersem daha girmemiş hepsini girdiklerinin tekabül ettikleriymiş
ben iyi bi şok geçirdim ama

sonuç olarak 3,5 toto oynayacak gibi görünüyoruz cumaya hayırlısı
bilsemden sılanın testini de öne aldılar,nisana kadar beklemesin diye,çağırılınca gidicez bakalım

kötü notları görünce hangi cocuk olumsuz etkilenmez ki :KK14::KK14: sizin durum da farklı başka cocuk olsa düzeltmek için gayret gösterir. sıla okuldan daha çok uzaklaşır :KK31::KK31:bilsemden umarım istediğiniz sonucu alırsınız herşey istediğiniz gibi olur :KK34:

erkenden tatile başlamışsınız :KK1::KK1::KK1::KK1:

ne şanslısınız . en güzel süpriz de bu olacaktır :KK1::KK1::KK1: bizim 15 tatilinde çarpım tablosu ezberlenecek o nu ezbere biliyor en zoru kitap özeti :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
valla ara tatilde ödev olmaması süper ya, inşallah bizimde olmaz, bakalım, bayağı bi süpriz olcak seninkine:KK1:

valla bizim ödev çok fazla ama karnelerinin girilmiş olamasının rahatlığıyla pek söylenmiyorum ödevini yap diye
:KK1:

saolasın canım, amin hepimizin çocukları için inşallah:13:

notları görünce rahatlamışsın chess :KK1::KK1::KK1::KK1:
bizim öğretmen son anlara kadar ders yaptırıyor bir yığın ödev var yine :KK19: tatil için de programı hazırladı :KK37:bu hafta sonu kitap fuarına gidilecek dedi gittik bir sürü kitap aldık :21::21:haftaya dağa çıkacaz dedi :KK31:diğer günler içinde yapılacaklar listesi verdi :KK31::KK31:

X