İlköğretim Yorum ve Soruları Çocuğu 2.Sınıfa Giden Velilerin Paylaşım Alanı :)))

bizim sınıfın karneleri hala yok, ara karne almadığımız gibi karnede almazmışız

çok dadlu bee

koyun bakim oğlanların resmini burda potansiyel bi kayınvalide var

ooy oyyy valla burda erkek annelerinin triplerini okuyunca aman diyorum helede benim 1 tane vay halime Çocuklar duymasın dizisinde kaynana tiplemisi var geline diyorki sen yapamazsın edemezsin ver anahtarı ben sabahtan geleyim kahvaltıyı hazırlayayım oğluma et suyuna pilav yapayım diyor.Eşime dönüp diyorumki ahaa gelecekteki ben eşimde diyor vay bizim oğlanın haline

bitki caylarını icseydi faydasını görürdünz benim oğlumda cok seviyor malesef yasak

karabiberi ilk kez dudum.cubuk tarcın tad vermesi acısında fayda sağladı değil mi ?

Evet canım tarçın tad veriyor gerçektende iyi oluyor ben dolduruyorum içine ayva kabuğu elma kabuğu ıhlamur zencefil süzüyorum onları bardağın içine tarçın çubuğunu koyup onu cezbediyorum iyi oluyor o tarçını pipet gibi kullanayım derken hopp bi bakıyom bitirmiş
karabiber pekmez gerçektende çok faydalı özellikle gıcıklı öksürükte tavsiye ederim dediğiniz gibi şurup görevi görüyor bizim öksürük şurubu kullanmamız yasak o yüzden bizde bu tür çareler arıyoruz.Pekmezi bir cezvede ısıtıyoruz içine karabiber döküp kıvamlı hale getiriyoruz isterseniz çok koyu olursa su katabilirsiniz ılıkken içirin sonra bana dua edin

yetişkinlerede kullanılıyomu bu karışım bizim adama bir de bu karışımı mı denesek ki gerçi ben yapıyorum tam iyi gibi oluyor sigara sevdasından vazgeçemediği için geçmesi zorlaşıyor oğlana yaptım ballı limon karışımı 2-3 sabah onda bişey kalmadı ama koca herif söz dinlemiyo ki içtimi sigarayı tekrar başlıyo

Tabiki yetişkinlerede olur kayınvalıdemın tarıfı bu oda şurup içemiyor gıcık gibi öksürükle böyle başediyor bizde ondan aldık tarifi

saol canım, pekmez sevmez ama şurup diye yutturabilirim karabiberle
:13:

neden yasak canım:26:

alerjisi olduğu icin yasaklandı

çok dadlu bee

koyun bakim oğlanların resmini burda potansiyel bi kayınvalide var

maşallah başarısının devamını dilerim
bizim sınıfın karneleri hala yok, ara karne almadığımız gibi karnede almazmışız
yapar mı yapar

ben kaynana SEMRA vardı bi zamanlar o nu model alıyorummm
öksürük şurubu neden yasak cnm
sağolasın canım
ee desene şimdiden oğlanlara zorluklarla nasıl başedileceğini öğretmek lazım

erkenden öğrenmelerinde fayda var tabi

karnemiz girilmiş
hepsi 5 karnemizin
matemetik 95 den 5 matematikte hic sorun yaşamadık hatta 3.sınıf düzeyinde diyordu neyse sonuc önemli vardır bir bildiği

karnemiz girilmiş
hepsi 5 karnemizin
matemetik 95 den 5 matematikte hic sorun yaşamadık hatta 3.sınıf düzeyinde diyordu neyse sonuc önemli vardır bir bildiği

tebrik ederim canım, oh ne güzel kurtuldunuz bu dönem, valla biz çocuklardan daha çok heyecanlanıyoruz karne beklerken

tebrik ederim canım, oh ne güzel kurtuldunuz bu dönem, valla biz çocuklardan daha çok heyecanlanıyoruz karne beklerken
saol cnm darısı size
heyecanlanıyoruz valla
oğluma o karneyi senin kadar ben de hakketim diyorum

meldacım bu arada adaşız .... aman haa semra mı bak oda olabilir deriz artık oğlum sen aşık değilsin ben olunca sana söyleyeceğim
Canım biz astım hastasıyız o yüzden öksürük şurubu kullanmıyoruz

arkadaşlar ikimizin arasında dilek tutabilir
kaynana semradan bayrağı biz teslim aldık
gecmiş olsun cnm

günaydın hanımlar
farmasi çok tebrik ederim kuzunu allahım işallah daha nice başarılarını göstersin
Allah razı olsun canım
darısı inşallah kuzucuğunun başına

tebrikler ben de görebilecek miyim acaba öle günler
sınıf birinciliğine bile razıyım
çok teşekkürler canım
umarım çok daha iyi sonuçlarla karşılaşırsın

meldam canım tebrik ederim seni ve oğluşunu

veeeeeeeeeeeeeeeeeeee bizim de karnemiz girilmiş hepsi 5 bizimde ay rahatladım vallahi sonuçalrı görünce

karnemiz girilmiş
hepsi 5 karnemizin

aa ben bunu atlamışım tebrik ederim canım nice güzel karnelere inşallah devamı hep böyle olur inşallah

tebrik ederim canım

ay biz en sona kalcaz yine herhalde:26:

sağolasın canım
e sizin de atık bugün girmezse belki en geç pazaretsi falan girer çünkü dersler bitti bizimkiler türkçe de 2. dönem kiatbına geçtiler ordan yapıyolar şuan da

meldam canım tebrik ederim seni ve oğluşunu

veeeeeeeeeeeeeeeeeeee bizim de karnemiz girilmiş hepsi 5 bizimde ay rahatladım vallahi sonuçalrı görünce

canım sizede tebrikler inşallah daha nice güzel karneleri görmeyi nasip eder,bizimde girilsede bizde rahatlasak artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…