co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

mrb bende 26 ekimde ilk seansım için randevu aldım bu siteyi bastan sona kadar okudum hem umutlandım hemde moralim cok bozuldu. yüzümde sivilce izleri var yıllardır bundan şikayetçiyim cesaretimi topladım yaptırmaya karar verdim ama korkuyorum hele son yorumları okudum ilk halim daha ii diyenleri okudukça endişelenmeye basladım. ben 2 seans yaptırmayı düşünüyorum. samsunda yaptıracam dr. ismi lütfi eroğlu kullanacagı cihazı deta denildi cihaz nasıl bilmiyorum ama dr karadenizin en ünlü estetik cerrahıymış buna cesaretle yaptırmaya karar verdim. yıldız 41 ve franksiyonel lütfen irtibatı koparmayalım

Rabbim acil şifa versin sonuç belli değil bende ama tavsiye etmiyorum canım.gerçekten evdekilere çok güzel olacak deyip moral vermekten canım çıktı. Hiçbir gelişme goremiyorum çünkü kalın bir kabuk oluştu.

Ben hafif bronzlaşdım gibi. Zaten koyu fondten sürdüğümdede böle oludun. Şu haliyle dahi sokağa çıkabilirim ama yinede lazer. Atışlarının dökülmesini beklicem

Benimkinde mi gariplik var bırak sokağa çıkmayı acaba 9 günlük tatilde biter mi diye kaygiliyim ; ( birde bepanthen bir katman oluşturdu su ile de çıkmıyor ne yapsam gitmiyor :)

Son düzenleme:
Benimkinde mi gariplik var bırak sokağa çıkmayı acaba 9 günlük tatilde biter mi diye kaygiliyim ; ( birde bepanthen bir katman oluşturdu su ile de çıkmıyor ne yapsam gitmiyor :)
yıldız sen yaptıralı kaç gün oldu bn bu linkte en basından beri yaptıranların yorumlarını okudum hemen sonuc veren bir tedavi değilmiş 3 ay bekleyipte sonuc görnler var. bide sen nerde yaptırıyorsun kaç seans yaptıracaksın

Canım cumartesi yaptirdim bugün 5. Gün hala kabuklarim olduğu gibi duruyor. Hicbirsey goremiyorum krem bir katman olusturdu. Ben bepantanden başka hicbirsey surmedim hep evdeyim. Tatil bitiyor 4 gün sonra işe gitmem gerekiyor. Hiç dokulmeyecek gibi bir hali var off. Ben estevia diye bir yer var cengelkoyde 6 seans peşin 2000tl aldilar. 1 seans bana yetti de artti bu cileyi asla cekemem bir daha paralarim bosa gitmeyecek insaAllah yerine baska bir tedavi yapsinlar ben hiç memnun değilim su an itibariyle. .

Fraksiyonel sen nasılsın. Seninkisi hafif yapıldı galiba, doktora gore banada ilk seansta hafif yapilacakti sonra sonra arttiracakti, 6.seansta kafami toptan yakacakti galiba :) kabuklar maske gibi soyulacagina dair belirti de yok. InsaAllah izler gitmistir bari ona sevineyim.

mrb turkuaz gecen yıl sende yüzüne lazer yaptırmıssın nasıl memnun musun bnde 26 ekimde ilk seansımı yaptracam malum sitede cok olmusuz yorumlar var. senn durumunu merak ediyorum

Nihayet kabuklarım döküldü aşırı yanıyor yanaklarım. Hiç güneş yagi kullanmadim sadece bepontholun el ve yüz için olan kremini bol bol surdum. hep karanlıkta durmaya çalıştım. Yarın aile hekimimden 5 günlük rapor alacagim. Ise gitmek için erken olduğunu düşünüyorum. Gelelim sonuca :) şaşırtıcı fakat çok mutluyum sivilce izlerimin hiçbirini goremiyorum inşallah geçici değildir.:) psikojik olarak çok çok zor geçen 8 gün oldu. Allah a şükürler olsun güzel bir yöntemmis fakat siz siz olun psikolojiniz zayifsa sakin yanasmayin bu tedaviye. Buyuk bir sabriniz bile olsa ilk seansta hafifin hafifini yaptirin.6 seans gerekli demişti doktor fakat 1 tane bana yetti. Bir daha da asla bu delilige girmem hayatta bir kere yeterli. Selam ve sevgilerimle. .

Bilmiyorum benimkisi hafifimiydi ağırmıydı derecesi. Ben 5 gün sona dışarı çıktım sonucu sevdim 24 yaşındayım çok az kırışıklığım vardı 17 yaşıma geri döndüm. Izler azaldı ama yok olmadı. Şöyle söyleyeyim fondotensiz aynaya bakmazdım şimdi dışarı çıkabilirim. Hatta 2 gündür gezmelerden eve girmiyorum :) 3. Ay içinde cilt kendini yenileyecekmiş. 8. Günüm iyikide yaptırmıştım diyebiliyorum. Buradakiler yüzünden az kalsın vazgeçiyordum. Yıllarımı boşuna geçirmişim şekeli lekeli.

Ben 1 seans yaptırdım ve zorlu süreçti sonrasında biraz lekelenme kaldı o da zamanla geçti ama ben pek fayadasını görmedim hani 1 seanslıkda olsa bide çok pahalıydı tekrar o acıyıda çekmek istemedım berbattı.

ben lazer yaptıralı 3 gün oldu. yüzüm ilk gün baya şişti suan normal yüzüm soyulmaya basladı. burdaki yorumları okuyup bnde yaptırmaktan vazgecmiştim ama şimdi iikide yaptırmısım diyorum

nerede yaptırdınız ve ne kadar ödediniz

canım ben de sivilce çukurları için yaptırmayı düşünüyoum... Doktorum tavsiye etti acaba yaptırsam mı bir de üniversite öğrencisiyim yani kaç gün içinde insan içine çıkılacak duruma gelirim e fazla devamsızlık hakkım yok... sonuçlar nasıl artık kurtulmak istiyorum bu izlerden beni bilgilendirebilir misin

benm ilk 2 gün yüzüm şiş ve mora yakın bi renkti cok berbattı bide bnm yüzüm cok kanadı ama sadece 2 gün sürdü 3.gün yüzüm soyulmaya basladı bugun 6. günümdeyim yüzüm gayet normal

Sivilce izlerim geçtiğini düşünmüstum malesef elmacık kemiklerimde şişlik ödem oluştuğu için böyle görünüyormus meğer. Yüzde 10 faydası olmuş olabilir. Benimkisi güya hafif yapmıştı fakat 10 günde kabuklar döküldü şimdi hala kırmızı sürekli rapor almalısın. Ben 18 gün insan içine çıkamadım. Öğretmenlik yapıyorum sürekli şimdi çocuklar soruyor. Güneş çarptı falan diyorum. Millete ben moral veriyorum. Tek elmacık kemiğim hala şiş. Pesin verdiğim Kalan 5 seansin parasini almaya gidiyorum şimdi. Yüzde 10 oldu bende. Iyiki yaptım diyorum çünkü Hayatta polyanna gibi olmazsan tutunmak çok zor . Herseyde bir hayır ve ders olsun bana.

benm ilk 2 gün yüzüm şiş ve mora yakın bi renkti cok berbattı bide bnm yüzüm cok kanadı ama sadece 2 gün sürdü 3.gün yüzüm soyulmaya basladı bugun 6. günümdeyim yüzüm gayet normal

Yani en az bir hafta evden çıkmamak gerekiyor bu kadar süreyi ayırabilirim yani devamsızlık yapabilirim..Umarım işe yarar canım ben de denemek istiyorum tabiki yüzde yüz geçirecek diye ümit bağlamıyorum ama ne kadar hafifletirse o kadar iyi .. Duyduğuma göre sanırım derecesi falan varmış heralde hafif ağır gibi sen nasıl yaptırdın acaba cnm daha m yüksekti de kanado acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…