co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Ben gözaltı morluğu hakkında araştırma yaparken co2 fraksiyonel lazer ile iyi sonuçlar alındığını okudum birçok sitede dermatologlar bile yapıyormuş ama yaptıran kimseye ulaşamadım malesef bir örneğini görsek daha iyi cesaret edebilir insan... sonuçta bu işlem cildi canlandıran izleri bile geçiren bir yöntemse gözaltına da uygulanabilir diye düşünüyorum:44: peki siz yüzünüz için yaptırdığınızda memnun kaldınız mı ne gibi değişikler oldu?

Maalesef yüzde on bile etkisini göremedim. Bu konuda verilen cevapları okuduysan olumlu etkisini gören fazla yok gibi. Teosyal diye bir dolgu var 6 aylık etkisi varmış. O bölgeye yapılıyormuş ama her 6 ayda para vermek maddi açıdan zorlamazsa deneyebilirsin. şuradan inceleyebilirsin TEOSYAL Redensity [ II ] Göz altı Işık Dolgusu - Teosyal - Ürün (Sub Detay) - SEL-TEK
Burda da birisi yaptırmış. Varsa aklına takılan bir şey sorabilirsin Makyaj, Saç ve Güzellik: TEOSYAL Redensity II Göz Altı Işık Dolgusu Doç. Dr. Hakan Erbil

Son düzenleme:
Bu verdiğin linkleri incelemiştim cnm ama bana pek güvenilir gelmedi açıkçası pek fazla etki edeceğini düşünmüyorum :KK43: umarım fraksiyonel lazeri gözaltına deneyen bir arkadaş deneyimlerini paylaşır...

Ama canım fraksiyonel lazer de izler için kullanılıyor. Morluğa bir etkisinin olacağını düşünmüyorum. Çünkü izlerde bile 5-6 seans yaptırıp da sonuç alamayanlar var. Senin sorunun ne zamandan beri var. Belki kansızlıktan da kaynaklanabilir.

Benim de pek bir bilgim yok açıkçası ama dediğim gibi birçok sitede morlukların fraksiyonel lazerle düzeltildiğini okudum tabi uygulamalı olarak görmedim :/ benimki kansızlıktan değil cnm malesef doktora gittim demir hapı da kullandım ama yine aynı,genetik...şu andaki en yeni teknoloji bu lazer tedavileri ama etkisi konusunda bilgim yok işte malesef keşke çare olabilse :KK43:

Arkadaşlar dün itibariyle istanbul Çengelköyde yanaklarımdaki sivilce çukurluklarini yok etmek amacıyla Radyofrekansli co2 Lazer yaptırmaya başladım.6 seans dedi doktor. 3 haftada bir gidecegim. Makine smartxide dot/rf. Ilk izlenimlerimi paylaşayim. Kocaeli den istanbul a sırf bunun için gidiyorum. Işlem yapılırken çok acı çektim çok kolay zannediyordum fakat bildiğin deriyi yakıyordu. Birde dönüşte insanların yüzüme tuhaf tuhaf bakmaları beni biraz etkiledi. Ailem de sağolsun üzülmekten el Birliği ile beni de olumsuz bir ruh haline sokmaya çalışıyor. Sadece bepantol kullanıyorum. Bana bu konuda tecrübeli yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum. Selam ve sevgilerimle.

12 Ekim günü Dr nüket eroğlu fraksiyonel lazerimi yaptı. Bugün 3 günüm. Yüzüm çok şişti. İşlem sırasında hiç birşey hatırlamıyorum iğne yapıldı. Ilk gün yüzümü yıkadım inşallah zararlı değildir. Saat başı bepanten kullanıyorum. Gece dahi psikolojik olarak kalkıp nemlendiriyorum. Ilin en güzel yani suratımın tam ortasindaki ben yok. Bu benim için bir mucize. İnş ve lekeler içinde aynı şekilde konuşabilirim.

Arkadaşlar dün itibariyle istanbul Çengelköyde yanaklarımdaki sivilce çukurluklarini yok etmek amacıyla Radyofrekansli co2 Lazer yaptırmaya başladım.6 seans dedi doktor. 3 haftada bir gidecegim. Makine smartxide dot/rf. Ilk izlenimlerimi paylaşayim. Kocaeli den istanbul a sırf bunun için gidiyorum. Işlem yapılırken çok acı çektim çok kolay zannediyordum fakat bildiğin deriyi yakıyordu. Birde dönüşte insanların yüzüme tuhaf tuhaf bakmaları beni biraz etkiledi. Ailem de sağolsun üzülmekten el Birliği ile beni de olumsuz bir ruh haline sokmaya çalışıyor. Sadece bepantol kullanıyorum. Bana bu konuda tecrübeli yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum. Selam ve sevgilerimle.

Seninde suratın hala çok şişmi. Ben gözlerimi zor görüyorum aynada. Herhangi bir soyulma yok. Kalın bir tabaka var suratımda. Aynı gün yaptırımışız, bakalım gelişmelerimizde aynı doğrultuda olacak mı.

Fraksiyonel
Benimle aynı anda yaptırmış olman çok iyi oldu sürekli haberleselim.
Canım ben pişman oldum. Bir daha asla yaptırmayı düşünmuyorum.6 seans için 2000 tl peşin verdim. Inşallah paramin bir kısmını kurtarabilirim.seans başına yaklaşık 350 tl ye denk geliyordu. Benimde yüzüm şişti. Aileme ben sürekli moral verme modundayim.ilk defa banyo yaptım bugün. Gece yatarken bir kabuk elime yapısti. Ben sadece bepantane kullaniyorum ilk günden itibaren yikadim. Doktor sorun olmaz dedi.sendeki ne durumda haber et sık sık görüşürüz canım

Fraksiyonel
Benimle aynı anda yaptırmış olman çok iyi oldu sürekli haberleselim.
Canım ben pişman oldum. Bir daha asla yaptırmayı düşünmuyorum.6 seans için 2000 tl peşin verdim. Inşallah paramin bir kısmını kurtarabilirim.seans başına yaklaşık 350 tl ye denk geliyordu. Benimde yüzüm şişti. Aileme ben sürekli moral verme modundayim.ilk defa banyo yaptım bugün. Gece yatarken bir kabuk elime yapısti. Ben sadece bepantane kullaniyorum ilk günden itibaren yikadim. Doktor sorun olmaz dedi.sendeki ne durumda haber et sık sık görüşürüz canım

Tek seans 2000 tl ama bana 3000 geldi. Pişman olmak için henüz çok erken. 3 ayı devirelim. Çevredeki herkes ne cesaret diyor. Diyenlerde sorun yok tuzları kuru tabi :) benimki kabuklanmıcak gibi duruo. Sanki tuz gibi dökülecek. Benide o korkutuo. Bayram tatili doktorada soramıyorum normalmi diye. Izler olduğu gibi duruo. Zamanla geçermiş. Deri soyma işlemi değil zaten hemen mucize bekleme demişlerdi. Fotoğraf atalım istersen birbirimize. Hergüne çekiyorum kendimi.

Ben anlamadim sende dökülme nasıl olmuyor. Benimki hep kabul bagladı canım. Ama cidden çekilecek çile değilmiş diyorum ben. Evde kapalı kalmayi severdim fakat şimdi sürekli dışarı cikasim var. :) birde Soğutma aleti yoktu bizim makinenin doktor o alet Soğutma yapmaz dumanı çeker sadece dedi hiç aklıma yatmadi ama hadi bakalım. Mevlam gorelim neyler neylerse güzel eyler canım.

Benimkinde inşallah terslik yoktur. Benimkisi lazer izi belli bi yara kabuğu gibi değil. Canım sıkıldı şimdi.

Fraksiyonel
Senin neyin vardı canım sivilce izlrin mi. Kaç seans Dedi doktor. Facebook ismini yaz seni eklim

Fraksiyonel
Senin neyin vardı canım sivilce izlrin mi. Kaç seans Dedi doktor. Facebook ismini yaz seni eklim

Benim skar, gözelnk açıklığı güneş lekesi ben çil ne ararsan. Fondotenle belli olmuyordu.XXXXX ben eklenmem sen bana msj at ben seni eklerim canım. Msjı silerim okuduğun zaman yanıtlaki afişe olmayayım herkese :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl sileceğimi bilmiyorum :) bulamdım zaten silinmyeceğini unutmayın yasıyormuş

Son düzenleme:
Alıntı ile cevaplanin hemen yanındaki mesaj düzenleme panelinden duzenleme yapıp ismini silebilirsin canım

X