co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

merhaba samsunda nerede ve hangi doktora yaptırdınız acaba? memnun musunuz?

samsunda nerde yaptırdımı 107. sayfada yazdım. basta yüzüm cok güzel olmustu sonra cok gergindi tekrar eski haline gelmeye basladı aksamları devamlı nemledirici sürdüm şimdi iyi arkadaslarım değişiklik olmuş diyorlar yavas yavas iyileşiyor diyebilirim

nerede yaptırdınız ve ne kadar ödediniz

Bir ay oldu yüzüm eski haline döndü giden benlerim daha çirkin oldu doktor eski fotomu açtı olurmu çok düzelme var diyo. hiç bir şekilde düzelme filan yok. Yaptırdığıma pişman değilim kremlerle filan 3500 mü ne verdim. Denemedim demiyeceğim onun için pişman değilim. Şimdi q switch yapalım dio. İşte o konuda çok kararsızım. Verecek param kalmadı. Yüzüm hiçbirzamn düzelmeyecek yapısı bu galiba kabullenmek gerek. Bari güneşe daha da hassas yapmayaydım.

bn üzüldüm gercekten bnm basta cok güzel oldu sonra bnde yüzümn eski haline dönmeye basladını sanmıştım ama deliklerim gün gectikçe küçülüyor artık eminim bundan zaten doktorda bana 2 3 ay sonra görürsün asıl etkisi demişti bu bnm ilk seansım basarısız diyemiyorum. bide 3500 gercekten cok pahalıya yaptırmıssın bn 2 seans yaptıracam 1500 aslında 3 seans içinde 2000 olur demşti

ankarada yaptıranlar hangi hastane ve doktora yaptırdıkları konusunda biligilendirebilir mi lütfen?

Bu gün benim akne tedavim bitti izler için doktorum lazeri önerdi.

okudum çoğu yorumu ama anlayamadığım bişey var olumlu sonuç almayanlar aceba güzellik merkezinde falan mı yaptırdılar, güvenilir mi

ben hastanede yaptırmayı düşünüyorum, haydarpaşa numune hastanesine giden var mı.

Merhaba kızlar yaptirali 1 ay 3 gün oldu. Yanaklarimin kirmiziligi hala geçmedi. Güneşe karşı çok hassas. Aynada baktığımda aşırı parlak bir görüntüsü var. Yanık parlaklığı mi bu. Çok korkuyorum hep böyle mi kalacağım. 10 adet beponthol bitirdim. Yardım edin

Artık hiçbir beklentim kalmadı. Şimdide göz altı torbalarımın oralar siyahlaşmaya başladı. Paramla çirkinleştim resmen :) çok beklentim vardı en iyi doktora gittim. Umutlarımın beklentilerim. Yazık ettim. Vücüdumun yapısı bu iyileştirmiyo. Yara çıksa geçmio geçsede izi kalıo. Artık kabullenmem gerekio.

Merhaba,Mayis ayinda ankarada sivilce izlerim icin yaptirdim bir iki gun icinde yuzumun soyulacagini soylediler ancak bende malesef soyulma olmadi izlerdede degisiklik olmadi hem verdigim 500 tl hemde cektigim aciyla kaldim iciimde kalmasin belki faydasini gorurum dedim ama keske yaptirmadaydim

Yazılanların çoğunu okudum kimi memnun kalmış kiminin yüzü daha beter olmuş.Bence yaptıranlar buraya yorumlarını yazarken cilt tiplerini ( esmer ten,beyaz ten,hassas ya da değil ,ince,kalın cilt şeklinde ) yazarlarsa daha iyi olur. Sonuçta herkesin cildi aynı değil ve farklı sonuçlar olması normal. Cihazın markası da önemli. Ayrıca herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını da yazmalısınız.Örneğin hashimato tiroidi,diyabet,polikistik over... vs

Özellikle Otoimmün hastalıklarda yaraların iyileşmesinde sorunlar olabiliyor bu da sizin yaptırdığınız lazer,dermaroller,kimyasal peeling vs uygulamalardan aldığınız sonuçları etkiler. Yaptırmadan önce bu tip hastalıklarınız varsa doktorunuza mutlaka söyleyin.

Eğer yaptırmak istediğiniz uygulamayı yüzünüzün görünmeyecek bir yerinde ya da elinizde küçük bir alanda denetebilirseniz daha yararlı olabilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
merhabalar 2 ay geçti ama hala yanaklarımdaki yanıklar aynen duruyor. dört farklı dermotologa gittim, hiçbirinin verdiği ilaçlar fayda etmedi. beponthol, kortizonlu locosid lipo, coresatin pişik kremi, fito ve hamilton bioderma güneş kremlerini kullandım. lütfen pahallı ama faydalı bir krem söyleyin...

ben de e co2 yaptırdım ve şu ana kadar kötü mü ilerliyor bilmiyorum. yüzüm kıpkırmızı yaralar oldu ve üzeri kanlandı şuan kanlı şekilde iki saat sonra yıkamayı düşünüyorum. yaptıramların tecrübesine ihtiyacım var. yüzü kanlanan oldu mu böyle?

şuan bende de var canım yanıklar 2inci günümdeyim. yanık kremi kullanıyorum. faydasını yazarım sana. thiocilline diye bir krem.

canım benim benimde gözlerimin altında morluklar vardı onu uzmanıma sordum fakat onlar için bu işin daha fazla acılı ve yetersiz kalacağını söyledi. onlar için kremler kullanmanı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…