co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

ben de kimyasal peelingten yananlardanım.Yüzüm avatarlar gibi,görenler şaşırıyorBen de prp yaptıracağım.Önce co2 lazer arkasından prp

nerde yaptırıyorsun öğrenebilirmiyim,birde ücreti nedir,o merkezde gördüğün kız kaç seansta sonuç aldı biliyormusun

mezoslimde yaptırıyorum Adana'da bilinen bir yerdir 250tl seansı benim ozon saunada ve masajda tercih ettigim ve her hafta düzenli gördügüm biri oldugu için degişimleri fark edebiliyorum ilki fraksiyonel yapıldı ikincide de sadece yanaklar erbium alın burun yüzun diger kalan kısımları yine fraksiyonel han i yanaklar delik deşik diye daha derinden soyulsun diye ;ama tam bir felaket şiş berbat görünüyordu hemen sonuç hiçbir yöntemde yok ne yazık ki 2,senasın üzerişne prp yaptı iyileşme dewam ediyor çok sabır uzun zaman hani bu hale de bir günde gelinmedi ki 1günde düğzelsin ;ama çok çok iyi

mezoslimde yaptırıyorum Adana'da bilinen bir yerdir 250tl seansı benim ozon saunada ve masajda tercih ettigim ve her hafta düzenli gördügüm biri oldugu için degişimleri fark edebiliyorum ilki fraksiyonel yapıldı ikincide de sadece yanaklar erbium alın burun yüzun diger kalan kısımları yine fraksiyonel han i yanaklar delik deşik diye daha derinden soyulsun diye ;ama tam bir felaket şiş berbat görünüyordu hemen sonuç hiçbir yöntemde yok ne yazık ki 2,senasın üzerişne prp yaptı iyileşme dewam ediyor çok sabır uzun zaman hani bu hale de bir günde gelinmedi ki 1günde düğzelsin ;ama çok çok iyi

bende yüzümle çok uğraştım,eryag lazer,krio terapi,kimyasal peeling yaptırdım pek başarılı olmadı,fraksiyonel lazeri duydum ama açıkçası erbium ve prp dediğin nasıl birşey bilgi verebilirmisin bu konuda bana.

canım ben dermorolleri sadece 1 seans yaptırdım, onun için iyidir yada kötüdür diyemem, 2.000 tl istedikleri için onu bırakıp lazere geçmiştim, ilk yaptırdığımda yüzüm saunada fazla kalmış gibi kıpkırmızı olmuştu
3 seans co2 fraksiyonel lazerden sonra şu anda çukurlarım yok oldu, cildimde hala leke şeklinde (doğru tarif mi bilmiyorum) küçük izler var ve cildim süper değil kesinlikle ama çukurlar yok
yani zamanla o leke gibi izlerde giderse bu iş faydalıdır, herkes yaptırsın demek istiyorum :)

chanel senden bunları duydum ya çok mutlu oldum:KK64: bende bi ümitsizlik başlamıştı umarım daha da güzel olur hemen olmasada bende yaptırmak istiyorum

canım ben dermorolleri sadece 1 seans yaptırdım, onun için iyidir yada kötüdür diyemem, 2.000 tl istedikleri için onu bırakıp lazere geçmiştim, ilk yaptırdığımda yüzüm saunada fazla kalmış gibi kıpkırmızı olmuştu
3 seans co2 fraksiyonel lazerden sonra şu anda çukurlarım yok oldu, cildimde hala leke şeklinde (doğru tarif mi bilmiyorum) küçük izler var ve cildim süper değil kesinlikle ama çukurlar yok
yani zamanla o leke gibi izlerde giderse bu iş faydalıdır, herkes yaptırsın demek istiyorum :)

çukurlarının geçmesine gerçekten çok sevindim,bunun bir çaresi yok gibi gelmeye başladı çünkü bana,o kadar uğraşıp sonuç alamayınca.senin çukurların derinmiydi peki

çok derin değildi, çünkü geçen sene yaptırdığım envai çeşit tedavi neticesinde yüzeyselleşmişlerdi, şu anda aslında kararsızım, nasıl oluyor demeyin artık ışıktan mı neden bilmem bazen aynaya baktığımda vavvv süper oldu iyiki yaptırmışım diyorum, bazen de kızım işte çukurların olduğu yerde duruyorlar diyorum

arkadaşlar bende cumartesi günü fraksiyonel lazer yaptırdım bugün 3. günüm hala yüzüm şiş ve güneş yanığı görüntüsü var yaptıran arkadaslar varsa beni bilgilendirebilrmi bu görüntü ne zaman gidecek nokta nokta izler var suratımda dısarıda cıkamıyorum

sayın chanel bernde yüzüme faraksiyonel lazer yaptırdım bugün 3 gün güneş yanığı gibi suratım ve lazer izleride mevcut yüzümde bu ilk seansımdı bu izler gecermi acaba vede ne zaman gecer dısarı çıkamıyorum:KK43: moralim bozuldu sanki yüzümde alacalıkta var seninki böle olmusmuydu birde soyulma olmadı hala gerci bu soyulmasızmıs ama yüzümdeki lazer izleri ne zaman gitcek anlamadım

melda bende cuma günü yüptırdım canım fraksiyonel co2 lazer bugü yüzüm çok daha iyi 5.günümdeyim ben ankarada yaptırdım tam yüz seansı 1000tl sen kaça nerde yaptırdın acaba. sağ yanağımdaki çukurlar baya bir kayboldu derim hafif hafif soyuluyor çok az belirtileri kaldı sen yüzünün temizliğini ne ile yapıyorsun ve ne kremler kullanıyorsun hangi aralıklarla. ben sabah uyanınca yüzümü yıkıyorum daha sonra nemlendirici krem ve arkasındanda bhapenten sürüyorum akşam 6 da ve gece yatarkende aynı uygulamaları yapıyorum buradan birbirimizi haberdar edip bilgilendirelim çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin sanada

canım öncelikle tesekkür ederim bilgilendirdiğin için ben samsunda yaptırdım 400 TL ilk seansımdı bugün yüzüm daha iyi yüzünü suyla yıkıyacaksın ve daha sonra sakın nemlendirici sürme sadece bebanten plus ın kremini kullan sabah sür sonra aksam tekrar yüzünü yıka ve aksam sür doktor bana öle dedi bugün yüzüm daha iyi benim özellikle banyodan sonra cok daha fazla yüzünde peelinnk yapmış gibi dökülmeler oluyo en iyisi her gün banyoya girip yüzeün daha cabuk dökülmesini sağlamak bana yaradı ben ole yapıyorum ama ben lazeri gözenekler için yaptırmıstım ama hala gözeneklerim var doktor bana 4 seans önerdi mam nasıl dayanacağım bilmiyorum sana kaz seans dedi ben 1 seans daha yapıp bırakırım daha yaptırmıcam
dediğin gibi burdan haberleşelim görüşmek üzere.....sanada çok geçmiş olsun

seansına göre değişiyor fakat lazer izleri uzun süre geçmiyor, pullanma, kararma, nokta nokta zımparalanmış gibi görüntü ise 10 gün civarı
bu arada ben hiç bepanthen kullanmadım bana farklı bir krem yazdı, 1 hafta sabah akşam sürdüm
neyse dün kontrole gittim yeni bir krem yazdı ve 6 ay boyunca haftada 3 gece sürmemi istedi
6 ay boyunca cildin kendini yenileyecek dedi
6 ayın sonunda 3 seans daha yaparız dedi bende olduuuu dedim, asla yaptırmam kapısının önünden bile geçmem bir daha

chanel bana 2 . seansı 25 gün sonra yapalım dedi sence erkenmi sen 2.ci seansı kac günden sonra yaptırmıstın birde ilk seansta benim yüzüme 1 atıs yapıldı 2. kez üstünden gecmedi bugün 5 gün yüzümdeki kararma gecti kibi zımpara gibi görünüm ise az kaldı sürekli banyo yapıorum gecio ama gözeneklerimde bir değişme olmadı aynı yaa 2.ciye mecbur gitcem ama 3. yü yaptıramam daha çok zor çünkü

chanel bana 2 . seansı 25 gün sonra yapalım dedi sence erkenmi sen 2.ci seansı kac günden sonra yaptırmıstın birde ilk seansta benim yüzüme 1 atıs yapıldı 2. kez üstünden gecmedi bugün 5 gün yüzümdeki kararma gecti kibi zımpara gibi görünüm ise az kaldı sürekli banyo yapıorum gecio ama gözeneklerimde bir değişme olmadı aynı yaa 2.ciye mecbur gitcem ama 3. yü yaptıramam daha çok zor çünkü

ben 30 gün arayla yaptırdım, 25 erken değil, ilk seansta ve 2. seansta bana önce yavaş sonra güçlü atış yapılmıştı, hele 2. seans yarım saat sürdü, çok ağırdı...

neden 3. ye gitmem diyorsun, kaç seans önerdi doktorun?*

ilk 2,3 sayfayı okudum ama devamında sıkıldığı itiraf etmeliyim yaptıran arkadaşlar sivilce leke ve izlerim tamamen kayboldu diyebilirler mi

ilk 2,3 sayfayı okudum ama devamında sıkıldığı itiraf etmeliyim yaptıran arkadaşlar sivilce leke ve izlerim tamamen kayboldu diyebilirler mi

sıkılan okumaz beğenmeyen de oğluna almaz..burda herkes emek harcayıp deneyimlerini paylaşıyor..ben fazla vakti olmayan biri olarak örneğin chanel, daylight jayjay gibiisimlerin olmak üzere bi çok kişinin mesajlarını defalarca okudum..acaba nasıl oldu diye de yeni mesajlar bekliyorum..artı izlerden tamamen kurtulamayacağımızı herkes biliyor amaç birazda olsa düzelme sağlamak..gerçekçi olalım ünlüler o kadar servet içinde yine de cilt problemi yaşıyolar..yeni şeyler deneye deneye değil burdan tecrübe edinenlerin görüşlerinde yararlanarak ilerleme katetmeye çalışıyoruz.ben şahsım adına burda deneyimlerini saklamayıp paylaşan dostlara tek tek teşekkür ediyorum hepiniz haklarınızı helal ediniz kızlar

walla ben bugün 2.seansı yaptırmamaya karar aldım kızlar yaz geliyor havalar ısınacak cildi korumak problem olacak doktor 4 seans demişti ama bana yeter diyorum gözeneklerim baya kapandı kırmızı izlerim var onlarda o kadar net değil 10. 11. ayda tekrar başlarım duruma göre chanell sen kaç seans yaptırdın ve ne haldesin acaba ne kadar süre oldu ilk seansdan bu yana

chanel 3. seansa gitmem diorum cunku calısıyorum 2 seans için 5 gün izin alcam ilk seansu yaptırdığımdada izin almıstım bu gidişle izinm kalmıyacak birde cok acıyo felaket bişey ya ben mahvoldum ilk seansta sana ilk seansta tek atışmı yapmıslarda onu merak ettim doktor 4 seans dedi bu arada ama benim cildimde sadece gözenek problemi var cukurluk falan yok ilk seansın kabukları döküldü ama gözenekler duruyo bir farklılık hissetmedim ilk seanta sen farketmişmiydin acaba diorum tek atış yaparak yüzümü gecti üzerinden tekrar atmadı onlamı alakalı benim 5 gün ne karatı ne leke kaldı yüzümde yani lazerin lekesi diğer arkadaslarda bunları okursa az cok bilgileri olur

papatyal ikinci seansı yaptırcam ben ama ben gözeneklerimde kapanma hissetmedim senin kabuklar döküldümü

X