co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

3. seansı bu sabah oldum, çok kısa sürdü, 10 dk. kadar güçlü atış yapıldı, dah az yandı, oysaki son seansın en ağırı olmasına hazırlanmıştım, şu an yüzümde yer yer kanamalar var, 1 ay sonra kontrol seansı, duruma göre ilaç verilebilirmiş, bekliyorum bakalım...

geçmiş olsun chanel umudun varmı düzelecek mi senden güzel haberler duymak istiyorum

geçmiş olsun chanel umudun varmı düzelecek mi senden güzel haberler duymak istiyorum

sağol cassa, bende güzel haberler vermek istiyorum inan ama bişey söylemek için çok erken, daha önce yazdığım gibi izlerim arttı ama normal süreç bu şekilde işliyor olabilir fakat şunu söyleyebilirim ki bir daha yaptırmam, çok yıpratıcı bir tedavi, neyse bitti kurtuldum, umarım çektiğim acılara değer...

ilk seansımı 6 aralıkta yaptırmıştım balık pulu gibi usuldan soyuldu bol nemlendirdim dra gittim dedim hiççç memnun kalmadım lekelerim yerli yerinde dr sihirli degnegimiz yok ilk seansta cildi tanımadıgımız nasıl tepki verdigini bilmedidigimiz için düşük dozda yakıyoruz hem yeni gelen cildin kolojen oluşumu hemen degfil bekleyin demişti ayyy 10gün sonra da prp yaptırdım hayatımda ilk kez aynalara bakmaya doyamıyorum
çok duru aydınlık bir yüzüm oldu dalgıçım geçen yıl kasım ayının ortasına kadar sudaydım aylar süren saatlerce güneşe maruz kalma sonucu minik çapta ;ama harbi lekelerim vardı artık yoklar dememe az kaldı dün 2,seansımı yaptırdım ilkinden sonra şehir dışına çıkm ıştım gerek kalmamıştı bu kez işe gelmek durumundaydıum hafıf kapatıcı , allık, ruj yaptım(normalde hiç makyaj yapmam) ;çünkü ertesi gün yanıgın sönmüş hali var yüzünüzde

krem falan filanla olmuyor eskinin yenisi olmaz kızlar tam mevsimindeyken soyulacak taze ışıl ışıl cilt oluşacak derim
anam arkadaşlarım inanmıyor bir de 10gün istanbul tatılı yaptım yılın başında yok efendim başka bişe yaptırmışım yaşım 28 ne yaptırayım gidin güzellik merkezınden kartıma bakın yanına kalmaya gittigim kız ark arayın diyorum aldıgım tepkiler bu kadar şımartıcı görünüm o kadar iddialı

ilk seansımı 6 aralıkta yaptırmıştım balık pulu gibi usuldan soyuldu bol nemlendirdim dra gittim dedim hiççç memnun kalmadım lekelerim yerli yerinde dr sihirli degnegimiz yok ilk seansta cildi tanımadıgımız nasıl tepki verdigini bilmedidigimiz için düşük dozda yakıyoruz hem yeni gelen cildin kolojen oluşumu hemen degfil bekleyin demişti ayyy 10gün sonra da prp yaptırdım hayatımda ilk kez aynalara bakmaya doyamıyorum
çok duru aydınlık bir yüzüm oldu dalgıçım geçen yıl kasım ayının ortasına kadar sudaydım aylar süren saatlerce güneşe maruz kalma sonucu minik çapta ;ama harbi lekelerim vardı artık yoklar dememe az kaldı dün 2,seansımı yaptırdım ilkinden sonra şehir dışına çıkm ıştım gerek kalmamıştı bu kez işe gelmek durumundaydıum hafıf kapatıcı , allık, ruj yaptım(normalde hiç makyaj yapmam) ;çünkü ertesi gün yanıgın sönmüş hali var yüzünüzde

krem falan filanla olmuyor eskinin yenisi olmaz kızlar tam mevsimindeyken soyulacak taze ışıl ışıl cilt oluşacak derim
anam arkadaşlarım inanmıyor bir de 10gün istanbul tatılı yaptım yılın başında yok efendim başka bişe yaptırmışım yaşım 28 ne yaptırayım gidin güzellik merkezınden kartıma bakın yanına kalmaya gittigim kız ark arayın diyorum aldıgım tepkiler bu kadar şımartıcı görünüm o kadar iddialı

dayligth prp hakkında ayrıntı yazar mısın dediğine göre çok iyi..kısa vadeli etki mi zaman zaman yazar mısın...ben lazer için bir yere gittiğimde lazerin hemen arkasından ayrıştırılmış kanı yüze süreceğini söylemişti 3 seans lazer 1500 tl 3 seans prp 400 demişti erbium olduğu için vazgeçtim ben şu an fraks co2 yaptırdım düşük doz soyulma olmadığından doktorum yenileyecek sağolsun ama şu an o kadar memnun kaldım ki bence en iyi yöntem bi çok şey deneyen biri olarak söylüyorum.. ilk seans erbium fraksiyonel ikinci seans fraksiyonel co2 acayip güzel oldu ya sivilce izleri de gözeneklerde..keşke diyorum acısına dayanamadığımdan akımı düşür demeseydim en düşüğe dayanamadım ama neyse eşantiyona geldi ve yine de porselen gibi oldu cildim fondotensiz çıkamazdım şimdi işe sadece rimelle gidiyorum..abarttıyosam sicilcem çıksın kızlar:)) zgcn ve hanne okuyun arkadaşlarım beni ve durmayın yaptırın f co2 denen can yakıcı makişneyi..ama üstüne iyiyse şu prp yi de yaptırırsak ballı kaymak olur ya...hadi bişiler yazın yaptıranlar

dayligth ayrıca ne kadar yaptırdın canım ya hani bi manada bu site pazar araştırması kazıklanmayalım yaptırırsak ve senin yöntem yüze sürmemi yoksa enjeksiyon mu benim şu an devam ettiğim lazeri yapan estetik cerrah prp için yeni bir yöntem klinik araştırmaları çok net değil uygulamalarla kendini gösterir ya unutulur gider ya da göstergeler iyiise uygulamaya devam edilir yani popüler bişi demşti...bilgi verir misin yaptıralım mı

günaydın kızlar,
öncelikle chanel geçmiş olsun inşallah sonucu istediğin, beklediğin gibi olur..

Ben 1 seans fraksiyonel lazer yaptırdım ve sonucundan gayet memnunun ilk 2 hafta sanki izler daha çoğalmış gibi gelmişti ama cilt kendini yeniledikce aradaki farkı görüyorum,
her uyandığım sabah daha iyi uyanıyorum, ocaktan beni hiç makyaj yapmıyorum ve cildimi sürekli temiz tutuyorum, ona göre ürünler kullanıyorum inanın bunun çok faydası var, tavsiye ederim.
mart sonunda plazma yöntemi için doktoruma gideceğim biraz ürkütüyor beni ama deneyeceğim, önce danışacağım etkileri yararları zararları sonra karar vereceğim yaptırmak için :)
genel araştırmamda hep güzellik merkezinde yaptırıldığını okudum, ama bu tedavi çok önemli ve mutlaka uzman doktor kontrolünde olmalıdır, yeni yaptıracak arkadaşlarımın buna çok dikkat etmesini rica ederim.
ben çok faydasını gördüm, etrafımdaki bir çok inasandan da çok olumlu tepkiler aldım..

Chanel son durumun hakkında bilgi verir misin izlerin ne durum da gözeneklerinde ve ince çizgilerinde bi sıkılaşma var mı cilt rengin nasıl çok sordum ama .. :KK69:

izlerim duruyor, yüzümde renk farklılığı oluştu 3. seanstan sonra, hâla geçmedi
gelime yok yani, herşey aynı, olursa zamanla yazarım

dayligth ayrıca ne kadar yaptırdın canım ya hani bi manada bu site pazar araştırması kazıklanmayalım yaptırırsak ve senin yöntem yüze sürmemi yoksa enjeksiyon mu benim şu an devam ettiğim lazeri yapan estetik cerrah prp için yeni bir yöntem klinik araştırmaları çok net değil uygulamalarla kendini gösterir ya unutulur gider ya da göstergeler iyiise uygulamaya devam edilir yani popüler bişi demşti...bilgi verir misin yaptıralım mı

REGEN ADLI MARKANIN İÇİNDE DOLGU KİTİ DE OLANI 500tlye yaptırdım zaten bir aparat kışiye özel açılıyor sadece kanı ayrıştır ver onun fiyatı 200 Adana ucuz bir memlekettır
burda druma başka dr 350ye yapıyor dedim ilk çıkan marka bizim kullandıgımız her hastamız sizinki kadar güzel tepkiler veriyor ucuz diye başka markaya geçmek istemıyoruz diger markanın satış temsilcisi geldi sizin markanız da bu kadar iddialıysa birkaçadet getirin deneyelim dedim bir daha ugramadılar bile dedi 2ay oldu sivilcelenmem sona erdi kış bitmeden bir daha yaptırırımn diyordum ;ama şuan akjlımdan bile geçmiyor duruluk geçici olmadı halen çok memnunum halimden
laseri de seansını 250ye yaptırdım

REGEN ADLI MARKANIN İÇİNDE DOLGU KİTİ DE OLANI 500tlye yaptırdım zaten bir aparat kışiye özel açılıyor sadece kanı ayrıştır ver onun fiyatı 200 Adana ucuz bir memlekettır
burda druma başka dr 350ye yapıyor dedim ilk çıkan marka bizim kullandıgımız her hastamız sizinki kadar güzel tepkiler veriyor ucuz diye başka markaya geçmek istemıyoruz diger markanın satış temsilcisi geldi sizin markanız da bu kadar iddialıysa birkaçadet getirin deneyelim dedim bir daha ugramadılar bile dedi 2ay oldu sivilcelenmem sona erdi kış bitmeden bir daha yaptırırımn diyordum ;ama şuan akjlımdan bile geçmiyor duruluk geçici olmadı halen çok memnunum halimden

ay çok iyiymiş o zaman yanlış anlamıyorum dimi, yüze dolgu gibi enjeksiyon yapıldı??

ay çok iyiymiş o zaman yanlış anlamıyorum dimi, yüze dolgu gibi enjeksiyon yapıldı??

hem enjeksiyon yapıldı göz altları dahil olmak üzere hem de tüpün dibinde böyle reçine gibi kalan kısmı mask şeklinde tüm yüze sürüldü sürülme kısmını dermarollerle yaptırdım 10ocaktan bu yana daha da iyiye giden gelişmelerim var yüzümde surat kanla birlikte kıpkırmızı eger çalışıyorsanız iş çıkışı yaptırıp ewe istirahata geçin derim

hem enjeksiyon yapıldı göz altları dahil olmak üzere hem de tüpün dibinde böyle reçine gibi kalan kısmı mask şeklinde tüm yüze sürüldü sürülme kısmını dermarollerle yaptırdım 10ocaktan bu yana daha da iyiye giden gelişmelerim var yüzümde surat kanla birlikte kıpkırmızı eger çalışıyorsanız iş çıkışı yaptırıp ewe istirahata geçin derim

harika derim...surat nasıl olursa olsun canım kabulüm ben fraksiyonel co2 yaptırıyorum...5 gün dışarı çıkamıyorum yaptırınca..razıyım yani...arkasından dolgu da düşünüyorum..bio alcamid araştırıyorum aslında ama senin yöntem de dediğine göre çok çok iyi...ama internetten araştırıyorum şu an ankarada bulamadım..

Demetcim sanada geçmiş olsun, gerçekten çok acıyor dimi ve her seans acı artıyor, ilk seans 15-20 dk, 2. seans 30 dk. sürdü, 3. seansa gitmeme 13 gün var ama şimdiden korkmaya başladım :)
6 gün yıkamaman gerçekten mucize ben 2 gün zor dayandım ilkinde, 2. sinde 24 saate yıkadım, öyle dediler çünkü
2. seans daha başarılı gibi tam anlaşılamasada başka bir yönteme geçmektense lazere devam et derim madem cildin iyiye gidiyor, bende geçen sene bütün kış başka yöntemlerle tedavi gördüm belki 20 seans, yüzüme yapmadıkları kalmadı, dermabazyon, tca, yok mikro enjeksiyon, iğneler batırdılar ama fos çıktı, sadece izler yüzeyselleşti, yani lazer yine de diğerlerine göre daha iyidir tahminim ama sen bilirsin tabi

Chanel yüzüne dermabrazyon yaptırdığını yaptırmışsın,şu ameliyat şeklinde yapılan ağır işlemi mi yaptırdın.İzlerinde hiç düzelme olmadımı,lazer dermabrazyondan daha mı etkili,internette çukurlar için en etkili silahın dermabrazyon olduğunu okumuştum,ondan da sonuç alınamıyorsa bu izlerle yaşamak kaderimiz sanırım :KK43:

Herkese merhaba,

Fraksiyonel lazer hakkında bu işlemi hayli araştıran ve yaptıran olarak sizlere bilgi vermek istiyorum.Benim yüzümde özelikle yanaklarımda ergenlikten kalma çukur sivilce izleri ve lekeler var.Çukurluklar oldukça derin.Bugüne kadar en iyi hastanelere ve dr.lara gittim yüzümde ki çukurlukların asla düzelmeyeceğini sadece %40 oda maksimum iyleşme olacağı söylendi.Fraksiyonel lazeri bağdat caddesinde özel bir klinikte yaptırdım.Bana yüzümün %50 sinin inanılmaz derecede düzeleceği söylendi.Araştırdım ve frasiyonelin bir çok makinası olduğunu öğrendim.Bu teknolojinin en üst model makinalarının türkiyede 2 tanesi istanbul ve bir tanesinin de izmirde olduğunu öğrendim.Bana çok fazla acı çekmeyeceğimi ,sonrasında iz kalmayacağını söylediler.2 veya 3 seansın yeterli olacağıda söylendi.İnanılmaz umutlandım ve yaptırdım.Korkunç bir acıydı yaşadığım.Ortalama 20 dk. srdü.Sonrasında buzlarla 1,5 saat boyunca acımını dindirmeye çalıştılar.En nihayetinde acı geçti ama yüzüm yanıktı.Normal olduğunu söyledler ve yanık tedavisi uygulamam için ilarçlar yazdılar.2 gün işe gidemedim.yüzüm ancak 7 gün sonra kabuğunu attı ve alttan temiz bir yüz çıktı.gören herkes yüzünde çok büyük farklılıklar var dedi.ilk 2 hafta güzeldi.çıkurluklar kaybolmadı ama lekelerim azaldı.3. haftaya girerken gözeneklerimin tekrar açıldığını ve yüzümde dikkatlice bakınca uygulamnın yaıldığı tüm alanda izler kaldığını gördüm.aynı zamanda çenemde ve göz çevremde de belirgin izler var.Dr.a gittim bana normal olduğunu cildin daha kendini 2 ay yenileyeceğini söyledi.2.seansıda 2 ay sonra yapabileceğimizi belirtti.2 ay geçti izler hala duruyor ve yüzüm eskisinden iyi diil.Artmış leker var sadece.1.500 tl ilaçlarla birlikte para döktüm.Canımın yanması ayrı, umut ettiğim düzelmenin olmaması ayrıca üzdü tabi.. arkadaşlarçukurluklar için yapılacak hiç bir şey yok maalesef. onlarla yaşamayı öğrenmeye çalışıyorum.. geri kalan hepsi para tuzağı.. yaptıracak olanlar çok iyi düşünsün..

Bence çukurluklar için dermarolleri deneyin,bende yüzümdeki çukurlardan kurtulmak için kimyasal peeling,lazer,krio terapi gibi yöntemler yaptırıp bir sonuç alamadım ama internetten dermaroller le ilgili resimleri incelediğimde sonuçları oldukça iyi gördüm,bence denemeye değer hem evde yapabileceğiniz bir yöntem.Dermarolleri uyguladıktan sonra kolejen arttırıcı birşeyler sürün etkiyi 200 kat arttırıyormuş,bence birde bu yöntemi araştırın

Prp den çok memnun kaldığınızı yazmışsınız,benim yüzümde çukur şeklinde akne izleri var onlarda etkili olurmu bu yöntem,sizin yüzünüzde akne çukurları ile ilgili problem varmıydı??

Prp den çok memnun kaldığınızı yazmışsınız,benim yüzümde çukur şeklinde akne izleri var onlarda etkili olurmu bu yöntem,sizin yüzünüzde akne çukurları ile ilgili problem varmıydı??

çukurların düzleşmesi için lazere dewam et özellikle erbium sonra izler lekeleri ve dolgunluk oluşup çukurların içten kalkması için tabi ki iyi gelir derim açıkcası ben şanslıyım gözaltı hizama gelen yanak kısmımdaki gözeneklenme hariç çukur sorunum yok ;ama gittigim merkezdeki kız yaptırıyor ordan biliyorum yüzü diri dolu dolu oldu

çukurların düzleşmesi için lazere dewam et özellikle erbium sonra izler lekeleri ve dolgunluk oluşup çukurların içten kalkması için tabi ki iyi gelir derim açıkcası ben şanslıyım gözaltı hizama gelen yanak kısmımdaki gözeneklenme hariç çukur sorunum yok ;ama gittigim merkezdeki kız yaptırıyor ordan biliyorum yüzü diri dolu dolu oldu

nerde yaptırıyorsun öğrenebilirmiyim,birde ücreti nedir,o merkezde gördüğün kız kaç seansta sonuç aldı biliyormusun

X