co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

chanel 3. seansa gitmem diorum cunku calısıyorum 2 seans için 5 gün izin alcam ilk seansu yaptırdığımdada izin almıstım bu gidişle izinm kalmıyacak birde cok acıyo felaket bişey ya ben mahvoldum ilk seansta sana ilk seansta tek atışmı yapmıslarda onu merak ettim doktor 4 seans dedi bu arada ama benim cildimde sadece gözenek problemi var cukurluk falan yok ilk seansın kabukları döküldü ama gözenekler duruyo bir farklılık hissetmedim ilk seanta sen farketmişmiydin acaba diorum tek atış yaparak yüzümü gecti üzerinden tekrar atmadı onlamı alakalı benim 5 gün ne karatı ne leke kaldı yüzümde yani lazerin lekesi diğer arkadaslarda bunları okursa az cok bilgileri olur

senin agrı eşigin çok düşük anlaşılan ben akşam yaptırıp sabah uçak seyahati yaptım il seansmda ikincideyse sabahına işe geldim yazık günah 5 beş izin mi kalır hava tahminlerini takip et arka arkaya kapalı bulutlu hava tahminlerinin yapılmdugu günleri tercih o sönük görüntü içinde ki rahatsız oluyorsan ben öyle gezmiştim ilk defasında çok ince bir kapatıcı yapabilirsin gerçekten dinlenmek,tatil yapmak,bir arkadaşının ya da yakınının özel günü vb gibi durumlarda bir lazer için izinleri bitirmişim dersin
ben çift atış hatta asıl sorunlu olan noktaları 3,atışı yaptırmıştım olmuşken tam olsun

chanel doktor bana tek atıs yaptı ilk seansım da demekki o nedenle yüzümde değişiklik hissetmedim o zaman 2 ci seansı yapptırdığımda 2 kere atıs yaptıracağım gözeneklerim olduğu gibi duruyo cunkü

olabilir ama mesela 3. seansımda çok güçlü tek atış yapıldı, 5-10 dk.' da bitti işlem ama resmen yüzüm harita gibi olmuştu, atış yapılan yerlerin koyuluğu 3 hafta sürdü, hala dikkatli bakınca belli oluyor
yani doktorun onu cilt tipine ve durumuna göre ayarlıyordur, ben hiç birşeye müdahele etmedim, prof. yaptı bana, zaten soğuk bir kadındı, öyle bi talebim olamazdı yani, şunu yapın bunu yapmayın diye ama senin doktorla aran iyiyse sorularını sor, hatta bize de yaz...

değerli arkadaşlar..ben hem erbium fraksiyonel hem de iki kez fraksiyonel co2 yaptırdım..erbium çok geç iyileşiyor 1 gün iki gün ciyak ciyak acı çekiyosunuz 5 gün insan içine çıkamıyosunuz fraksiyonel co2 hafif kahverengi oluyorama acı olmuyor 1 2 saat falan acıyor..ben bi erbium bi fraksiyonel devam edicem bakalım sonbahara mı kaldı dersiniz hakkaten leke işi çok zor..

değerli yoldaşlarım lütfen takviye olarak içerden de bişiler yapın:
1- su içme
2-imeeden güzellik tableti
3-perfectil saç cilt tırnak güzelliği tableti
4-yeşil çay
6-çinko.demir, c vit.selenyum e vit

ilk üçü kullanın lazerle gözlerinize inanamayacaksınız..ben kullanıyorum atık fondoten sürmeden yaşayabiliyorum..paylaşmak istedim

hepinize çok büyük geçmiş olsun arkadaşlar.. bütün yorumları okudum da ben de cildim için bişeyler yaptırmayı düşünüyordum ama tamamen vazgeçtim şuan. bu kadar zahmet çekmeyi bi kenara bırakın, o kadar para verip tam sonuç alamıcaksam ve az da olsa düzelme göstermesi için bu kadar aylar haftalar geçicekse hiç gerek yok zaten yüzümde aşırı derecede bişey de yok çok şükür. tamamen kuruntu yapıyormuşum kendi kendime. umarım yaptıranlar güzel sonuçlar alır, o kadar zahmet çektiğinize değer inşallah. tekrar çook geçmiş olsun. :KK71:

ya benim yanağımın sağ tarafında çulkurlar var ama alıştım onlara.. yüzümün tamamında lazer yaptırmam gerektiğini düşündüren olay ise yüzümde renk uyumsuzluğu var.. yani mesela yanaklarım beyaz.. ama dudaklarımın üstü ya da dudak altım sarımtrak.. göz altlarım da öyle sayılır.. yani cildimde fondoten kullanmamın tek sebebi de bu.. sizce bu nedenden lazer yaptırsam faydası olur mu? yoksa bu yüzdeki renk uyumsuzluğuna başka çözüm var mı?

bu arada bu renk uyumsuzluğunun sebebi dudak üstüne bıyıklardan ötürü ağda yaptıktan sonra hemen su sürmek olabilirmiş.. bilgisi olan yardımcı olsun lütfen kızlar.. öptüm hepinizi..

bir de benden tavsiye: ben uygulamayı pek sevmesem de lazerden daha acısız ve zararsız olan bir yöntem var, o da tretin krem. arkadaşlar bu krem yüzünüzde bir süre sonra acayip deri soyulmasına sebeb oluyor.. ben sadece 1 hafta kullandım ve o deri soyulmasının üstüne makyaj güzel olmadığı için bıraktım.. ama tekrar kullanabilirim.. sonucta uzun süreçli kullanımca çukur, siyah nokta ve gözenekleri azaltır gibi geliyor bana

zeytin renk farklılığının sebebi, bıyıklarına ağda yaptırdıktan sonra koruyucu güneş kremi sürmeden dışarı çıkarsan güneş lekesi oluşuyor, cildiyeye ilaç yazdırabilirsin, bir arkadaşım o şekilde tedavi olmuştu

zeytin renk farklılığının sebebi, bıyıklarına ağda yaptırdıktan sonra koruyucu güneş kremi sürmeden dışarı çıkarsan güneş lekesi oluşuyor, cildiyeye ilaç yazdırabilirsin, bir arkadaşım o şekilde tedavi olmuştu

chanel'cığım aslında bence güneşle pek ilgisi yok çünkü aynı durum koltuk altımda da olmuştu, ama orası güneş görmüyor.. su sürülmesinden kaynaklandığını düşünmek de saçma geliyor.. ama dediğin gibi doktora danışmak en mantıklısı olacak :) bu arada cildin ne durumda?

arkadaşlar 2 seansıma gittim bu sefer acımadı emla krem sürdüler uyusturdu bekliyorum bakalım gözeneklerim ne olacak 3 seans olmayacak galiba nisandan sonra yapılmıyor galiba chanel bilgin varmı hangi aydan sonra yapılmıyor birde senin gözenekler ne durumda

arkadaşlar 2 seansıma gittim bu sefer acımadı emla krem sürdüler uyusturdu bekliyorum bakalım gözeneklerim ne olacak 3 seans olmayacak galiba nisandan sonra yapılmıyor galiba chanel bilgin varmı hangi aydan sonra yapılmıyor birde senin gözenekler ne durumda

melda bende gözeneklerimden dertliyim sen bu uygulamayı gözenklerin için mi yaptırıyorsun doktor ne kadar bir azalma olur ben bi yandan da prp yi araştırıyorum ona göre bende bişler yapmayı düşünüyorum

lazer bır kere yaptırdım ılk yapıldıgında cılt tertemız oluyor ısıl ısıl ma bır muddet sonra eskı halını alıyor
prp yaptırdım ıkı seans
dermaroller yaptırdım bı kac gun once su an henuz tam gecmedıgı ıcın yorum yapamıyorum
beklemedeyım yanı

ben de çok merak ediyorum fraksiyonel co2 lazeri.istanbulda yaptıtan arkadaşlar nerede yaptırdıklarını ve memnun kalıp kalmadıklarını yazarlarsa çok sevinirim

kızlar bu gün itibariyle 3. seansımın üzerinden 15 gün geçti, yüzümde hala bronzluk var ama delikler baya baya iyileşti, sanırım eylülde 1 kez daha yapılacak ama ben çok memnunum:)
sadece yüzümde renk farklılıkları ve güneş lekeleri hiç geçmedi bunun için yaptıracak olanlar dikkate alsın, çünkü hiç iyileşme olmadı ama dediğim gibi delikler açısından çook memnunum:)):90:

offf offff.....
bütün yorumların hepsini okudum....
yüzde 50 iyleşmesi bile çok iyi benim için.
ben 25 yaşındayım.10 seneyi fazladır yüzümde sivilce çıkar.haladA ÇIKIYO.
yüzümde hem leke hemde bir sürü çukurcuklar var yanaklarımda.
bana derin bi işlem gerekiyo...ne yazık ki o kadar para veremem.:KK43:
ama burdaki gelişmeleri merakla takip ediyorum.
lütfen yazmaya devam edin...
sonuçları çok merak ediyorum:KK5:

offf offff.....
bütün yorumların hepsini okudum....
yüzde 50 iyleşmesi bile çok iyi benim için.
ben 25 yaşındayım.10 seneyi fazladır yüzümde sivilce çıkar.haladA ÇIKIYO.
yüzümde hem leke hemde bir sürü çukurcuklar var yanaklarımda.
bana derin bi işlem gerekiyo...ne yazık ki o kadar para veremem.:KK43:
ama burdaki gelişmeleri merakla takip ediyorum.
lütfen yazmaya devam edin...
sonuçları çok merak ediyorum:KK5:

gamzecim boşver, belkide hiç uğraşmamak en iyisidir, bende pekçok işlem yaptırdım ama sonuç aldım diyemiyorum, yara izi gibi sivilce izinin de çaresi yok sanırım, bekle bekle nereye kadar, açıkcası düzeleceğini de düşünmüyorum, yinede eylül gibi son durum ortaya çıkacak

Değerli arkadaşlarım..bayadır girmiyodum forum..hiç de gelişme olmadığını gördüm sizlerde üzüldüm..benim 3 seanstan sonra moralim bozuldu ama şimdi eh düzelme var yok diyemem..çukurlar tamamen geçmedi ama yüzeyselleşti...keşke fotoğraf çekseymişim..atardım..ama gözenekler hala aynı...sivilce çukurluklarına etki gerçekten var...ama hepsinden önemlisi lifting etkisi kızlar..doktorum bana yüz 30 cm2 ise 27 ye düşer demişti..gerçekten yüzü dikleştiriyo....bu arada aldım elime derma rolerimi..emla ile kıpkırmızı oldu ve iyi geliyo..bedavaya lazer bence hepimiz derma rolerle devam edelim...içerden imedeen içiyorum destyek için...güzelleşiyorum bana inanın chanel sende ne de olsa içimizde en yenilikçi sensin dostum..hepinizi öpüyorum

bu arada gözenekler önce yokoluyo gibi oluyor lazerden sonra merak etmeyin meretlerin hepsi sonradan yerine geliyolar ben gözeneklerle başka yollarla mücadeleme devam etmekteyim şu an..kontrol altına aldım gibi işte ürünlerle sebumu kontrol altına alınca küçülüyolar ..başka yolu yok yüz yağ oranı artınca tekrar büyüyola bilgilerini,ze..

kızlar bu gün itibariyle 3. seansımın üzerinden 15 gün geçti, yüzümde hala bronzluk var ama delikler baya baya iyileşti, sanırım eylülde 1 kez daha yapılacak ama ben çok memnunum:)
sadece yüzümde renk farklılıkları ve güneş lekeleri hiç geçmedi bunun için yaptıracak olanlar dikkate alsın, çünkü hiç iyileşme olmadı ama dediğim gibi delikler açısından çook memnunum:)):90:

canım kaç uçluyla yaptırdın fraksiyonel lazeri birde kac derece uyguladı 3 seansında

X