co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

O izin sebebi uygulama hatası olabilir.İşlemi uygulattığın yeri ve doktoru araştırdın mı?CO2 Fraksiyonel Lazer uygulama yetkisi ve bilgisi var mı?Bunlara bakmak lazım.Sağlık Bakanlığı çok katı uygulamalara sahip gibi görünse de allem edip kallem edip işinin ehli olmayan insanlar da bu uygulamayı yapabiliyor.

evet arastrdım doktorum ve klınıgı gercekten unlu bır dermatolog tvlere falan cıkıyor pekı bı ız onceden kabuk tutmadan pat dıye belırmı yanı kanama kızarma yara olmadan uyıllanmıs catlak yada trnak ızı gıbı duruyor bu nasıl olur allahım nasıl hanı bı gun uyanmısımda pat dıye ız olusmus gıbı kabuk bıle tutmadı ya da kızarma soyumla yara ızı olmadan yara olusrumu

resmen cızılmıs gıbı yuzum doktorumda dyokı yara ızı olsa bıle kı coook nadır yuvarlak atslar yapar co2 bole duzgun bı cızgı mumkun degıl ama yoktuu yoktuu ıste(

resmen cızılmıs gıbı yuzum doktorumda dyokı yara ızı olsa bıle kı coook nadır yuvarlak atslar yapar co2 bole duzgun bı cızgı mumkun degıl ama yoktuu yoktuu ıste(

Cilt hala kendini yenileme sürecinde olabilir.Çünkü bu tarz işlemlerden sonra cilt kendini içten içe oldukça uzun bi dönemde onarıyor.İçten yeniden yapılanma durumu söz konusu oluyor ve tam toparlanma aylar alabiliyor.Belki o evrenin bir parçasıdır ve zamanla düzelebilir.Ama istersen olaya daha objektif yaklaşabilecek bir başka doktorla bu konuda görüşmen seni rahatlatabilir.En azından o çiziğin sebebini sana daha net bir biçimde söyleyebilir.

tesekkur ederım nannar bu arada 3 ayrı doktora daha sordum co2 yapmaz ama sen uykuda cıldın hassasken cızmıs olabırsın dyolar allahım bu ne ya napcam ben sımdı de trınak ızı cıktı basıma gelen kalmadı zaten nadr gorulen vaka ıdım ben 2 ay lekelı gezdım paramla rezıl odum deyımı bu olsa gerek dger yaprcak ya da yaprtmıs olanların moralını bozmak ıstemem ama ben de olumlu gelısmeyı gectım eskı el degmemıs cıldıme gerı donmek ıcın neler vermezdım neler

Rica ederim,keşke elimden daha fazlası gelse...Bence üzme kendini,tecrübe etmiş oldun.Yaptırmasaydın aklında kalıcaktı bu işlemler.Bunu yaptırmasan bunun muadili başka işlemlere para harcıycaktın belki de ve sonuçları çok çok daha kötü olabilirdi.Sıkma canını.Çünkü bir de insan bir şeye fazla üzüldü mü bir zaman sonra o üzüldüğü şeyden daha beter bir şeyle uyanıyor güne.Belki de zamanla toparlar cildin o kısmı.

Son düzenleme:
tesekkur ederım nannar ınan gozelrım doldu yanı bılmıyrum bınlerce ınsan yaprtyor bır benmıyım tumm yan etkısını goren ole cıldıne takan sureklı bsy yaprtran bırı de degılım ılk defa bole bsy yaptrdım basıma gelmeyen kalmadı hadı lekelendım ona razydım krem falanla gecer ama bu trnak ızını fena taktım kafama conractubex aldım suryrum ıste belkı orası ıcın baska doktora haff olan fraxel yaprrım 5 ya da 6 seans yanı co2 kadar derıne ınmıyor yan etkısı de azmıs

Hiç üzme kendini gerçekten canım.Sen olumlu sonuçlar almak adına çok dikkatle yüzünü incelediğinden ayrıca bir gözüne batıyor olabilir.Belki zamanla gözün alışır ya da o iz hafif hafif kapanır,o zaman kendini daha iyi hissedersin.Ama dediğim gibi doktorunu değiştirip izi göster bakalım,bir muayene ol.Belki o izi geçirebilecek ve lazerden daha etkili olabilecek başka bir tedavi uygularlar sana.

ben 15 gün oldu yüzüme fraksiyonel yaptıralı benimde anlımda ve sol yanak altlarımda 10 kadar diyebilirim 1 cm uzun tırnak izi gibi kızarıklıklar oluştu. Halan duruyor korkuyorum böyle kalırmı diye Allah korusun özellikle derin ve yoğun uygulanan yerlerde parelel çizgiler oluştu

slm msrea madem aynı gün aynı yere uygulama yaptırmışız birbirimizdeki gelişmeleri takip edelim ben yüzümü yıkadığımda izler daha çok belli oluyor ayrıca bende 2 -3 gün acayip kabuklanma oldu yüzüm tamamen koyu kahverengi olmıştu

selam sahun hayret aslinda lazer sonrasi olysan kizarikliklarin noktasal dairesel olmasi gerekiyordu yani fraksiyonel co2 oyle calisiyor ne olur haberdar et benim gibi yuzunde alah korusun cizik kalmasin ben de cok sasrdim tum lazer lekelerim noktasal kizamik gibiydi bu boyuna cizgi seklinde ki tirnak izi derinligindeki iz nasil olustu dye kafayi yiyorum ;:-(

Canım ne vicdanı ne onuru! bu sektörde para/kar her şeyden önce gelir. sen fayda görmemişsin, zerre kadar vicdanlarına dokunmaz. üç kuruş kazanıyorum, anam ağlıyor onu da böyle hiç fayda görmediğim işlemlere harcıyorum.
Bi arkadaş, fazla beklentiniz varsa böyle şeylere girişmeyin diye yazmış. yüzde 20 lik bi beklenti de fazla sayılamaz heralde ki dr bana yüzde 30 demişti. hiç bi etkisi yok. 2 hafta hortlak gibi dolaşıp elaleme rezil oluyorsun. ha ondan sonra şöyle kendi kendini teselli edebilirsin, ya suratım böyle olsaydı, Allah'tan değil, şükretmek lazım deyip olanı eskisi gibi görmeyebilirsiniz. yani ölümü görüp hastalığa razı olmak gibi.
Sesimiduyun, canım co2'den görmediğin faydayı normal lazerden nasıl görebilirsin? bence hiç bulaşma. izmit'te yaptıran arkadaşın yaptırdığı doktora yaptırabilirsin, nasıl olsa istanbul'dasın. biraz sakin ol, arkadaşı takip et. o izin kalıcı olmaz, korkma.

Herkese Merhaba,

3 seans franksiyonel lazer yaptırdım. Perşembe günü 4. seansım var. Tüm yüz yaptırıyorum. İşlem sırasında inanılmaz bir acı duyuyorum. Tamam emla sürüyorlar ama yinede ikinci atışta insanın canı çok yanıyor. Yüzüme gelince iki yanağımda da sivilceden kalan izler vardı. Sol yanağımda az ve yüzeysel ama sağ yanağımda derin çukurlar vardı. Karar vermeden önce formu defalarca okudum. Kaç kere karar verip kararımdan döndüm. En sonunda kendimi acıbadem de buldum ve ilk seansı yaptırdım. seans bitince inanılmaz bir yanma hissi vardı yüzümde. Buz torbaları ile biraz dindirdikten sonra hemen ayna isteyerek baktım yüzüme. Korktuğum kadar kızarmamıştı. 1 saat sonra yanma felan kalmadı yüzümde. Ertesi 3 gün yüzümde kabuklanma oldu. 4.gün kabuklarım döküldü. 5.gün tamamen bitti. 1 ay arayla 3 seansı tamamladık. Yüzümde güneşten ve solarıumdan kaynaklanan lekelenmelerden tamamen kurtuldum. Göz kenarımda gülünce ortaya çıkan hafif kırışıklığımdan tamamen kurtuldum. Alnımda yer alan alın çizgimden tamamen kurtuldum. Yanak bölgemde yer alan açık gözeneklerim küçüldü. Gelelim çukurlarıma; sol yanağımda az derinlikte olan çukurluklarım artık çok fazla belli olmuyor. Sağ yanağımdakiler ise duruyor yanlız onlarda eskiden daha derinlerdi şimdi biraz daha yüzeyselleştiler.

Pişman değilim, zaten doktorumda tamamen geçmeyeceği konusunda uyarmıştı.

4 seans için ödediğim para gerçekten fazlaydı, ama insan bunlardan kurtulmak için çaresiz ödüyor.

Kısaca neler yaşadığımı anlattım. Umarım yaptırmak isteyenleri bilgilendirmişimdir.

Tecrubelerini paylastigin icin tesekkurler. Bence yaptiracak ve yaptirmis olan kisiler icin onemli oldugunu dusunuyorum. Bende daha once ilk seansta yasadigim butun asamalari yazdim. 1,5 ay gecti uzerinden bir kac gundur inceliyorum yanlis olmasin diye defalarca bakiyorum ama gercekten yuzum lekelenme olmasina ragmen cok daha iyi gozukuyor. Lekeler kalici degil diye beni ikna ettiler ama zaten bisey itiraf etmem gerekirse o lekeler beni akne izleri kadar rahatsiz etmiyor. Ikinci seansi mart sonunda yaptircam. Suan yuzde 25 duzelme oldu diyebilirim.Yanlis yonlendirmek istemiyorum ama defalarca bakiyorum yuzume. Lekelerden de kurtulursan bence deydi diycem.

Umarım en kısa zamanda lekerden de kurtulursun.

slm sesimiduyun benim yaptırdığım çihazın lazer başlıgı dikdötrgensel idi o yüzden lazer ışınlarının izi degil dikdörgensel alanın uzun kenarlarını düşün onların izi tırnak izi gibi duruyor bekleyecem inşallah geçer . Cild yenileme sürecini tamamlasın o zamana kadar bekleyecem

istanbulda mı yaptırdın? seans ücreti ne kadardı?

sahun bende yazdıklarını takip ediyorumm. sizden gelecek iyi haberlerinizi beklıyorum tüm lazer yaptıran arkadaşlarr inşallah sonuçlar mükemmel olur.

Arkadsslar ne olur yardim edinn tum sitelerin tum forumlarini okudum kimsede fraksyonrl lazer sonrasi yara izi olusmamisken bole bi risk yok denecek kadar azken yuzumun ortasinda bu bur cmlik cizik nasil olustu ya doku jaybi var resmen hem de yara yok kanama yok kabuklanma yokken!:--(

canım geçti mi yara izin? Bende de olmuştu lazer çiziğinin şekline 2 haftada tamamen kaybolmuştu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…