co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

yuzümde leke yoktu . Gözeneklerim açık tı bugün 10 .günüm yüzümün şişi tamamen indi gözeneklerim duruyor şişler inince anlaşılıyor faydası oldu tabi ama 2-3 ay sonra kesin sonuç bence biraz bekle zaman geçsin bendeki değişikliklere göre karar verirsin sonuçta pahalı bir işlem. Kesin söyleyebileceğim gikince yanak altlarımda ince çizgiler oluşuyordu onlarda bayagı düzelme var . Zamanla netleşir . Benim yaptırdığım cihaz Mixto Sx Mikro Fraksiyonel Lazer internette araştır bu özellikle lekelere çok iyiymiş . Füsun TÖRE doktorun ismi interner sayfası var ordanda araştırabilirsin

anladım canım.o zaman ben sendeki sonuçları bekleyım ona göre hareket edim.bendede gözenekk var ve hafif hafif izler ve deliklerde var.bide ben maraştayım oraya gelcem yaptırcam o kadar para vercem fayda olmazsa cok üzülürüm ben senden haberleri beklıycemm inşallahh fayda görürsün ya sadece gözenek olan bölgenın fotosunu göndersen baksam aynı mı diye derecemız cok merak ettim bu arada kaç yaşındasın sahunn??

ben 36 yaşındayım foto gönderemeyecem çünkü buraya nasıl yüklenir bilmiyorum ama seni gelişmelerden haberdar edicem

4-5 sene önce akne problemimden kurtulmama rağmen izler yüzümde kaldı.Ben de en etkili yöntem olarak gördüğüm bu işlemi yaptırmaya karar verdim.Yanak ve şakak bölgelerimdeki akne çukurlukları ve genişlemiş gözenekler için gidiyorum.3.seansımı 1 hafta sonra yaptıracağım.Daha işlem yapılmadan önceki konuşmalarımızda doktorum bana pürüzsüz bir cilt garantisi vermemişti zaten.Ben de çok büyük beklentilerle gitmemiştim.Aldığım sonuçtan memnunum.Gözle görülür bir değişim var evet,ama pürüzsüz bebek gibi bir cilt olmayacağının da bilincindeyim.Gerçekten çukurlukların dolduğunu hissediyorum.Bir diğer sorunum da cildimde akneden zarar görmüş yanak bölgesinin diğer yerlere oranla renginin farklı oluşuydu.Yavaş yavaş düzene giriyor.Ama benim cildim için alınacak en net sonuç 4.seansın üzerinden geçecek 6-8aylık bir süre sonrasında ortaya çıkacak.Panik yapmayın ve lütfen ümitsizliğe kapılmayın.

4-5 sene önce akne problemimden kurtulmama rağmen izler yüzümde kaldı.Ben de en etkili yöntem olarak gördüğüm bu işlemi yaptırmaya karar verdim.Yanak ve şakak bölgelerimdeki akne çukurlukları ve genişlemiş gözenekler için gidiyorum.3.seansımı 1 hafta sonra yaptıracağım.Daha işlem yapılmadan önceki konuşmalarımızda doktorum bana pürüzsüz bir cilt garantisi vermemişti zaten.Ben de çok büyük beklentilerle gitmemiştim.Aldığım sonuçtan memnunum.Gözle görülür bir değişim var evet,ama pürüzsüz bebek gibi bir cilt olmayacağının da bilincindeyim.Gerçekten çukurlukların dolduğunu hissediyorum.Bir diğer sorunum da cildimde akneden zarar görmüş yanak bölgesinin diğer yerlere oranla renginin farklı oluşuydu.Yavaş yavaş düzene giriyor.Ama benim cildim için alınacak en net sonuç 4.seansın üzerinden geçecek 6-8aylık bir süre sonrasında ortaya çıkacak.Panik yapmayın ve lütfen ümitsizliğe kapılmayın.

nannar sende mi farksiyonel co2 lazer mi yaptrdın yoksa başka lazer mı? nerde yaptırdın ? seansı ne kadar?

nannar sende mi farksiyonel co2 lazer mi yaptrdın yoksa başka lazer mı? nerde yaptırdın ? seansı ne kadar?

co2 fraksiyonel lazer yaptırmaktayım ben de.Ankara'da yaşıyorum.Ferruh Bingül'e yaptırdım.Biz anlaşmamızı kasım ayında yapmıştık,uygulamalara herhangi bir zam geldi mi açıkçası bilmiyorum.Normalde tüm yüz için 1000TL,fakat benim yanak ve şakaklar olduğundan ödediğim miktar 600TL.Eğer Ankaradaysan gidip görüşmeni tavsiye ederim.Ben doktorumdan da,uygulamadan da çok memnunum.Önemli olan sihirli değnek etkisi beklememek ve biraz sabırlı olmak.

co2 fraksiyonel lazer yaptırmaktayım ben de.Ankara'da yaşıyorum.Ferruh Bingül'e yaptırdım.Biz anlaşmamızı kasım ayında yapmıştık,uygulamalara herhangi bir zam geldi mi açıkçası bilmiyorum.Normalde tüm yüz için 1000TL,fakat benim yanak ve şakaklar olduğundan ödediğim miktar 600TL.Eğer Ankaradaysan gidip görüşmeni tavsiye ederim.Ben doktorumdan da,uygulamadan da çok memnunum.Önemli olan sihirli değnek etkisi beklememek ve biraz sabırlı olmak.

malesef maraştayım zaten burada fraksiyonel lazer yapan yok fadyasını alsam sorun degil yer gider yaptırırm ama işte bilmıyorumm burda antepte yaptırmıstım ben doktora fraksiyonel dedım bana 5 dakıkalık bi lazer uyguladı cildimde ne iyi ne kötü hiç bi etki yok ben anlamadım bu kadın ne yaptı oraya 400 tl verdım boşuna gitti.ne yapcam bende bilmıyom açıkcası?

malesef maraştayım zaten burada fraksiyonel lazer yapan yok fadyasını alsam sorun degil yer gider yaptırırm ama işte bilmıyorumm burda antepte yaptırmıstım ben doktora fraksiyonel dedım bana 5 dakıkalık bi lazer uyguladı cildimde ne iyi ne kötü hiç bi etki yok ben anlamadım bu kadın ne yaptı oraya 400 tl verdım boşuna gitti.ne yapcam bende bilmıyom açıkcası?

Benim ilk seansımda çok yüksek atış değerleri kullanılmamıştı.Çok büyük değişimler de yoktu açıkçası,2.seansta verilen miktar artırıldı.3.seansta nasıl bir yol izlenileceğini bilemiyorum.Ama ilk seanstan çok büyük değişimler olmuyo.Cilt tipine göre,bünyeye göre 4. ya da 5.seanstan sonra ciddi şekilde bir fark oluşabilir.Bir de böyle şeyleri kişinin kendisi çok net anlayamıyor.Hem kendimizi sürekli incelediğimizden hem de büyük beklentiler içerisine girdiğimizden dolayı farkı çok göremiyoruz.Ama beni sık sık görmeyen insanlar tedavi olduğumu bilmedikleri halde yüzümün değiştiğini çukurların azaldığını söylüyorlar.Eğer Gaziantep'de gittiğin yere güveniyorsan ve iyi referansları varsa ben devam et derim.Çünkü uygulamanın etkili olup olmadığına karar vermek için henüz çok erken.

Son düzenleme:
mrb nannar fraksiyonel lazer normal şatrlarda 3 kezden fazla yapılabiliyor mu bilmiyorum benim yaptırdığım doktor çok derin çukurları olanlara 3 seans demişti sizinki 5 olucakmış şaşırdım işlemden sonra yüzünüz yanmıyormu 2-3 gün sonra kahverengi kabuklar olmuyormu ?

mrb nannar fraksiyonel lazer normal şatrlarda 3 kezden fazla yapılabiliyor mu bilmiyorum benim yaptırdığım doktor çok derin çukurları olanlara 3 seans demişti sizinki 5 olucakmış şaşırdım işlemden sonra yüzünüz yanmıyormu 2-3 gün sonra kahverengi kabuklar olmuyormu ?

4 seansın problemli ciltler için ideal bir sayı olduğunu doktoruma gitmeden önce internetten okumuştum ben.Kendisi de bana şimdilik 4 seansı uygun gördü.İşlem sırasında da çok fazla bir ağrı duymuyorum.Sonrasında da 10 dk kadar soğuk su torbalarını tutuyorum yüzüme.Ardından evime gidiyorum.Yüzümde herhangi bir ağrı,sızı olmuyor.Yapılan günün akşamından itibaren sabah-akşam yüzümü yıkayıp Bepanthene Plus sürüyorum bolca.Gerginliğini alıyor.İşlem yapıldıktan 2-3 gün sonra banyo yapmayı uygun buluyorum.O esnada kahverengi pulların çoğu da dökülüyor ve 5.-6.günden itibaren sokağa çıkabiliyorum.

yuzümde leke yoktu . Gözeneklerim açık tı bugün 10 .günüm yüzümün şişi tamamen indi gözeneklerim duruyor şişler inince anlaşılıyor faydası oldu tabi ama 2-3 ay sonra kesin sonuç bence biraz bekle zaman geçsin bendeki değişikliklere göre karar verirsin sonuçta pahalı bir işlem. Kesin söyleyebileceğim gikince yanak altlarımda ince çizgiler oluşuyordu onlarda bayagı düzelme var . Zamanla netleşir . Benim yaptırdığım cihaz Mixto Sx Mikro Fraksiyonel Lazer internette araştır bu özellikle lekelere çok iyiymiş . Füsun TÖRE doktorun ismi interner sayfası var ordanda araştırabilirsin

Canım, evet bu cihazı araştırdım. Fractional CO2 - Real Face Lift fotolar mükemmel görünüyor; ancak kaç seans sonra fotolandığı yazmıyor ama güneş lekelerinden, akne skarlarından eser kalmamış. dediğin gibi etkisi 3-6 ay içnde ortaya çıkıyormuş. seni takip edeceğim. eğer yüzde elli bir gelişme olursa, yazın İzmit'e gider yaptırırım. şunun şurası Ankara'ya 4-5 saat.

Sitede ve lazerler hakkında yazılan her yorumlara inanmamayı tercih ediyorum, reklam amaçlı yorum yapanlar veya yönlendirmek amacıyla yorumlar oluyor bence. en iyi lazer modeli co2 lazer deniyordu heryerde 2. seansı yaptırdığım günün ardından yakında 1 ay olacak yüzde 1 bile düzelme yok en iyi yerde yaptırdım, prestijli, ünlü bir hastanede yaşım genç, izlerim derin ve çok aşırı değil, sigara kullanmıyorum yani bu uygulamadan fayda görmek için ideal bir örneğim hiç düzelme olmadı ztn daha iyi alternatifleri olsa lazerlerin acıbadem şubelerine getirtilir mutlaka diye düşünüyorum. Birde 3. seansı yaptırıcam son olarak aslında yaptırmıcaktım bedava diye yaptırıcam. erbium lazer seansı için 500 lira veren arkadaş neden bu kadar çok ücret aldılar co2 lazer, erbiumdan gelişmiş bir lazer ama 3 seas ücreti 1.200 lira civarı 3. seans ücretsiz geldi yani 3 seans 1.200 lira civarı oluyor ama bazı arkla neden bu kadar fazla ücret almışlar yoksa size tüm yüze mi yaptılar benim artık umudum kalmadı ve iyi yorum yazanlarada pek inanasım gelmiyor bence herkes parasını çöpe atabileceği ve çektiği acının karşılığını alamayacağını düşünerek karar versin paranız çöpe gidebilir ve boşuna zahmete girmiş olabilirsiniz yani bende yüzde 5 bile düzelme olmadı şimdilik.

Sitede ve lazerler hakkında yazılan her yorumlara inanmamayı tercih ediyorum, reklam amaçlı yorum yapanlar veya yönlendirmek amacıyla yorumlar oluyor bence. en iyi lazer modeli co2 lazer deniyordu heryerde 2. seansı yaptırdığım günün ardından yakında 1 ay olacak yüzde 1 bile düzelme yok en iyi yerde yaptırdım, prestijli, ünlü bir hastanede yaşım genç, izlerim derin ve çok aşırı değil, sigara kullanmıyorum yani bu uygulamadan fayda görmek için ideal bir örneğim hiç düzelme olmadı ztn daha iyi alternatifleri olsa lazerlerin acıbadem şubelerine getirtilir mutlaka diye düşünüyorum. Birde 3. seansı yaptırıcam son olarak aslında yaptırmıcaktım bedava diye yaptırıcam. erbium lazer seansı için 500 lira veren arkadaş neden bu kadar çok ücret aldılar co2 lazer, erbiumdan gelişmiş bir lazer ama 3 seas ücreti 1.200 lira civarı 3. seans ücretsiz geldi yani 3 seans 1.200 lira civarı oluyor ama bazı arkla neden bu kadar fazla ücret almışlar yoksa size tüm yüze mi yaptılar benim artık umudum kalmadı ve iyi yorum yazanlarada pek inanasım gelmiyor bence herkes parasını çöpe atabileceği ve çektiği acının karşılığını alamayacağını düşünerek karar versin paranız çöpe gidebilir ve boşuna zahmete girmiş olabilirsiniz yani bende yüzde 5 bile düzelme olmadı şimdilik.

Canım benim tüm yüze yaptı. dr erbiumun co2'den daha yeni ve etkili olduğunu söyledi. aslında ben biliyordum co2'nin daha etkili olduğunu, burada yaptıran arkadaşların sonuç alamadıklarını okuyunca, kendimin de alamayacağını bile bile yaptırdım. ne bileyim işte içimde kalmasın gibisinden. bir daha sadece lekelere yaptıracağım. bana yapılan işlemin hakkı taş çatlasa 70-80 liradır ama o kadar insafsız bir sektör ki, hiçbir etkisi olmayan işleme ve 20 dklık bir işçiliğe dünyanın parasını alıyorlar.

Aynen cnm fiyat konusunda yarısını bile haketmiyorlar. en fazla 10-15 dk.lık cihaz uygulaması için en fazla almaları gereken ücret 200 liradır belki. çok basit işlem yapıyorlar, bilgi ve cihazı kullanma yeteniğiyle yapıyorlar, dakikalık işlem birde garantisi olsa, düzelme sağlatan cihaz olsa bari gene burun estetiği yaptırsam kesin bir düzelme, değişme olur parama değdi derim ama bunda paraya değcek hiçbirşey olmadı hiç mi rahatsız olmuyor doktorlar böyle işe yaramaz bir tedavinin reklamını yapıpta, sivilce izleri olan mutsuz insanları kandırmaya, mağdur etmeye fayda vermeden para alıyorlar bence onurlu bir insan hiç birşey vermeden o kadar para almaktan vicdanen rahatsız olur. asgari ücretten fazla para alıyolar. bari doktorluk sertifikanla yardımcı olduğun için bir miktar ücret al ona tamam ama çok gereksiz bir fiyat. bilmiyorum para da bir yana ekstradan çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım aslında 3. seansı yaptırmıcaktım ama bedava, hediye diye yaptırıcam yani 3. seanstan sonrada çok düzelme olacağını sanmıyorum. bence kimse kendini riske atmasın. Yüzde 40 bari düzelme olsa hadi o oran için zahmet, para değer dicem ama 3 seans için asgari ücretten fazla ücret ve sonuç sıfır. ama genede denemiş oldum sözde sivilce izleri için en iyi tedavi yöntemi olan co2 lazeri ama memnun değilim şuan. Lekeler ve kırışıklar konusunda faydasını bilemem; ama sivilce çukurları konusunda cilt soyucu jeller ve lazer bence tedavide yararsız. ayrıca forumda bazı arklarında yüzlerinde lazer lekesi gibi yan etkiler meydana çıkarmış enderde olsa böyle durumlara sebp veriyor demekki. o kadar paraya böyle riskli bir uygulama.

Tedaviye gittiğiniz kliniklerde doktorlarla alınacak sonuçlar üzerine uzun uzun konuştunuz mu?Bana zaten kimse bebek gibi pürüzsüz bir cilt vaadetmedi.Minimum %30-maksimum %90 etki görülebileceği baştan söylendi.Bu sonuçlara etki eden onlarca faktör var.Herkeste aynı şeyin olmasını beklemek mümkün değil.Varsa şayet ellerinde,kendi hastalarına ait öncesi-sonrası fotoğraflarını incelemenizde çok fayda var.Bazı klinikler bu fotoğraflarda kendi hastalarının değil,satın aldıkları makinenin referansı olarak gösterilen üzerinde oynanmış genel fotoğrafları kullanıyor.İmzaladığınız sözleşmelerin içeriklerine baktınız mı?Uygulamaların sonrasında hangi zararların karşılanacağını ya da programın etkisinin tam olarak ne zaman ciltte görüleceğini okudunuz mu?Ten olarak kızıl,esmer ya da beyaz oluşunuz bile uygulamadan alınacak olan sonucu etkiler.Size büyük şeyler vaadeden yerlerden kaçının.İşin ticari boyutu içerisinde bir tek siz zarar görürsünüz.Haketmeyen onlarca kaynağa büyük meblağlar yatırırsınız.

Kozmetik açıdan çok zarar verdim ben cildime.Çok ağır aknelerim vardı.Bir insan evladı da çıkıp akne için en etkili ilacı kendileri kullandığı halde bana önermedi.Çok geç keşfettim şimdi burda adını yazmak istemediğim bu ilacı.Karaciğerim çok sağlam olmamasına rağmen gözümü kararttım.Aknelerimden kurtuldum.Bu tedavi için geç kaldığımdan akne çukurluklarım oluştu.Gözeneklerim yanlış uygulamalardan dolayı genişledi.Bu benim denemek istediğim ve bütçemden sırf bu amaç için gözümü karartıp ayırdığım parayla yaptırdığım bir uygulama.Beklentilerimi çok düşük tutarak tedaviye başladım.Eskisinden iyi olduğunu görebiliyorum.Kendi adıma gerçekten mutluyum ve pişman değilim.Çok büyük beklentilere sahipseniz şayet kalkışmayın böyle işlemlere.Ama ufacık gelişmelere bile sevinebilecek kadar bunaldıysanız halinizden ve maddi durumunuzda buna el veriyorsa bir deneyin.

ben fraksiyonel co2 yaptıralı 14 gün oldu şuan cildimdeki şişlik tamamen kayboldu . Geçen hafta fayda etti gibi gelmişti ama meger şişliktenmiş şişlik tamamen inince anlaşıldıkı gözeneklerim aynı duruyor. 2 ay sonra nasıl olur bilmiyorum

Gözeneklerimde benim de çok büyük farklar olmadı.Ama akneden kaynaklı çukurluklarda etkisini görebiliyorum.

merhaba arkadaşlar.bende 14 gün önce frank.lazer yaptırdım.(SAHUN seninle aynı tarihte aynı yere yaptırmışız.)Tüm yüzüme uygulama yapıldı.Birinci gün sadece kızarıklık oluştu 2.gün kabuk bağladı nemlendirici,güneş kremi ve peptitli ürün kullandım.3.gün %50 si soyuldu 4.gün ise tamamen soyularak pembemsi bir görünüm aldı.İlk günler gerçekten işe yaradığını,gözeneklerimin kapandığını düşündüm ama şuan aynı duyguları yaşamıyorum.yüzüm hala kırmızı ve atışların yapıldıgı yerlerde lekeler duruyor.cildimde yanak ve çene bölgemde renk farklılıkları vardı lazeri yaptırırken buna da iyi geleceğini düşünmüştüm.ama değişen bişey bir şey olmadı.Forumdaki paylaşımlardan zamanla daha iyi oldugu yönünde yazılar okudum.umarım hepimiz istediğimiz sonuca ulaşabiliriz.

arkadaslarrr ne oluyr yardım edın cook mutsuzummm ben 24 kasım 2011 de (forumu takıp edenler bılırler) gayet guzel sayılabaılcek cıldıme frakstyonel co2 yaptrdım bıraz sıvılce ızı vardı ama cok bellı degıl zaten ıkı ay boyunca resmen kızamık gıbı nokta nokta gezdım lazer ats yapılan yerle o derece kırmızı ve lekelydı su anda yuzuumde hala ton farklılıkları var yıkayınca cok soguk yada sıcakta hemen kızaryor onu gectım daha once yuzumde olmadıgına emın oldugum 1 cmden bıraz fazla bır tırnak ızı var sol alt yanagımda bu nasıl olur arkadaslarrr ben ne kabuk bagladım ne soyuldum ne de yara olustu yuzumde bu sankı yıllanmıs bır tırnak ızı gıbı doktorum kesınlıkle mumkun degıl dyor ama bu lazer yuzunden scarlardan kurtulayım derken yenı bı scar la karsı karsya gelmek moralımı tamamen cokerttııı arkadaslar forumlarda conractubex ın ıyı geldıgını duydum sıvıoce ızı dahıl her turlu ıze suryum uc gundur oaraya ama coook mutsuzummm eskı cıldımı ozledımmm::KK43:(( :KK43:((

X