co2 fraksiyonel lazer yaptırdım

Canım ben co2 yaptırmadım(Allah'tan yaptırmamışım) erbium yaptırdım ama yüzüm şuan harita gibi. kabuklanma oldu; kimi yerler kırmızı, kimi yerler kahverengi. ben sizin yaşadıklarınızı bildiğim için sorun yapmıyorum ama görenler şok oluyor tabi. bir de dışarı çıkıyorum-aslında çıkmamam gerekiyor; çok çirkin bir görüntü, sanki kezzap dökülmüş gibi filan ama evde her iş bana bakıyor- ucube görmüş gibi bakıyor insanlar. inşallah şu kabuklar tez zamanda dökülür de normale dönerim. aslında komple yüzümü yaptırmasam iyi olurmuştu. sadece lekelerin olduğu yerlere yaptırılmalı bence. bir daha yaptırırsam öyle yaptırırım artık. gerçi en çok sorun yaptığım izin üzeri kalktı, bütün ihtişamıyla ben burdayım diyor:) sadece oraya yönelik bi yöntem bulsam iyi olacak. Sonuç olarak şunu diyebilirim: 2 hafta eve kapanmayı göze alamayacak kimseler kesinlikle yaptırmamalı!

merak etme canım tum lazerden dolayı tahrıbat ıkı uc haftaya gececektr ama ben de lekelenmeler hala mevcut cılt kendını cok agr toparlıyor bır de tırnak ızı gıbı 2.cmlık bı ız var yuzumde ınce bı cızgı seklınde daha once yoktu bole olması mumkunmu dye doktora sordum asla dyor ama ben kesınlıkle hatrlyrum o orda yoktu anlayacagın ıkı aydr paronoyak oldum bın pısmanım yaptrdıgıma

yok yokk kesınlıkle emınım bu tırnak ızı yoktu bende lekeelerden sonra sımdı de bu mu cıktı allahım yaaa((((

Tekrar merhaba, benim bir ay olmasina ragmen pigment lekeleri var. Icinde retinol olan bir krem onerdiler. Bilmiyorum hangi urunu kullanicagimi. Saniyorum tretine basliycam. Kimisi diyor gecer kimisi diyor kalir. Bakalim ne olcak. Bir yer iyi olsun derken baska bir suru yan etkisi oldu. Ya umarim gecer yoksa delircem. Bi de kara kara izler oldu , cok cirkin ya. Yine gelismelerden haberdar edelim birbirimizi.

cnm söylediğin cihazın adı ne acaba?

sevgili sesimi duyun benimkiler çok şükür geçti yani çok silikler fondoten sürmeden bile dışarı çıkabilirim o derece hiç belli deiller.ama yüzümü ılık su ile yıkadığımda bile yine beliriyolar.ama geçecekler eminim

günaydın arkadaşlarr fraksiyonel co2 yaptıran arkadaşlarr öneriyormusunuzzz ben çok kararsızım ama yaptırmakta istiyorum ne yapcağımı şaşırdımm?? adanada mezeformda yaptıran var mı?

katılıyorum hiç bulaşma.çok rahatsızsan cil soyucu krem kullan ama dermatalog tavsiyesi ile kesinlikle.keşke lazer lekeleri için dr un yaptırdığı kremi dr bana lazer uygulamadan verseydi farkında olmadan cildim soyulsaydı yavaş yavaş.

ama benım cildimin canlanmasını istiyorumm cok soluk duruyoo.bu arada sen nerde yaptırmıştın il olarak nerdesin?

ben ıstanbulda cok unlu bır klınıgın cok unlu bır doktoruna yaprtdım ıkı ay lekelı gezdım lekeler daha yenı gectı ızler duryuyor cıdlın soluksa prp yaptr dermoroller yaptr

ayrıca ıkı ayın sonunda bı tane tırnak ızı gıbı golgelı bı cızık olustu yzumde doktor ımkansız lazer doku kaybına yol acmaz dıyor ama ben emınım bu yoktu daha once gercı kımsede co2 sonrası ız olustrma rıskı olmamaıs ama ben haytrlıyrum bole 1 cm lik tırnak ızım yoktu benım o bolgeye contratubex surmek faydalı olur dıyolar forumlarda ookudum herkes ızler yanıklar amelyer scarları acısından cok fayda gormus

herkese merhaba uzun zamandır formu takip ediyorum geçen hafta Kocaelinde Dermatoloğ Füsun TÖRE nin kliniğinde yüzüme mikro fraksiyonel co2 lazer yaptırdım. Cihaz Türkiyede tekmiş Fraksiyonel lazerin değişik modelleri var mikro modeli en son modeliymiş 2 yıldır düşünüyordum iyiki şimdi yaptırdım son teknoloji ile uygulama esnasında canım yandı ama dayanılmayacak kadar değil sonra doktor evde kullanmak için kolejen artırıcı ampül ile hyorülonik asit içeren krem verdi onları kullanıyorum 2 gün yüzüm yanmadan dolayı kahverengi oldu çok korktum böyle kalıcak diye 48 saat yüzümü yıkamamam söylendiği için yıkamadım 3 gün sonra banyoda kahverengi lekeler kendiliğinden soyuldu. Yüzümde hafif pembelik var 8 gün oldu gözeneklerim ve hafif ince çizgiler vardı yanaklarımda gilince oluşan ince çizgilerin şimdiden azaldığını görüyorum tam sonuç üç ay sonra görülüyormuş,

ne güzel fayda görmüşsün ama faydası olmadığını daha kötü olduğunu söyleyenler var cildinin bende yaptırmak istiyoruma ama çok kararsız kaldım ya daha kötü olursa diye bendede lekeler var birazda gözenek ve iz var ama öle aşırı değill.tek sans mı yaptırdın? peki etkisini yüzdeye vurursak sence yüzde kaç fayda etti bide seans ücreti ne kadar? bide cildinin fotosunu koyabılırmısn? merak ettim

ben yaptıralı 9 gün oldu bu gün, leke yoktu bende T bölgesinde gözeneklerim açıktı gülünce kendimin farkettiği yanak altında ince çizgilerim oluşuyordu. belirtmek istediğim şu ben evde 3 ay öncesine kadar ayda bir dermaroller uyguladım 1 mm kök hücre ekstreli ürünlerle beraber çok pahalı ürünler tabi. Toplamda 3-4 kez yaptım Önceleri yeterince fayda etmiyor gibi geldi ama 4 ay sonra farkettimki yüzüm sıkılaştı ve parlak görünmeye başladı herkes çok genç göründüğümü söylüyordu . Bu bu kadar etkiliyorsa lazer daha derine iniyor düşüncesiyle Fraksiyonel lazer yaptırmaya karar verdim. İnternette çok araştırdım çeşit çeşitfraksiyonel lazer var ben en son teknoloji aletle yaptırdım geçen sene doktorum beni acıbademe yönlendirecekti maddi durumdan dolayı gidemedim iyiyki gitmemişim doktorum Füsun TÖRE makine aldığını adının mikro fraksiyonel lazer olduğunu en son fraksiyonel lazer cihazıymış amerikadan getirtiğini söyledi kendisini uygulamış çok şaşırdım görünce, yüzünde sivilce izleri vardı daha iyi olmuş . Ben 1 seans yaptırdım tüm yüzüme çok pahalıydı akne çukurları olanlara izlerin oldugu bölgeye 3 seans uygulanması gerekiyormuş. Normalde 1 seans yapılıyormuş 9 gün sonucunda fark ettiğim gözeneklerim birden kaybolmadı ama fark etti daha edceğine inanıyorum çünkü dermaroller bu kadar etki ettiyse bu dahada etki edecek yüzümün resmen gerildiğini görebiliyorum inşallah dahada iyi olur. Formu takip ediyorum herkes birşey yazıyor bence imkanı olan 1 seans ta olsa yaptırsın ama mikro fraksiyonel Co2 lazeri kullanılan cihaz çoookkkk önemli

ben 1 200 yaptırdım şuan yüzde 50 kesin sonuç 3 ay sonra ki buna inanıyorum dermaroler tecrübemden dolayı

Ben fraksiyonel erbium yaptırdım. aslında co2 düşünüyordum. dr cihazının co2 den daha yeni olduğunu kontrollü atış yapma imkanı sağladığını, cildin üst dokusuna zarar vermeden alttan etki ettiğini falan filan söyledi; yaptırdım. yüzümde kahverengi kabuklanmalar oldu. dokuz ayın çarşambası bir araya geldi. geçen cumartesi teyzemin kocası vefat etti, oraya gittim o suratla. millet beni görünce cenazeyi unuttu. Allah'ım, hayatımda böyle bi utanç yaşamadım ama benden başka annemi getirip götürecek kimse yok, bir de eniştem sonuçta. soğuktan yüzümün o hale geldiğini söyledim ama kim inanır. neyse... yüzümde kabuk filan kalmadı. sonuca gelince: sıfır! evet, kesinlikle sıfır! ben arada bir acnelys diye bi krem kullanıyorum, o bile bundan daha güzel bi fark yaratıyor. ne cildimde bi sıkılaşma, ne izlerde hafif bi düzelme ne kahverengi lekelerde belli belirsiz bir açılma olmadı. şaşırıyorum; o kabuklanmadan sonra nasıl en ufak bir düzelme olmaz. dr yüzde 25 filan bi düzelme olacağını söylemişti halbuki. bugün kontrole gittim dr'un söylediğine bakın, cildim çok dirençliymiş! Güldürmeyin beni dedim. sizin dirençli dediğiniz cilt; sıcakta kızaran soğukta moraran bi cilt ki doktorlar da dahil herkes cildimin çok hassas olduğunu söyler, dedim. bu seferde bazı kişilerde 3 seanstan sonra fark edilir bir etki yapacağını söyledi. Bunları yalan makinesine bağlasan, çaaattt diye bozarlar!
Kısacası; yaptıracak arkadaşlar, kesinlikle erbium yaptırmayın. hafif bir canlanma ya da kahverengi lekeleri açmak için etkili kremler var. hiç değilse sosyal hayattan soyutlamıyorsunuz kendinizi. elaleme rezil olduğumla kaldım. 500 lira gözümde değil.

ben 1 200 yaptırdım şuan yüzde 50 kesin sonuç 3 ay sonra ki buna inanıyorum dermaroler tecrübemden dolayı

sahun bi seansı mı 1200 ? ayrıca yüzünde gözenek haricinde izler ve lekeler varmıydı cildini görebilme şansımız var mı:)) eski ve yeni halıyle ben çok merak ettim sahunn.ben maraştayım eger fayda olcaksa kocaelinede gelirim:))

yuzümde leke yoktu . Gözeneklerim açık tı bugün 10 .günüm yüzümün şişi tamamen indi gözeneklerim duruyor şişler inince anlaşılıyor faydası oldu tabi ama 2-3 ay sonra kesin sonuç bence biraz bekle zaman geçsin bendeki değişikliklere göre karar verirsin sonuçta pahalı bir işlem. Kesin söyleyebileceğim gikince yanak altlarımda ince çizgiler oluşuyordu onlarda bayagı düzelme var . Zamanla netleşir . Benim yaptırdığım cihaz Mixto Sx Mikro Fraksiyonel Lazer internette araştır bu özellikle lekelere çok iyiymiş . Füsun TÖRE doktorun ismi interner sayfası var ordanda araştırabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…