Citlenbik'in Başarı Öyküsü

ben geldiiim 2 gündür hiç giremedim pcyi açmaya vaktim olmadı ev işi sokak işi derken burdayım bugün valla regl bitti benimde dün sondu inşallah bakalım cumaya ne kadar vermiş olucam şişkinlikte giderse ii olcak çok kötü hissediyorum kendimi valla karnım çok ağrıyo iki gündür tartıyada çıkmıyorum meraklandım iice neyse şişkinliğim geçsin öyle çıkcam neyse ben kahvaltı etmedim daha gidiyorum bebişlerde aşkitomda uyuyolar daha kahvaltıyı hazırlayıp uyandırayım bıdıkları öffhadi kızlar inş. güzel kilocuk verirsiniz tabi bende

Trendy şimdi dikkatimi çekti de sizin BMI niz ne kadar düşük hem de 60lı kilolara rağmen. 1.80 boyunda falan mısınız

Trendy şimdi dikkatimi çekti de sizin BMI niz ne kadar düşük hem de 60lı kilolara rağmen. 1.80 boyunda falan mısınız

aaa ya geçen diğer topikteki arkadaşlardan biride sormuştu düşük diye bende anlamadım niye öyle diyosunuz benim boyum 168 ama orayada 168 girdim sonuç bu bilmemki

aaa ya geçen diğer topikteki arkadaşlardan biride sormuştu düşük diye bende anlamadım niye öyle diyosunuz benim boyum 168 ama orayada 168 girdim sonuç bu bilmemki

Allalla :44: niye böyle olmuş anlamadım. Ben de 1.68 boyundayım kilom 62 bmi 22 çıkıyor senin de 67 olduğuna göre 23 civarı çıkması lazım, o kadar düşük olması için 48 kilo falan olmalısın. Ben de şaşırdım dedim 1.80 boyunda mankenler gibi sıfır beden olmaya çalışan biriyle mi karşı karşıyayız diye

Hatta şimdi baktım da 1.80 bile kurtarmıyor bu Bmi'ye göre 2 metre falan olmalıymışsın

Son düzenleme:
arkadaşlar öncelikle merhaba hepinize. yazdıklarınızın bir kısmını okuyunca kendi diyet tecrübemi hatırladım. 1.68 boyundayım ve evlendiğimde 66 buçuk kiloydum. geçen sene en son 70 kiloyu görünce tartıda bir şeyler yapmaya karar verdim. ama ben de yemek yemeyi çok sevdiğim için ne yapacağımı da billemiyordum ve spora başladım. inanmayacaksınız ama her akşam tatlı yedim mesela. her sabah ballı tereyağlı kahvaltı yaptım.fakat her gün yüzmeye gittim. 6 ayın sonunda tartıda 62,5 i gördüm:)))şu an kpss ye hazırlandığım için spor yapamıyorum ve bugün tartıldım 64 kiloyum((spor yapmaya vaktim de yok. ne yapacağımı da bilmiyorum. ne tavsiye edersiniz?

geçmiş olsun arkadaşım Allah şifa versin.ben hastalığa elbette karışamam;eğer dip not düşseydiniz bu beslenme şekline geç demezdim.tekraradan geçmiş olsun,dilerim atlatırsınız.

arkadaşım sende bendensinbenim de karşı koyamayacağım yiyecekler var.1 haftaa sonra verdiğin miktarı yazmayı unutma.sen belki çok düşük verebilirsin kilon az olduğu için ama yinede şaşma.devam.300gr 500gr önemli değil;önemli olan kalıcı vermek.

Son düzenleme:

haklısın arkadaşım yüzmek vücuddaki bütün kasları çalıştırdığı için kilo verdiriyor.ben de geçen sene antalyaya gittiğimde baya kilo vermiştim.şimdi ise bol bol ev işi yapmanı tavsiye ederim.ben bugün oturma grubumu kanepemi ve sandalyelerimi 1buçuk saat boyunca sildim baya ter kaybettim,çok terletiyor bu gibi işler

ah şu şişlik kadınların hormonsal yapısından kaynaklanıyor.ben de daha olmadım regl.vucudum bu beslenme şeklinemi alışıyor nedir olsamda tartılsam ya .regl olmazsam tartılmıcam çünkü şiş olunca fazla çıkıyorum,fazla oluncada moral bozuluyor.

Bizim okulda bi öğretmen 6 haftada 6 kilo verdi
Formülünü sorunca 'açım'dedi
İyice acıkana kadar hiçbir şey yemiyormuş
'ilk 3 gün çok zorlandım ama sonra mide küçülüyor' diyor

her hafta 1 kilo vermiş arkadaşınız.iyica doyana kadarmı yiyormuş acaba sabah kalktığında acıkmasa bile yinede yiyormuymuş (bazen ben acıkmıyorum da) bunuda sorar mısınız lütfen.

eee ne diyim bende kısaca şöyle yaptıklarımdan bahsedeyim kilo verirken,, ben sabahları klasik kahvaltımı yapıyorum zeytin peynir yeşil salata,yoğurt,HERGÜN ÖZEL OLARAK HAZIRLANAN ORTAYA KAHVALTI YEMEĞİ DİYİM(MENEMEN PATATES KIZARTMASI,BİBER KIZARTMASI,KABAK KIZARTMASI NEBİLİYİM,DOMATESLİ YUMURTA,SUCUKLU YUMURTA GİBİ HERGÜN BİRİNDEN HAZIRLARIM İŞTE) SONRA GÜNDE 2-25 LİTRE SU,2 BÜYÜK kulplu bardakta işte maydanozlu limonlu karışık form çayı içiyorum,1 bardak yeşil çay, akşam 6-7den sonra yemek yok su ve çay olabilir,bide ististanala kaidei bozmaz bazen geç gediğimde oldu hatta bu hafta 22 gibi pehh çok moralim bozuluyo dışardan eşimle geç geliyoz yemeği hazırlaya kadar saat9-10 oluyo ondan neyse gerisi spor hiç yapmıyorum 2çocuk baKMAKTAN İİ SPORMU OLUR her sabah tartılıp kilomu not ediyorum ayrıca içtiğim sularıda not ediyorum unutmıyayım ve tam içeyim diye ve eğer o sabah kilomda artış varsa bi sonraki gün dengelemek adına daha dikkatli ve akşam erkenden yemeğe çalışıyorum ama kıstığım bişey yok ekmeği kepek yiyorum ama evdeki ekemek bitsin tahıllı ekmek alıcam kepek kansızlık yapıyomuş,neyse bide koladır asitli içecektir abur cuburdur yemiyorum arada kaçamak yapıcam zaman yapıyorum ama hep dondurma yiyorum kornet olanından açık sevmiyorum pek neyse öyle işte serüvenim

kızlar naber nasıl gidiyo valla iki gündür giremiyodum dün gece şükür oturdum yazlıklar kışlıklar ayırdım dışarda işlerim vardı onları hallettim ondan giremedim valla süper gidiyo diyet pek diyetlik hali kalmadı ama ne istersem yiyorum nasıl olcak bakalım reglimde dün bitti valla banyomuda yaptım üstümden yük kalktı şişkinliğimde kalmadı şükür neyse bu aralar herkez gezmelerde ee tatil zamanı geldi topikler boşalıyor tek tek ühüyee

kız çitlenbik ne durumdasın ee konuyu açtın ama kendin uğramıyosun benmi idare edecem kız burayı heheh neyse gel bakalım buhafta kilo noldu,işe yaradımı yaptığın uygulama diyet yani neyse birazdan tartılcam yazarım ozaman yine eksilerdeyim ama bunu biliyorum

Başlangıç:79.8 kg
Geçen hafta:67.0 kg
Bu hafta:65.8 kg
Giden:1.200 gr
Toplamda giden:14 kg
Hedef...65 kg
sonuç itibariyle 14 kg vermiş görünüyorum oley be oleyyy

artık bende bi çıtır adayıyım tam gaz ileriiii
gidemde çizelgemi yenileyem bakem nasıl olcakkilocuklar güle güle

kızzzzzzzzzzzzz!!! hergün sorulan sorulara cevap verdim;eee soru sorulmayıncada ne yaziim buraya hayat hikayemimi anlatıyım 1 gün birşeyler buraya yazmadım diye adım uğramıyormu oldu neyse çok gıcıksın hihi :) :)
neyse...
bende bu hafta 500 gr vermişim daha regli olmadım.yarın gebelik testi yapcam hamile isem buraya yazarım.
hamileysemde bu beslenme şeklini yine sürdürecem acıkmadan yemek yok. tabii doktorun tavsiyesiyle.

kızlar başka kilo veren yok mu ayolllll..:82:
hep trendy ile ben mi rapor vereceğiz aşkolsun yaniiiiiiiii

bende su aralar cok yemek yiyorum aslında kahvaltı yapsam akşama kadar bişey yemek istemiyorum ama sırf çok acıkmıyayım diye midem boş kalmasın diye ıvır zıvır ve içecekle felan geciyo zaman tam bana göreymiş kiloda verirsem süper olur kurallar ne tam okuyamadım tüm sayfaları özellikle neye dikkat etmek gerekiyor

hoşgeldin canım kural acıkmadan yemek yemiycekmişsin bide ara öğün tüketmicekmişin,ben pek uymasamda burdayım işte çünkü bende öyle kk peynir yok 3 kaşık pilav bilmemne bana göre olmadığı için doyana kadar yiyorum işte ondan katıldım işte

saol cnm hb bende gece cok acıkanlardanım akşam yemeğini fazla yiyebiliyoruz yani değilmi bende yarından itibaren uyuyorum 5kilo vermem lazım geride gelmemesi lazım bıktım valla ver al ver al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…