Citlenbik'in Başarı Öyküsü

trendy tebrikler çok güzel kilo vermişsin, son fotoların mükemmel başarılarının devamını dilerim:KK34:

trendy tebrikler çok güzel kilo vermişsin, son fotoların mükemmel başarılarının devamını dilerim:KK34:

trendy çok güzel olmuşun bravo sana

teşekkür ederim fıstıklar,görenler kız iki çocuk doğurmuşa hiç benzemiyosun diyolar,ben doğumdan önceki kiloma iniyim 62 kgye ozaman bebişlerim yanıma kar kalıcak gitsin pis kilolar:KK33:

günaydin kjizlar asagidaki linkte japones üyesinin mesajlarini okumanizi tavsiye ederim bana cok mantikli geldi bugünden itibaren uygulamaya basliyorum ins

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-...iflama-10.html (Diyetsiz kalıcı zayıflama)

Ben de bunu uyguluyorum diyet başarı öyküleri bölümünde madam_curie'nin açtığı diyetsiz kalıcı zayıflıyorum topiğine de bakabilirsin orda da paylaşımlar var =)

Güzel yöntemdir üstelik kolay ve çitlenbikin yöntemine de benziyor :KK1:

tünaydın kısçeleeerrrrrrr bugün yine harika hissediyorum valla tartıda sabah 66.8gördüm bu hafdada ne iniş çıkış yaşadım ama olsun mutlu son benim karnım acıktı gidiyom bye bye:KK64::KK62::KK62::KK62::79::79::79::79::79:

tünaydın kısçeleeerrrrrrr bugün yine harika hissediyorum valla tartıda sabah 66.8gördüm bu haftada ne iniş çıkış yaşadım ama olsun mutlu son benim karnım acıktı gidiyom bye bye:KK64::KK62::KK62::KK62::79::79::79::79::79:

kız ne kadar güzel olmuşsun maşallah..inşallah tekrar almazsın bırakınca.en üzücü durumda bu olsa gerek diet yap yap al çok moral bozucu.ben de 12 kilo vermiştim 4 ay gibi kısa sürede geri aldım inşallah sende geri alma problemi doğmaz.

hayır canım çitlenbik haklı. Ara öğün kilo yapar asıl. Vücudun insülin seviyesini sürekli olarak yukarda tutuyorsun olmaz acıkmaya izin vermek gerekir.

Tıka basa yemeye gelince... Sanırım çitlenbik burda biraz abartarak konuşmuş =) Demek istediği istediğiniz herşeyden doyana kadar yemeniz, yoksa patlayana kadar değil tabi. Ben onun yöntemini anladım DKZye benziyor bu da. Doyana kadar ye ama acıkmadan asla yemek yok. Bu yöntemle kilo KESİNLİKLE veriliyor. Ben de verdim

Çitlenbik başarılar :KK34:

mersi canım benim herkese başarılar diliyorum.benim tıka basa demekten kastım.diğer yaptığım diette 2 kaşık 2kaşık yiyordumda o yüzden bu bana tıka basa geliyor :KK1::KK1: o yüzden öyle dedim.yoksa tam acıkınca yiyin doyunca bırakın:KK70:

mersi canım benim herkese başarılar diliyorum.benim tıka basa demekten kastım.diğer yaptığım diette 2 kaşık 2kaşık yiyordumda o yüzden bu bana tıka basa geliyor :KK1::KK1: o yüzden öyle dedim.yoksa tam acıkınca yiyin doyunca bırakın:KK70:

Hehe:KK1: Anladım zaten ondan düzelteyim dedim arkadaşlar için :KK1:

Aynen diyette 1kk peynir 1 domates salatalık 1 ince dilim ekmek, öğle şu kadar salata sebze aralarda kuru kayısı 3 ceviz ... diye diye bu yöntem tıka basa kalıyor :KK70: Ama burada asıl vurgulanan tam acıktığınızda yiyip doyduğunuzda da bırakmanız arkadaşlar. Doyana kadar yediğinizde mideniz o yemeklerle meşgul olurken size uzun süre açlık sinyali gelmeyecektir. (doyma sınırı derken de burada serbest bırakıyoruz, ikide bir acaba doydum mu diye sorgulamanıza gerek yok, bişiler sizi rahatsız etmeye başlayana kadar yiyebilirsiniz, ancak doyduktan sonra rahatsızlık hissi gelir, üstüne de 1 bardak su için gözünüz yemek görmeyecek:KK1: )

Bu tam olarak bir diyet yöntemi değil, o yüzden saçma bulan inanmayan aradaşlar olacaktır :KK61: Ama kendimizi kasmadan ve beslenme düzenimizle oynamadan güzel bir şekilde kilo vermek için iyi bir yöntem. Yine de ben kilo vermek isteyenlerin bunu uygularken arada vücudu şaşırtmalarını da öneririm:KK34: Bu yöntemi benimsedikten sonra aralarda kısa süreli(en fazla 3 günlük) bir diyet size daha fazla yardımcı olacaktır. Uzun süre diyet yapılınca vücut ona alışup durduruyor kendini zaten:KK50:

Herkese kolaylar gelsin, çitlenbik sonuçlarını yazmayı unutma, ayrıca DKZ topiklerine de yazabilirsin acıkma-doyma yöntemlerimiz benziyor:KK9:

Kızlar sabah tartıldım 53 kilo olmuşum,

Ama tatile çıkıcam bilemiyorum geri alırmıyım,gerçi bol bol yüzmeyi planlıyorum ama bakalım,

Ben de acıkınca yemek yeyip,doyunca bırakıyorum,ara öğünde insan kendini hep tok hissediyo ve ben

ağırlaşıyorum öyle olunca,bıraktım ara öğünü rahat ettim valla,

Akşamları da meyve ya da yoğurt yiyorum acıkınca,

Ve en önemlisi kendimi kasmıyorum,

Çünkü insan onu bunu yemicem diye kendini kasınca psikolojik olarak insan herşeye saldırası geliyo,olmadık şeyler

canı istiyo,ondan ben kasmadan azar azar yiyorum...size de tavsiye ederim...
:KK31:

kız ne kadar güzel olmuşsun maşallah..inşallah tekrar almazsın bırakınca.en üzücü durumda bu olsa gerek diet yap yap al çok moral bozucu.ben de 12 kilo vermiştim 4 ay gibi kısa sürede geri aldım inşallah sende geri alma problemi doğmaz.
inşallah canım ben bi ineyim istediğim kiloma ben onu korumasınıda bilirim neyse teşekkür ederim:KK70:

anladım canım bende bi sır veriyimmi hayatımda hiç kaşık hesabı yapmadım valla doyunca bırakıyorum zaten ben çokta canım sıkılırdı başlarda,,bizim topiktete herkez kaşık hesabı yazıyo tabi yediklerini ben diyorum nasıl doyuyolar bunlar böyle diyodum neyse olmadı ama ben böyle mutluyu canım nasıl istiyosa öyle besleniyorum:KK64:

kilo bildirimimm

başlangıç : 79.8kg:KK19:
geçen hafta : 68.2kg:KK17:
bu hafta : 67.0kg:KK62:
giden : 1.200kg:63::KK64:
toplamda giden : 12.800kg:KK62::KK19::KK64::KK9::nazar:
hedef :65 sonra 62 belki sonrada 59:78:

Çünkü insan onu bunu yemicem diye kendini kasınca psikolojik olarak insan herşeye saldırası geliyo,olmadık şeyler

canı istiyo,ondan ben kasmadan azar azar yiyorum...size de tavsiye ederim...
:KK31:

Evet bu dediğin çok doğru. Mesela ben şu protein diyetleriyle ne zaman kendimi şoklamaya karar versem şeker krizine girip çikolata gofret bisküvi sütlü tatlılar... gözümde uçuşuyorlar. Demek ki benim vücudum karbonhidratsız yapamıyor, zaten tatlıya da inanılmaz derecede düşkünümdür, o yüzden artık diyetimden çıkarmıyorum yiyorum onları da:KK9:

53e düşmüşsün baya iyi, yazın o kadar yüzerken almazsın kiloları bence, yine de dikkat et açık büfe tarzında bir yere gidiyorsan karnın tokken çok yeme:KK9: Buna biraz dikkat edersen e üstüne zaten yüzme sporun da var neden kilo alasın verirsin bile bence:KK34:

İyi tatiller:KK61:

anladım canım bende bi sır veriyimmi hayatımda hiç kaşık hesabı yapmadım valla doyunca bırakıyorum zaten ben çokta canım sıkılırdı başlarda,,bizim topiktete herkez kaşık hesabı yazıyo tabi yediklerini ben diyorum nasıl doyuyolar bunlar böyle diyodum neyse olmadı ama ben böyle mutluyu canım nasıl istiyosa öyle besleniyorum:KK64:

Sen de bize uymuşsun demek bir noktada:KK1:

kilo bildirimimm

başlangıç : 79.8kg:KK19:
geçen hafta : 68.2kg:KK17:
bu hafta : 67.0kg:KK62:
giden : 1.200kg:63::KK64:
toplamda giden : 12.800kg:KK62::KK19::KK64::KK9::nazar:
hedef :65 sonra 62 belki sonrada 59:78:

hAkkaten nazar değmesin çok iyi gidiyor :KK9:

Ne kadar sürede verdin bu kiloyu peki:KK61: Ne zamandan beri diyettesin, hiç bozduğun oldu mu (kaçamak değil, uzun süreliğine 4-5 gün gibi):KK61:

Sen de bize uymuşsun demek bir noktada:KK1:

hAkkaten nazar değmesin çok iyi gidiyor :KK9:

Ne kadar sürede verdin bu kiloyu peki:KK61: Ne zamandan beri diyettesin, hiç bozduğun oldu mu (kaçamak değil, uzun süreliğine 4-5 gün gibi):KK61:

3 -3.5 ay falan oldu tam anlamıyla başlamam ve bozduğun oldumu demişsin ben hiç düzenli şekilde diyet yapmadımki ve ne istediysem yedim,dondurmasız yapamam hergün yerim ama son zamanlarda canım istemiyo 2-3 günde bir yiyorum ama iice yaz geldi yemeğe devam bide ben çok puding yapar terdim allahın hergünü doğumdan sonra hele nasıl canım çekerdi onu bıraktım hele çok tatlı şeyleri yemem zaten şeker çok kilo aldırıyo insana bide beyaz ekmek bende artık kepek ekmeği yiyorum 3haftadır:KK64:

Son düzenleme:
kızlar moralim çok bozuk bu gün tartılma günümdü ben kilo vermişim diye tartının üstüne çıktım ki ne göreyim 500 gr almışım ne oluyor anlamadım.geçen hafta 1.300 gr vermiştim hiç spor yapmayarak.bu hafta 3 gün durup 3 gün 3 saat yürüyüş yaptım bi de bumu olcaktı sonu ya ne yapacağımı şaşırdım.acıkmadan yemek yemedim.doyunca bıraktım 6 dan sonra kesinlikle bi şey yemedim bütün kurallara uydum.sadece 3 saat yürüyüş yaptığımı kattım buna.bi de yürüyüş yaptığım gün normal kurallara uyup besleniyordum ama yatmaya 4 saat kala feci bi şekilde karnım acıkıyodu fakat hiç bi şey yemiyordum.yürüyüş yapmadığım gün yatana kadar karnım acıkmıyordu.ben de acaba dedim yürüyüş yaptığım günler normal yediğimden daha mı fazla yeseydim diye kendi kendime sordum.şimdi diyorum ki kilo almamın sebebi o 3 saatilk yürüyüş sabahki yediğimin hepsini yaktı akşamkini de depoladı diye düşünüyorum o yüzden fazla çıktığımı düşünüyorum tartıda.çünkü yürüyüş yaptığım günler normaldeki gibi enson 6 da yiyordum ama aradan 2 saat geçince çok acıkıyordum fakat hiç bi şey yemiyordum(şimdi diyorum ki aç olunca keşke yeseydim belki kilo kaybetmiş olurdum.)yürüyüş yapmadığım günler ise ondada 6 da yiyordum fakat hiç acıkmıyordum.bu yürüyüş bana ters tepki verdi.oysaki 1 hafta önce hiç yürüyüş yapmadan kilo vermiştim:KK43::KK43::KK43::KK43:
ne oldu bilmiyorum önerilerinize ihtiyacım var.ben le aynı durumda olan varmı arkadaşlar:85::85:

Son düzenleme:
bu arada bebiş istiyoruz.1 aydır korunmuyoruz acaba hamile kaldımda hormonlarım mı şaştı.
yada gebe kalmadım adetime 4 gün var şimdi de aklıma o geldi .adet şişliği olmasın bu.

merhaba kızlar konuyu baştan sona okudum. banada bu yöntem mantıklı geldi. yarından itibaren başlıyorum. 1 hafta sonra sonucu yazacağım. paylaşıma devam:KK34::KK34:

bu arada bebiş istiyoruz.1 aydır korunmuyoruz acaba hamile kaldımda hormonlarım mı şaştı.
yada gebe kalmadım adetime 4 gün var şimdi de aklıma o geldi .adet şişliği olmasın bu.
canım merhaba , yazdığın gibi hormanal bir değişim yaşıyor da olabilirsin. üstelik bu hafta sporda yapmışsın. birkaç gün tuzu azaltarak devam et canım. tansiyon düşmesi sorunu varsa çokda azaltma.

X