Citlenbik'in Başarı Öyküsü

bu arada bebiş istiyoruz.1 aydır korunmuyoruz acaba hamile kaldımda hormonlarım mı şaştı.
yada gebe kalmadım adetime 4 gün var şimdi de aklıma o geldi .adet şişliği olmasın bu.

canım regl şişkinliği olabilir genelde bendede olurdu ama dün tartı günümdü ve dün regl olmuşum sabah,,,,, baktım 1200 gitmiş çok sevindim ilk defa regl günümde bukadar vermiş gözüküyorum neyse üzülme bakalım haftaya kadar reglinde biter normale dönücekmi bakalım kilon ona bakalım tamam sıkma canını

Son düzenleme:

canım senin vücudun artık zayıflığa alıştı o yüzden regl gününde fazla çıkmıyorsundur.ben yeni başladığımdar olabilir evet ondandır ben de katılıyorum

Ya bu tam olarak nasıl oluyor, nasıl anlıyoruz

eğer yağların kasa dönüştüyse canım; tartıda fazla gözükmene rağmen olmayan bi pantolan ve eteğin sana olması.ayna karşısında kendini zayıf görmek gibi ve halen tartıda fazla çıkıyorsan ; böyle varsayımlar varsa eğer yağlar kasa dönüşmüş oluyor.

Canım tşk ederim ama ben de yağ, kasa dönüşmez diye biliyorum. Yağ doğru beslenme ile zamanla azalıyor, spor da kas dokularını arttırıyor ama sonuç olarak yağ kasa dönüşmüyor. Yağdı, spordu, kastı, diyetti derken kafam karışıyor :)

spor da kas dokularını arttırıyor işte bu oluyor..halk dilinde de öyle diyolar işte yağlar kasa dönüşüyor diyolar.spor yapmazsan öyle bişe olmaz zaten.yaptığımız beslenme şeklini sporla desteklersek kas dokusu artar.kas dokusu artıncada kilo az verilmiş gibi gösterir tartıda ağırlık olur.

bi de hiçte kafan karışmasın.bu beslenme şeklini yaparak emin adımlarla yavaş yavaş(yavaş diyorum çünkü bi ara hızlı kilo vermiştim ağzım yandı;hepsini aldım fazlasıyla)kilo kaybederiz inşallah

İnşallah canım hayırlısıyla, sağlıkla istediğimiz kiloya ulaşırız inşallah:) ayrıca tşk ederim

merhaba arkadaşlar, sigarayı bırakınca 3 kilo aldım. bu 3 kilonun en az 2 kilosunu geri vermeliyim, kalan süre de
2-3 hafta... hadi bakalım yarın ben de başlıyorum.... bismillahirrahmanirrahim :)

merhaba arkadaşlar, sigarayı bırakınca 3 kilo aldım. bu 3 kilonun en az 2 kilosunu geri vermeliyim, kalan süre de
2-3 hafta... hadi bakalım yarın ben de başlıyorum.... bismillahirrahmanirrahim :)

merhaba arkadaşım hoşgeldin ayrıca.sende bu beslenme şeklini uygulayarak kalıcı verirsin inş.

Merhaba arkadaşlar ;

Bende 28 gündür diyetteyim :)) 58.3 den 54.3 kiloya düştüm ;

Sabah 1 dilim kepek ekmeği 1 domates, salatalık,biber, peynir ( yağsız ve tuzsuz yiyorum hepsini ) ve limonlu yeşil çay :)

Ara acıkmadığım için birşey yemiyorum ama meyve yenilebilir :))

Öğlen varsa sebze yemeği et yemeği ( yağsız tuzsuz :) ) salata olabilir

Ara yine meyve yiyorum

akşam 18:00 de kepek ekmeğine küçük bir tost yapıyorum yağsız ve tuzsuz peynirle

Ara meyve mi yiyorum

Yatmadanda limonlu yeşilçayımı içiyorum

En önemlisi gün boyu 2 lt suyumu içiyorum :)

Hamur işi,tuz,yağ, tatlı, salam ,sucuk,pastırma,mısır ,beyaz ekmek,zeytin kaşar,şekerli içecekler,şeker yasaklarım :))

Şuana kadar gayet keyifli gitti diyetim umarım bundan sonrada bu şekilde gider hedefim 52-50 kilo bakalım nasıl olacak :))

Son düzenleme:
Bizim okulda bi öğretmen 6 haftada 6 kilo verdi
Formülünü sorunca 'açım'dedi
İyice acıkana kadar hiçbir şey yemiyormuş
'ilk 3 gün çok zorlandım ama sonra mide küçülüyor' diyor

Bizim okulda bi öğretmen 6 haftada 6 kilo verdi
Formülünü sorunca 'açım'dedi
İyice acıkana kadar hiçbir şey yemiyormuş
'ilk 3 gün çok zorlandım ama sonra mide küçülüyor' diyor

evet canım evet bizim yöntemimizde bu.bizde inşallah o öğretmen gibi güzel kilolar vercez..:128:

Son düzenleme:

arkadaşım sen de bizim beslenme düzenine katılsana.senin bu dietin pek hoşuma gitmedi;sağlıksız geldi bana.tuz yok yağ yok istediğini yeme yok peki sen bunu her zaman uygulayabilecekmisin??uygulamayı bıraktıktan sonrada yine kilo alcaksın..gel bize katıl

evet çitlenbik arkadaşıma katılıyorum, bu topikte yapılan diyet, istediğini yiyebilmeyi öngörüyo, yani formülize edilmiş bir diyet değil, ki ben bu yüzden katılmaya ve katılıyorum diye buraya yazmaya cesaret ettim. çünkü bazı yiyeceklere karşı koyamıyorum mesela sabah kahvaltıda ekmek yemek, nutella veya bal yemek benim için mutluluk kaynağı :)
bundan sonra da saat 5-6 arasında iyice acıkmış olarak yemeğin başına oturuyoruz ve doymadan da sofradan kalkmıyorum :) işte bu kadar, gece 2 ye kadar da oturduğum için gece aç yatıyorum. galiba bu diyetin püf noktası gece aç yatmak....
umarım bu defa veririm şu 3 kiloyu ....

:) Cnm bana herşeyden ye ama az ye diyeti uymuyor :))
Ben hipoglisemi hastasıyım ( gizli düşük şeker ) aç kalmamam ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmemem lazım . Normalde şekerim hep 46 ya düşüyordu ama bu diyete başladığımdan beri şekerim düzene girdi (pilav , makarna, tatlı, hamurişi tüketmeyince )
Yağlı ve tuzlu olayına gelince zaten sağlıksız 1 yemek kaşığı zeytinyağı salatalara olabilir ama tuz için aynı şeyi söyleyemem ben salatalarıma saf nar ekşisi koyuyorum ve inanılmaz leziz oluyor tavsiye ederim ( nar ekşisi aldığınızda dikkat edin lütfen bazı markaların içinde şeker oluyor )
Bu uyguladığım diyete gelince 2007 yılında doktor şekerimden dolayı vermişti ben daha yeni uygulamaya başladım :))
Hepimiz umarım en yakın zamanda kilolarımızı veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…