Citlenbik'in Başarı Öyküsü

Selam kızlar,ben döndüm tatilden,

Gelir gelmez tartıldım,çünkü malesef çok fazla yemek yedim tatildeyken,

Ama baya yüzdüm,yürüyüş falan da yaptım az da olsa,

Çok şükür fazla almamışım,yine 53-54 arasındayım,

Bakalım spora da başladım dün hemen,umarım böyle deva ederim,

Sizler naptınız,nasıl gidiyor?
:KK34:

triendy21 bide pilav ve makarna yemenizi kesinlikle önermiyorum akşam demişsin bu ne oluyor:KK47: ben öyle bi şey dedim mi.akşam 6 ve 7 yi geçmemek kaydıyla yenebilir pilavda makarnada ben yiyorum yemeklerin yanında bile.bu beslenme şeklinde önemli olan şey sabah kahvaltı ne istersen;tam anlamıyla acıkıncada 5_6 saat sonra gibi diğer yemek ve aralarda asla ve asla bi şey yememek bunun olmazsa olmaz kuralı.lütfen konuyu saptırmayalım başka dietlere yönlendirmeyelim yeni gelen arkadaşlarımızı.

sen kendine ait yaptığın dietle kendine yeni bi topik açsan iyi olur.ben bunu uygulayarakilk haftada 1300 vermiştimve şimdi haftada 500gr veriyorum hatta regli olmadığım halde olsam daha çok gidecek buna eminim.hiç kimse kendi istediği yemekte özgür olmazsa yaya kalır bu işte burda yarım kalır.herkes fikrini şu yönden söylemekle özgür olur. bu beslenme şeklini yaparsa bunun hakkında konuşursa özgürdür.lütfen kendi dietini buraya yayma.

tamam bebişim hemen bozulma haklısın aslında burası senin topiğin ahanda küztüm:KK43:şaka biyana bende doymadan kalkmam yemekten ara öğünlerim zaten alışkan değilim canım isterse yerim ve bende regl ilk gününde cumaydı ve ben1200 vermiş görünüyodum oyüzden dediğin gibi regl olmasaydım daha çok giderdi ve ben memnunum mutluyum hiç bişey canımı sıkamaz tamam ben sadece benim yöntemimde seninkine benziyo ve ben 3.5 aydır böyle kilo veriyorum çokta mutluyum,ama tamam bidaha beslenmem hakkında bilgi vermiycem kim nasıl istiyorsa öyle kilo versin herkeze bol şanş sanada tabi inş. istediğin kiloya inersin ama uğrarım arada tamam hadi görüşmek üzere geleceğin çıtır hatunlarıııı:21::21:

nbr kızlar ben buğün yedim iştim birazdanda son yemeğimi yiyeceğim
sabah kahvaltı 10gibi 2bucuk gibi öğle yemeği BİRAZDANDA MAKARNAA YİYECEĞİM VE BUĞÜNÜ KAPATACAĞIMM...:68
bol ev işi yaptım yapabilirsem sporumu yaparım dün gece uyuyamadım yeşil cay bende uykusuzluk yapıyo 3tü yattığımda sabah 8de uyandığımda gözlerimden uyku akıyoor

tamam bebişim hemen bozulma haklısın aslında burası senin topiğin ahanda küztüm:KK43:şaka biyana bende doymadan kalkmam yemekten ara öğünlerim zaten alışkan değilim canım isterse yerim ve bende regl ilk gününde cumaydı ve ben1200 vermiş görünüyodum oyüzden dediğin gibi regl olmasaydım daha çok giderdi ve ben memnunum mutluyum hiç bişey canımı sıkamaz tamam ben sadece benim yöntemimde seninkine benziyo ve ben 3.5 aydır böyle kilo veriyorum çokta mutluyum,ama tamam bidaha beslenmem hakkında bilgi vermiycem kim nasıl istiyorsa öyle kilo versin herkeze bol şanş sanada tabi inş. istediğin kiloya inersin ama uğrarım arada tamam hadi görüşmek üzere geleceğin çıtır hatunlarıııı:21::21:

bozulma felan yok sadece arkadaşları yanlış yönlendiriyorsun.seninki hiç mi hiç benimkine benzemiyor kıyaslaman bile hataaa:KK33:sen akşam pilav ve makarna yemeyin diyorsun zaten 6 da felan yiyoruz uyuyana kadar bol su içince eriyor gidiyor.gece 10 da değilya bu bir..bide bu kiloları 2_3 ayda almadık az az 1sene veya 5 ay da aldık eğer uzun sürede aldığımız kiloları 3 ay gibi kısa sürede verirsek bunlar bize tekrar kilo olarak geri döner bu da iki..akşam makarna pilav eninde sonunda dietini buraktıktan sonra yiyeceksin o zaman gelir kilocuklar bu da üç..benim savunmak istediğim ilerki yaşantınızdada nasıl beslenmek istiyorsunuz öyle devam etmeniz ve bu düzeni değiştirmeden kalıcı kilo vermeniz.neyse fazla ağzımı yormucam anlayan anlıyo zaten anlamayana davul zurna bile az.
bi daha beslenmem hakkında bilgi vermicem demişsin iyi edersin isabet olur thank you..
ha şunu unutmadan sen kendi ağzınla demiştin hep regli olduğumda fazla çıkardım ama sadece 3 ay sonra eksik vermiş olarak çıktım diye demiştin hatta bende triendy21 artık vücudun alıştı 3 ay 3.5 ay oldu senin kilo vereli o yüzden eksik çıkıyorsun diye burda yazışmıştıkya noldu unuttun mu bebiş şimdi öyle konuşuyosun :KK36::KK36::KK36:

nbr kızlar ben buğün yedim iştim birazdanda son yemeğimi yiyeceğim
sabah kahvaltı 10gibi 2bucuk gibi öğle yemeği BİRAZDANDA MAKARNAA YİYECEĞİM VE BUĞÜNÜ KAPATACAĞIMM...:68
bol ev işi yaptım yapabilirsem sporumu yaparım dün gece uyuyamadım yeşil cay bende uykusuzluk yapıyo 3tü yattığımda sabah 8de uyandığımda gözlerimden uyku akıyoor

hmmm seninde öğünlerin arasında 4 saat felan oluyo bu da ii bi şey :KK70:

Selam kızlar,ben döndüm tatilden,

Gelir gelmez tartıldım,çünkü malesef çok fazla yemek yedim tatildeyken,

Ama baya yüzdüm,yürüyüş falan da yaptım az da olsa,

Çok şükür fazla almamışım,yine 53-54 arasındayım,

Bakalım spora da başladım dün hemen,umarım böyle deva ederim,

Sizler naptınız,nasıl gidiyor?

hoşgeldin canım iyice gezdin mi kız.verirsin merak etme unutma az az ama kalıcı kilo veriyoruz:KK52:

bende kahvaltımı yapıyorum öglen yogurt meyve gibi akşamda yaptıgım sebze yemkerlinden ekmesksiz yiyirum eşim geç geldiği için 8 den önce yiyemiyoruz yemegimizii sonra çay yada meyvee yada dondurmaa

hoşgeldin canım iyice gezdin mi kız.verirsin merak etme unutma az az ama kalıcı kilo veriyoruz:KK52:

Valla çok güzel gezdik,iyi oldu,

Zaten yaptığım egzersizlerin sonucunu da gördüm,

Dün kalçamı ölçtüm,benim fazlalığım hep basenlerimde de,

1-2 ay önce 100 cm. idi,şimdi 98 olmuş,

Bence bu da iyi bişey,çünkü kalçadan kilo vermek çok zor,hep yüzümden gidiyodu benim kilolar,

2 ay önce içine giremediğim kumaş pantolonumu giyebildim ve yine dar olmasına rağmen rahat ettim yani,

Yılmadan devam edelim hep beraber...sonucu görünce insan çok mutlu oluyo...
:KK8:

bozulma felan yok sadece arkadaşları yanlış yönlendiriyorsun.seninki hiç mi hiç benimkine benzemiyor kıyaslaman bile hataaa:KK33:sen akşam pilav ve makarna yemeyin diyorsun zaten 6 da felan yiyoruz uyuyana kadar bol su içince eriyor gidiyor.gece 10 da değilya bu bir..bide bu kiloları 2_3 ayda almadık az az 1sene veya 5 ay da aldık eğer uzun sürede aldığımız kiloları 3 ay gibi kısa sürede verirsek bunlar bize tekrar kilo olarak geri döner bu da iki..akşam makarna pilav eninde sonunda dietini buraktıktan sonra yiyeceksin o zaman gelir kilocuklar bu da üç..benim savunmak istediğim ilerki yaşantınızdada nasıl beslenmek istiyorsunuz öyle devam etmeniz ve bu düzeni değiştirmeden kalıcı kilo vermeniz.neyse fazla ağzımı yormucam anlayan anlıyo zaten anlamayana davul zurna bile az.
bi daha beslenmem hakkında bilgi vermicem demişsin iyi edersin isabet olur thank you..
ha şunu unutmadan sen kendi ağzınla demiştin hep regli olduğumda fazla çıkardım ama sadece 3 ay sonra eksik vermiş olarak çıktım diye demiştin hatta bende triendy21 artık vücudun alıştı 3 ay 3.5 ay oldu senin kilo vereli o yüzden eksik çıkıyorsun diye burda yazışmıştıkya noldu unuttun mu bebiş şimdi öyle konuşuyosun :KK36::KK36::KK36:

kız ne çok çenen varmış senin okuoku bitmedi:KK1:haklı olabilirsin ama biyerde değil ben 1 senede az az almadım kiloları puaha,yarımşar yıl olarak hoppala diye aldım:KK1:yani ilk doğumuma 67.700le girmiştim,3ay sonra yine hamile kaldım sonra 2. doğumuma 76.600 le girmiştim eh sonrada 6aylık olunca küçüğüm baktım tartıda enson80i görmüştüm bile yaa anam ya:KK59::KK59:ii bakalım inşallah istediğimiz kiloya ulaşırız cicim bozulmadım zaten merak etme sen hakkınısavunuyosun sevdim bu harektini hadi görüşürüz byeee:KK64::80:

Valla çok güzel gezdik,iyi oldu,

Zaten yaptığım egzersizlerin sonucunu da gördüm,

Dün kalçamı ölçtüm,benim fazlalığım hep basenlerimde de,

1-2 ay önce 100 cm. idi,şimdi 98 olmuş,

Bence bu da iyi bişey,çünkü kalçadan kilo vermek çok zor,hep yüzümden gidiyodu benim kilolar,

2 ay önce içine giremediğim kumaş pantolonumu giyebildim ve yine dar olmasına rağmen rahat ettim yani,

Yılmadan devam edelim hep beraber...sonucu görünce insan çok mutlu oluyo...
:KK8:

oh oh ne güzel erimeye başlamışsın 90 olmana az kalmış.manken gibi olursun yakında 90-60-90:13:

oh oh ne güzel erimeye başlamışsın 90 olmana az kalmış.manken gibi olursun yakında 90-60-90:13:

Sağol canım teşekkürler,inşaALLAH olurum,valla 94 olsa da razıyım,çok abartı durmuyo ama artık 38 beden

pantolonlara zor sığıyordum,rahat rahat giymek istiyorum yani...

çok sağlıksız oldğunu düşünüyorum ben bu programın..

seda sayan her gün yeni bişey çıkartıyo,insanlar da onun yaptığını ve programında yer verdiği şeyleri kendileri de yapıyo..bi ara da ara öğün yiyin diye bas bas bağırıyolardı.. izlenmek uğruna,dikkat çekmek adına yeni şeyler çıkartıyo.

bi kere vücuda az da olsa sık sık vericeksin ki çalışsın.. kastan değil yağdan gitsin

:KK19::KK19:

çok sağlıksız bana göre.. meyvei ne zaman yicen,sütünü ne zaman içicen ya da kuruyemişini 5-6 tane fındık örneğin? bunlara da çok ihtiyacı var vücudun.

çok sağlıksız oldğunu düşünüyorum ben bu programın..

seda sayan her gün yeni bişey çıkartıyo,insanlar da onun yaptığını ve programında yer verdiği şeyleri kendileri de yapıyo..bi ara da ara öğün yiyin diye bas bas bağırıyolardı.. izlenmek uğruna,dikkat çekmek adına yeni şeyler çıkartıyo.

bi kere vücuda az da olsa sık sık vericeksin ki çalışsın.. kastan değil yağdan gitsin

:KK19::KK19:

çok sağlıksız bana göre.. meyvei ne zaman yicen,sütünü ne zaman içicen ya da kuruyemişini 5-6 tane fındık örneğin? bunlara da çok ihtiyacı var vücudun.

heyy!! orda dur:KK45::KK45::KK45: neresi sağlıksızmış her istediğini yiyorsun bu beslenme şeklinde.5-6 fındık ne yahu güldürme beni:90::90:
biz hep bunları yaparak şişmanlamadık mı.vücuda kesinlikle ara öğün vermiceksinki o da yağ yakma hormonlarını hazırlayacak;ara öğün verirsen diğer ana öğündeki yediklerini nasıl yakacak.ben senin dediğin sık sık öğünü yaparak şişmanladım durdum vücudu savunmasız bırakarak,diğer yediğim yemeği yakmayarak.meyvayı hemen yemeğin üstne yiyebilirsin hemde bağırsakları çalıştırıyor denedim gördüm çok da memnunum,sütüde kahvaltıda içebilirsin.
sana sağlıksız gelebilir fakat bana göre çok sağlıklı..hele o gıdım gıdım az az sık sık hesaplara göre vücudun istediğini veriyosun burda vücudunun sesini dinliyosun bundan güzel bi şey var mı yahu???şimdiye kadar o istemediğimiz o iğrenç tatsız tutsuz yağsız yiyene kadar vücudumun sesini dinlerim daha iyi.:nazar::nazar::nazar:

bi sabah bi akşam yiyosun sanırım.ara öğün yapmıyosun ama acıkıyosundur acıkmıyorum falan hiç deme yani.acıkmasan bile vücudun bu durumu kıtlık olarak algılayıp ne yesen depolayacak,-bakıyor ki az yemek yiyorsun - ben ara öğünlerle 9 kilo verdim,yaptığın çok sağlıksız.sen aç kaldığın için kilo veriyorsun

bi sabah bi akşam yiyosun sanırım.ara öğün yapmıyosun ama acıkıyosundur acıkmıyorum falan hiç deme yani.acıkmasan bile vücudun bu durumu kıtlık olarak algılayıp ne yesen depolayacak,-bakıyor ki az yemek yiyorsun - ben ara öğünlerle 9 kilo verdim,yaptığın çok sağlıksız.sen aç kaldığın için kilo veriyorsun

sanırım sayfayı baştan beri okumamışsın bende ara öğünlerle birlikte 12 kilo vermiştim.ben benim gibi olan arkadaşlara yardımcı olmak için açtım bu konuyu.istediğini yemek isteyipte yiyemeyenler için açtım.inan ki acıkmıyorum tam doyana kadar yediğim için yatana kadar acıkmıyorum inanip inanmamak sana kalmış.öylede çok kilo vermiyorum açıkcası kiloyuda gram gram veriyorum ama kalıcı olarak.az az ve kalıcı.

vücudun bu durumu kıtlık olarak algılayıp ne yesen depolayacak demişsin;; ben de buna katılmıyorum bu senelerdir diyetisyenlerin uydurması bence,zayıflasınlar,gelsinler tekrar şişmanlasınlar bizde para kazanalım diye yıllarca süre gelen uydurmasyonlar:KK51:

aslında ara öğünlerde ne yediğine bağlı. bi kere diyet ürünlerini falan geçin onlar kilo aldırıyo içinde her ne kadar azaltılmıs olsada seker var.ama 5 fındık 3 ceviz kuru kayısı falan ara öğünlerde bunlar yerse zayıflanır. bende istediğim gibi yedim hemde herseyi günde 3 litre su+rezene-yesil çay-kekik-biberiye çayı içtim haftada en az 4 gün günde 1 saat yürüdüm ayda 6 kilo kadar verdim.

aslında ara öğünlerde ne yediğine bağlı. bi kere diyet ürünlerini falan geçin onlar kilo aldırıyo içinde her ne kadar azaltılmıs olsada seker var.ama 5 fındık 3 ceviz kuru kayısı falan ara öğünlerde bunlar yerse zayıflanır. bende istediğim gibi yedim hemde herseyi günde 3 litre su+rezene-yesil çay-kekik-biberiye çayı içtim haftada en az 4 gün günde 1 saat yürüdüm ayda 6 kilo kadar verdim.

offfffffff gerçekten sıkıldım valla ara öğüne yer yok benim beslenme şeklinde.beslenme şekli diyorum farkındaysanız diet bile demiyorum.

ben de yaptığım diette 12 kilo verdim ara öğünlerde diyet ürünü felan yemedim meyva veya herneyse ceviz fındık gibi.ama aynen geri aldım bi süre sonra bunlar yıldırıyo insanı ve fazla yemeye başlıyorsunuz o zaman da kilo alımı oluyor.ben bahsettiğim ara öğün olarak yaptığım dieti kısa sürede güzel zayıflattığı için 3 kere denedim kilo aldım bi daha denedim yine kilo aldım baktımki sonu gelmiyor ..ve artık akıllanarak bu beslenme şekline geçtim.

X