' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Napam yaa oglis ayagimda uyuyor. Netin tadini ballandira ballandira cikariorm.
Ee sensiz olmaz dedm, şunu cagirim gelir dedm.
Gülümde gunlukte. Gel gülüll ge.
Ozledkkk..

Sarilalimmm sımsıkıı...
Iyii ettin hikomm bende seni bekiyordun bende kizimla oynuyorum gece uymayinca gunduz uyumak istiyor bu gun 3 saat uyudy hala da uykusu var:)) kavga ediyo benle

Gulommmm gulommmm gelllll gell de sarikkkk

Iyii ettin hikomm bende seni bekiyordun bende kizimla oynuyorum gece uymayinca gunduz uyumak istiyor bu gun 3 saat uyudy hala da uykusu var:)) kavga ediyo benle

Gulommmm gulommmm gelllll gell de sarikkkk

Kewoooommm bzmki de sabahn 7sinde uyanior. Hele ben bu saatlerde uyuma gelior bana.
Kizmazsan oglani yerine yatirimde bndeuyuyim 1saat falan, zten cok uyumaz gelirmmm..
Hii gidimm miii uykuyaaa ))

Kewoooommm bzmki de sabahn 7sinde uyanior. Hele ben bu saatlerde uyuma gelior bana.
Kizmazsan oglani yerine yatirimde bndeuyuyim 1saat falan, zten cok uyumaz gelirmmm..
Hii gidimm miii uykuyaaa ))
Hikomm git yat tabi dinlen bende cadiyi uyutuyorum mecbur daha yemek yemedim yemek yicem bende hadi optum:)

Bizim kide uyumadi kalktik reklam izliyoruz :)
Baktim cnm bn ona ama fatih harbiye var onu izlerim
Esi ne soyledi niye uzuldun(

Aaaa fatih harbi hemen aciorm.
Ya kilom icin soylenior. Gobeklenmisim.
10kilo wermeden once boyle degildi. Zaifladm ya daha da zayiflamami istior.
Esprili ztn hep, sisko dio. Lakap takti artk, 70de olsam sisko der.
Cok sıktı gecen canimi. Elbise almstm kiloluyken onu giydim gcen.
Ustume emanet gibi oldu. Cok boldu. Giyme de demedi, bi gun sonra soyledi.
Ustume olmamis. Dik yurumuyormusum. O boyle konusunca gttm sacimi boyattim degisiklk olsun die. Allahtan begendi. Karamel bal kopugü.

Cnm yaa her yerden gidiyoo sanki gobek kaliyorr ne diyim canim ya benim de butyn elbiselerim bol gelyo ozaman sana elbiseler alsin ustune cuk diyee oturan boll olmayan:)) uzmesin benimm hikosumm sen bi hirslandin mi valla 70 de inersin 60 da uzme canini bu erkeklere ne yapsak yaranamiyiz
Saclarinida gule gule kullan bal kopugu demek yakismistirr bnm bacimaa:)

Tam istedigim kiloya ulasmadan ustume basima bise almicam.
Ccok uzuluyorum kocis oyle konusunca. Ama bilmior bu kdr uzuldugumu.
Kis ben 60olursam copden daha ince olurum. Kemiklerim iri ya istesemde 60 olamam.
73e bile insem raziym.

Tam istedigim kiloya ulasmadan ustume basima bise almicam.
Ccok uzuluyorum kocis oyle konusunca. Ama bilmior bu kdr uzuldugumu.
Kis ben 60olursam copden daha ince olurum. Kemiklerim iri ya istesemde 60 olamam.
73e bile insem raziym.
Cnm anlamiyormu sen uzuldugunde kiyamam ya uzmesin seni inersin cnm 73.uzme kendini

Cnm anlamiyormu sen uzuldugunde kiyamam ya uzmesin seni inersin cnm 73.uzme kendini

Kociş biraz cok esprilidir. Bazen cok espri yapar. Ama yook cok kararliyim. Gidicek bu kilolar. 1gundr tam dkkt ediorm inan mideedeki şişlik kalmadi. Şu zumbayi da yapim. Tam olacakk. Yarinda gunesli olursa 1saat yuruyus.
Bide o esprilere eskiden cok uzulurdm smdi uzulmuorm. Takilmayi sewior napimmm.
Onun bukdr yapmasi aslnda iyi oldu feciiiii hirs geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…