' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

hkomm ve sukrann ablaaa yazamadim kizim uydu bende platess yaptimm kendime geldim ya ohhh uyandi emiyo simdi

hkomm ve sukrann ablaaa yazamadim kizim uydu bende platess yaptimm kendime geldim ya ohhh uyandi emiyo simdi

Benim oglan yerinde durmuyor. Yürüteçinden one arkaya yana atior kendini. İyic hareketlendi. Yogurdunu yedirim. Gelirim sonra,, cok optümm ikinizi de.

Hoşbulduk cnm sağol, napiim benim küçük yaramazlarla uğraşıyorum. Kızımın da karne haftası bu hafta, sınavları var, çok yoğunduk.
Cuma yarıyıl tatiline giriyoruz. Rahatlarım biraz sanırım tatilde.

Şükümm ben bi tanesiyle başa zor cikiorm . Sen ikisiyle allah yardm etsn.
Karne zamani mi geldi. Tatil seni dinlendirir en azindan okula git gel olmaz.
Oglanivdoyurmam gerek. Gelirimmmm cok optm

En iyisi leslie teyze.
Bugun cok yoruldum. Yarin sabah yapicaam zumba yine.
Pea etmicemmm

Bgunku yaptigimmsporlar ve diyet cok yordu beni.
Uyuyimmm,
Yrn gorusurz.
İyi gecelee..

slm herkese nasılsınnız canlar kevserim aşısı oldumu nasıldı kaçtaneydi nerden vurdular ateş yapıyomuymuş:26::26::26 çok ağaldımı kuzum

slm herkese nasılsınnız canlar kevserim aşısı oldumu nasıldı kaçtaneydi nerden vurdular ateş yapıyomuymuş:26::26::26 çok ağaldımı kuzum
a, selamm elifimmm iyizz sen nasilsinnn oldu cnm asi 3 tane birden evett cok agladi ama hic atesi olmadi kizamik su ciceci bitane daha vardi 2 kolindan bi bacagindan:KK43:atesi olmasada dedi agrisinolur dedi ateside olabilir dedi cok sukur iyiydi masallah ne ates ne de agrisiz enerji patlamasi yasiyordu o gun

Kewoooooo gülümmmmm
Eliffffffffff
Geldim canim gbeldim ancak geldim ben bugun cok halsizim meyve gunum hic iyi gecmiyo bee hikom senin durumun nasil:26:
a, selamm elifimmm iyizz sen nasilsinnn oldu cnm asi 3 tane birden evett cok agladi ama hic atesi olmadi kizamik su ciceci bitane daha vardi 2 kolindan bi bacagindan:KK43:atesi olmasada dedi agrisinolur dedi ateside olabilir dedi cok sukur iyiydi masallah ne ates ne de agrisiz enerji patlamasi yasiyordu o gun

Oyy kevserim 3 tanemi anam yandik kiyamam ki beN yaa ali yikar ortaligi ne yapcez

X