' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Oglis sporun 15.dkuyandiii...
((
Ayagimda geri uyudu.
Sporda kaldi.
Offf offf..

Gülcüm, onlarin kakalarini anlamak zor zaten.
Mis gibi oldu elizimiz desene
Hikomm ya bizim kiz da bazen uyaniyoo sporun ortasinda deli oluyomm tekrar bbaslamak spor yapmak olumm gibi ya insaninnn cani istemiyoo
Su kizim uyurken 10 dk kalca calisiyimm geliyorummm hemennn

Kuytuyada kaçıyormu? Bizimkinin sesi kesiliyo sadece kendine odaklanıyoo

Sukrann abllla nerelerdesinnn sohbet etmeyi ozledim yaww senle menunu yaziyorsunnn sadece

Slm kizlar kevserim nasilsin benide kabul edermisiniz sohbetlerinize sizin gibi diyet yapmiyorum ama katilmak istiyorum

Slm kizlar kevserim nasilsin benide k. Etmeyenii ul edermisiniz sohbetlerinize sizin gibi diyet yapmiyorum ama katilmak istiyorum
Annaamm kimler gelmisss elifimm gelmis kabul etmek nedemekkk biImm kapimizz herkesee acikkkk hele sana sonuna kadar
Kizkar buarada eelifimm bnm topik arkadasimm hamile olmak icin cabaliyorduk hamilelegimizden beri tanisiyoruzzz cnm bnmmm ooo

NickBoyCocukBaslangicGecen haftaBu haftaGiden
Kizlar tablomuz boylemi olsun baska bi sey ekleyelim mi

Tablo sekli gorundu mu yaaa nedennn gorunmuyooooo yazarken var da gonderince nedennnn yokkk yarrdimmm edinnn

Son düzenleme:
Hikomm aciktimm diyom ki 6 catal kiyma 1 dilim ekmek bid2 cay yiyim diyommm yaa nedersinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…