' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Gece uyuyor tabi de bi de gaz olmasa. Neobaby kesin alicam. Zorlanio sipam.
Suan kaka yapioo, ikinarak

Keewwwwww, star tv yi aç...

Canim o kaka yapmasinada yardim ediyo icince rahat yapardi kiyamam ben yaa bu sipalar en ufak birseylerine nasil can yaniyo o ikinmalari hatirladikca uzuluyorum benim oglum oyleki yuzu kipkirmizi olmustu dokmustu sanki kaynar su dokulmus gibiydi ALLAH KORUSUN :26:

Gürkan Kubilay war. Zayiflamaylailgili bilgiler verecekmis.

Canim ben rejime girdigimde daha cok yiyesim geliyo kendimi mutsuz hissediyorum ama sanki kilom yokmus gibi dusununce kendiliginden yemem azaliyo bu sekilde 6 kilo verdim yaza kadar 60 olursa 55 inmeyi dusunuyorum sporla birlikte ama sipamla spor herzaman mumkun olmuyo birde benim sirtimda skolyoz var cok agri yapiyo bazen engel oluyo yapamiyorum :26:siz nasil rwjime odaklanabiliyosunuz banada yardim edin canlar yaa 79 kiloyum

Citir annlern diyet gulugundeki kizlar sayesinde 10kilo verdm. Hos gcen hafta geri aldm birazcuk. Ordaki kizlar bnm yemememi sagliyrlardi. Ne yicek olsam onlarn yeemedigini gorrerek bende yemiordum. Bi de yarisda yapinca daha da azimleniordun. Bi ara yaris yaptik, bi haftada 1.5 kilo gitmisti. Bu aralar odaklanamiyorum. Ama hirs da onemli,yapacagm demek onemli. Bende 78.8 le gidip geliormmmm.. 93 lerden dustum. Dogumdan sonra. (( normal ekmek seker un hayatndan cikar. Tamamdir

Mutlqka alicam.
Bi ara oylwe bi ikindi ki gozleri cook acilmsti

Aslinda evet gormek hirs yapmak kararkastiriyo daha cok bende takip edeyim bakayim benimde cok vwrmem gwrek canim yaa zaten tatliyi agzima surmem nefret ettim yemekten tek gogusle emzirdim diye yetmedikce sut yedim sistim unlada aram yok hani pasta corek ayda yilda bir oda esim sevdiginden yaparim Birtek caya cok duskunum onada buyuk bardaga cay kasigiyla atarim ama doldurmam yani kilo basa puskullu bela yaa kendimi igren hissediyorum wvlendigimde 58 kiloydum
Mutlqka alicam.
Bi ara oylwe bi ikindi ki gozleri cook acilmsti

Canim yakinda olsak ben verirdim aldigim sise duruyo 2-3 kasik verdim tarihi 2015 bozulma riski yok 28 tl fiyati belki kuza sifa olurda rahaylar

Canim, szin gibiler daha zor ya, evlenmeden once zayif olup sonra kilo almak.
Ben hep şişkoydum.. hala da oyle. Hedefm 70.. hixc gormedmm istyrmmm wallaa zayiflamak..
Kp lahmacun getrdiii ama cook guzel yemiiiim mi smdiii...
Tmm yili uzunsa iyi ozmn, ihtycn olur zamanla. İns olmaz da hehe

Kewww yetisss lah,macunn yiceeem. Geldn geldn gelmedn yiceeeem heee.
Son 10dk. Heheheheh

Canim bende cok zayif degildim 60 65 arasi giderdim ama evkilik asamasinda verdim hemwn aldim zayiflamistim ama hamile kaldim aldim dogumdan sonra 8 kilo aaldimderken sonuc ben saglik olsun veririz ins ye canim yaa ye o kadarda olsun aradada kacamaklar olacak bu arada emziriyomusun

Bende senin kadar almistim. İns veririz canim ya.
Oglis 6aylikti memeyi birakti.

Bende senin kadar almistim. İns veririz canim ya.
Oglis 6aylikti memeyi birakti.

Ins canim enimkide 9 aylikti birakti cok bile emdi sipa 2 aylikti birakti emmeyi hep uyuttum basinda beklwdim uyku afalarinda emzirdim uyanikkende kasikla sagdim biberonla almadi bu arada kevserim nerelerde hic gelmedi merak ettim

Ins canim enimkide 9 aylikti birakti cok bile emdi sipa 2 aylikti birakti emmeyi hep uyuttum basinda beklwdim uyku afalarinda emzirdim uyanikkende kasikla sagdim biberonla almadi bu arada kevserim nerelerde hic gelmedi merak ettim

Huysuz bunlar walla
Kew im bugün temizlik yapacakti. Kizini annesine birakip.
Aksamda annesine gecicekti. Benmde oglan uyudu.
Gidim de mutfgi toparliyim donarakk
Salonla mutfak bir, ve būyük.. neyse gelince yazarm.
GorusurZ elif

Canlarım ben geldim ,nasılsınız ? Bugün evde değildim yazamadım ama aklım buradaydı

Bende simdi geldim. Gülüm ya oglanin burnu akio az da olsa. Öksürüyor da . Peditus verdim. Yarim kaşik. Bide atesleniyor sandim. Megersem sicaklams. Klima iyi isitiyor.
Nerdeeydinn gezmelere mo gittiniz.

Kevserim Canim benim kiyamam ben sana yaaa nedir bu cilemiz bizim uykusuzluktan yana geceleri ne yediryosun kuzum mamayi yemiuodu dimi :26:

Kevserim canim benim sen boyle deyince eskiye goturdun beni ne gunlerdi cok sukur bugunumuze sagolasin kevserim katilirim bende alisten dirsat buldukca kuzum minnosum nasil annesi

Kuzu gunaydin. Benim oglisde sabaha kadar uyu uyann yapti.
Totosunda gaz var, her uyandikca pirtlattii..

Kewwwww nerdesinnn
Hikomm cnm geldim misaforler var oturyoruz dedim bi bakiyim

Hikomm cnm geldim misaforler var oturyoruz dedim bi bakiyim

Aaa iyi oturmalarrr o zaman. Misafirlerinle ilgilen seen. Benimde oglan smdi uyudu. Bende yatim. Cok öptm seni.. yarin konuşuruz.. yoklugun cok belliydi bugü. Eee gülünde oyle. Yoktunz, bizde elifle muhabbet ettik.
Gozlerr kapanioreee kactim ben mujkkl

Herkese iyi geceler o zaman canlar yarin gorusuruz gerci esim olmayacagi icin pcden giricem alisim uyidukca burda oljrum gorurusuz

Koçişimle isviçreden dayısı gelmişti onun yanına gittik anca eve geldim elizi giydir yedir uyut zaman geçti ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…