' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Cokk sagollll hikommm ee simdi nasilsinn bakemm

Bogazm kuruyor anlamadimm. İymmm yani. Mideeem şiş:-) :-) :-)
Off ulen offf.. bi 75e düşeydimm,.. ordanda hoooppp 70.
O gunleri gorecegim ins, sen nsilsn kisss.. bn seni merak edioru. Hee.
Fofonuu. Yollasana kiss bana. Bpyle citi piti biseysindir kesin. Beyaz tenlisindr.
Diiiimiii

Kızlarrrrrr selamlarrrr :KK42::KK42::KK42:

doğum günü , evlilik yıldönümü , 1 yaş , diş buğdayı vs. hediyelikleri için veya eşinize , arkadaşlarınıza falan hediye için butik kurabiye düşünürsenizz el emekleri bölümünde konum var orayı inceleyebilirsinizz :KK16::KK16::KK16:

Fofonuu. Yollasana kiss bana. Bpyle citi piti biseysindir kesin. Beyaz tenlisindr.
Diiiimiii
Bnm bogazim dun agriyordur bu gun iyim bnde agI bi lokma bisey attim kendimengeldim gozlerimin onu acildiii:)) insallah gorursun canoo bnde tabii ahh eskisi gibi 60 dussem tamam :)) tama kiz msj olrak gnderirim ama bi ara suan tablette yok resmim tamire gitti geldi atiyim resimm gndericemmm sozzzz:)))beyaz tenli degilde kumralim aynen citipiti bisyim isteeee :))) kendimi ovmek gibi olmasinn cokkk cana yakinimdirrrr herkezz oyle derrr hikommm

Ahann da cagirdin gulum geldii

Diiiimiii

Aynı sorunlar bende de var çok bitkinim kilo vermek istiyorum ama olmuyo gitmiyor yapışmış kalmış moralim bozuluyor kendimi şiş hissediyorum 1 kg almışım ben ki 59 ları görmek isteyen büyük bi şokla 62 gördüm ne güzel az kalmıştı 60 a

Aynı sorunlar bende de var çok bitkinim kilo vermek istiyorum ama olmuyo gitmiyor yapışmış kalmış moralim bozuluyor kendimi şiş hissediyorum 1 kg almışım ben ki 59 ları görmek isteyen büyük bi şokla 62 gördüm ne güzel az kalmıştı 60 a

Gülcegzimm, napicizzz boleee yaaaaaaa..

Bnm bogazim dun agriyordur bu gun iyim bnde agI bi lokma bisey attim kendimengeldim gozlerimin onu acildiii:)) insallah gorursun canoo bnde tabii ahh eskisi gibi 60 dussem tamam :)) tama kiz msj olrak gnderirim ama bi ara suan tablette yok resmim tamire gitti geldi atiyim resimm gndericemmm sozzzz:)))beyaz tenli degilde kumralim aynen citipiti bisyim isteeee :))) kendimi ovmek gibi olmasinn cokkk cana yakinimdirrrr herkezz oyle derrr hikommm

Ahann da cagirdin gulum geldii

Ben cagirirsaam hissedr gelir tabiii.
Sende oyle geldn yaaa heheheje

Gonder gonderr merakaym. Gulü gordüm.. seni de görem .. beni biliyinizz zatii

Gülcegzimm, napicizzz boleee yaaaaaaa..

Ben cagirirsaam hissedr gelir tabiii.
Sende oyle geldn yaaa heheheje

Gonder gonderr merakaym. Gulü gordüm.. seni de görem .. beni biliyinizz zatii
Pekiii tmm :))) biliyizzz cnmmm gull yuzlummm bnmmm♥♥♥
Kizlar tek bildigim sy var pes edersekkk verdigimiz o kilolari geri alarizzzz etmemmizz lazimmm

Pekiii tmm :))) biliyizzz cnmmm gull yuzlummm bnmmm♥♥♥
Kizlar tek bildigim sy var pes edersekkk verdigimiz o kilolari geri alarizzzz etmemmizz lazimmm

Almamaiizzz gerek yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
Ay iltifatn icin tskler sekerimmmm..
Snn gbi arkadas yok arkds cvremde

Almamaiizzz gerek yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..
Ay iltifatn icin tskler sekerimmmm..
Snn gbi arkadas yok arkds cvremde
Aynen cnnmm almamizz gerek veee ben simdi yarim yagli suumu iciyorum yemek koydum ocaga o pisine kadar hikom ayip olmazsa spor yapicam kalk sende yap bakiyimm oglusun uyuyorsa tabiii
Rica ederimmm cnm gercekler♥♥
Gulom nerye gittin kizz

Aynen cnnmm almamizz gerek veee ben simdi yarim yagli suumu iciyorum yemek koydum ocaga o pisine kadar hikom ayip olmazsa spor yapicam kalk sende yap bakiyimm oglusun uyuyorsa tabiii
Gulom nerye gittin kizz

Ne yemek yaptinnnn...
Uyuyooo hemen kalkiommmm sporaaaa didioommm
Leslie 1yapimmm barimeeeee
Muckkkkkkk
Gül elizin pesindedir..:-) :-) :-)

Gulom nerye gittin kizz

Almak yok önümde 6 ay var 10 kg vermek için

Ne yemek yaptinnnn...
Muckkkkkkk

Eliz altına yapmış doldurmuş bu küçücük vücuttan nasıl çıkıyor o kadar şey :KK52: yıkadım üstünü değiştirdim komple süpriz yapmış anasına

Oglis sporun 15.dkuyandiii...
:KK43:((
Ayagimda geri uyudu.
Sporda kaldi.
Offf offf..

Gülcüm, onlarin kakalarini anlamak zor zaten.
Mis gibi oldu elizimiz desene

Ne yemek yaptinnnn...
Muckkkkkkk
Misss gibii mercimek yemegii yaptimm gelin yiyekk bn yiyorum suan:)) aferinn beni bacima nnde yaptim jillanimi kizim uyurken devam edicemmm
Eliz altına yapmış doldurmuş bu küçücük vücuttan nasıl çıkıyor o kadar şey :KK52: yıkadım üstünü değiştirdim komple süpriz yapmış anasına
Oyy guloo bizim kizz da aynii bi dolduruyor sirtina kadar bizim kakasini yparkenn oturuyorruyoo bacaklarina dogru iyice egeliyooo oyle yapiyooo yapinca yuzundekiii mutlulugu anlatamam

Keww, mercimek yemegni nasil yapiosn.
Bende yapimmmm. Mercimege bayilirim..
Ben pilavini apiyrm, mercimekli pilav.
Onclklee mercimegi hasliormusun

X