' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

kızıma tv de reklam aramaktan bı hal oldum..
benı rahat bıraksında yaziiim dıye:KK53:
hayat ne zor:KK1:

Kislarrrr,, kocisin teyzesi aradi.
Musaitsen gelelim dediler.
Buyrun dedim haliylee.
Ewi pook goturuyordu..
Yarimsaatte yaladim yuttummm:-) ew bi andaa miss olduuuu:-)
Haliyi bilw fircaladimm düsününnn:-) :-)
Muhabbet lerlemis sewindmm.
Mew sewerimm senii:-)
Nazlma kew gülümmm sagolun kizlar..
Millaaan enson msjma neden cewap vermedn. Az uyuz degilsn haa:-)

Kislarrrr,, kocisin teyzesi aradi.
Musaitsen gelelim dediler.
Buyrun dedim haliylee.
Ewi pook goturuyordu..
Yarimsaatte yaladim yuttummm:-) ew bi andaa miss olduuuu:-)
Haliyi bilw fircaladimm düsününnn:-) :-)
Muhabbet lerlemis sewindmm.
Mew sewerimm senii:-)
Nazlma kew gülümmm sagolun kizlar..
Millaaan enson msjma neden cewap vermedn. Az uyuz degilsn haa:-)

kızıma tv de reklam aramaktan bı hal oldum..
benı rahat bıraksında yaziiim dıye:KK53:
hayat ne zor:KK1:
helal olsun bnm hikmetime bnm de mutfak daginik anam nefrt ediyom valla su mutfak tan ne cok dagiliyo ya
Millan valla bizim kizda reklamci reklam bi ciksin emmeyi birakir aglamayi keser tabi her zaman etkili olmuyo uyutuyorum tv bi reklam ciksin ozlerini aciyo hemen

yeni topiğin, topiğimiz hayırlı olsun.....keyifli paylaşımlar olur inşallah....

Meww, 27si esimin dogum gunu..
Bende napicam bilmiyorumm..
Bakalimm manende biseler yapicaz:-)

helal olsun bnm hikmetime bnm de mutfak daginik anam nefrt ediyom valla su mutfak tan ne cok dagiliyo ya
Millan valla bizim kizda reklamci reklam bi ciksin emmeyi birakir aglamayi keser tabi her zaman etkili olmuyo uyutuyorum tv bi reklam ciksin ozlerini aciyo hemen

Wallaaaa misss misss olduuu...
Oglanda uyuduu...
Reklam baslaynca oglis transa geciyor. Bitince gözünu tw den cekiyor.
Bu bebeler tuhaflar ya:-)

Selam kızlar, yeni topiğiniz hayırlı olsun. İnş burda çok güzel muhabbetler olur. Sbahtan beri girememiştim yoğunluk ve koşturmacadan. Bi geldim baktım, geyik topiği açılmış. Neyse belki de böylesi daha hayırlı oldu. Burda muhebbet ederiz. Orda yarışma, diyet ve spor olur. Eee neler yapıyosunuz bakalım kızlar, nasılsınız?

Selam kızlar, yeni topiğiniz hayırlı olsun. İnş burda çok güzel muhabbetler olur. Sbahtan beri girememiştim yoğunluk ve koşturmacadan. Bi geldim baktım, geyik topiği açılmış. Neyse belki de böylesi daha hayırlı oldu. Burda muhebbet ederiz. Orda yarışma, diyet ve spor olur. Eee neler yapıyosunuz bakalım kızlar, nasılsınız?

Hosgeldinnn şükümmmmmm...
Kocisin teyzesi kizi gelecek.
Oglan uyudu,onlari bekliyoruum.
Cocuklarn nasiloldular.

Geldimmmm oh ohh ne güzel muhabbetiniz bol olsun ben işimi, duşumu her bişimi pişirdim, bi yemek kaldı koçiş kızartma istiyordu onu yapıcam ona bende yogur yulaf takılırım artıkınnn

Keww, mutfk toparlanmaz hicc yaaaa. Oglan uyansin, corbasini rondodan gecir.
Onlari tekrar yika. Ohoooo al sana dag gibi bulask.
Sularda buzzzz gibi.

Hosgeldinnn şükümmmmmm...
Kocisin teyzesi kizi gelecek.
Oglan uyudu,onlari bekliyoruum.
Cocuklarn nasiloldular.
Sağol Hikmetim, çocuklar iyileşiyo yavaş yavaş, öksürükleri de geçti. Kızım okula gitti, oğluş da uyuyo. İyi karanlık havalarda insanın içi sıkılıyo, gelen giden olunca vakit geçer. Şimdiden iyi oturmalar cnm

Sel. Spor ypicam kızlar, yeni topiğiniz hayırlı olsun. İnş burda çok güzel muhabbetler olur. Sbahtan beri girememiştim yoğunluk ve koşturmacadan. Bi geldim baktım, geyik topiği açılmış. Neyse belki de böylesi daha hayırlı oldu. Burda muhebbet ederiz. Orda yarışma, diyet ve spor olur. Eee neler yapıyosunuz bakalım kızlar, nasılsınız?

Wallaaaa misss misss olduuu...
Oglanda uyuduu...
Reklam baslaynca oglis transa geciyor. Bitince gözünu tw den cekiyor.
Bu bebeler tuhaflar ya:-)
Bnm kizda reklamlari izlerken mutfagi miss yaptim yatak odasini topladimm ortalığı topladım
Simdi kizimi uytuyorumm uyusun spor yapicamn hikmetttt

Sukran abla iyim bn sen nasilsinn bakakim nasisin ne yapiyon

Slm citirlarim hikosum yeni topigimiz hayirli olsun canim artik bol bol geyik yapariz :)))

Bnm kizda reklamlari izlerken mutfagi miss yaptim yatak odasini topladimm ortalığı topladım
Simdi kizimi uytuyorumm uyusun spor yapicamn hikmetttt

Sukran abla iyim bn sen nasilsinn bakakim nasisin ne yapiyon
Ben de iyiyim canım annem geldi bugün. Oğluma baktı ve ben yetiştiremediğim işlerimi yaptım birazcık. Şimdi selini okuldan almaya gitti. Ben evin önündeki yokuştan yuvarlanmaktan korkuyorum ya.

X