' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Yok anam kar istemiorm. Kar sogugu daha betermis.
Simdi ayazdan oda isinmiorr. Off ayagimda bi corab ustune patik giydim.
Hala buuz ayagim. Ewde dogal gaz oohhh heryer ayni sicaklkta oolur.
Ahh ahh nerdeeeeeeeeeee..

Kız hiko doğal gaz yokmu orada çocuk hasta olmazsa iyidir üstünü sıkı giydir. Ben elizi verdim babasına ayakların sallıyo bende merhameti izliyom

Kiz hiko bizimde sadee bi odada dogalgaz sobasi var diger her yer buz bizim kizda tek basina durmak istemiyo oda gotunu yirtio kapinin arkasina dikiliyo agliyoo o uyanikkken faxla disari cikamiyorum valla yeri geliyo tuvalete zor gidiyorum

Elizmin sol taraftaki alt dişi çıkmış ay çok mutlu oldum Dr daha var çıkmasına demişti oysaki , elimi sürdüm baktım sert bişi var meyer diş miş çocuğum ondan huzursuz oluyo, ben şimdi kızıma diş partisi yapmammı yaaa

Ya ben henuz hic öyle i.tifat almiyorum ama biraz extra bol kalin giyiniyorum aniden süpriz yapicammmm ama ben fark ediyorum dapdar duran gömlekler bolardi

Ayy bu cocuklar oNatilr bizi artik alinde gitmiycem diye yirtinan cocuk ababsiyla abisi maca gidince yiktirdi gidelim diye tekrar arkadasia radim geliyorum diye..mahcup oldummm
Ama guzel durdu normalde benim kizimmm 8 de nakavt 9 a kadar durdum cok z
Uslu durdu
Benimde sevinci, iste bu
Bebikim iyi ben iyi
Bebekim kötüben kötü:KK16::KK16:

Siz naptiniz
Ohh kevserne guzeeellll bizimde burada bir yagsin siz kar görün o zaman gecen yilki kar müthistii
Cok guzel fotolar cekmistim m

Ya ben henuz hic öyle i.tifat almiyorum ama biraz extra bol kalin giyiniyorum aniden süpriz yapicammmm ama ben fark ediyorum dapdar duran gömlekler bolardi

Ayy bu cocuklar oNatilr bizi artik alinde gitmiycem diye yirtinan cocuk ababsiyla abisi maca gidince yiktirdi gidelim diye tekrar arkadasia radim geliyorum diye..mahcup oldummm
Uslu durdu
Benimde sevinci, iste bu
Bebikim iyi ben iyi

Siz naptiniz
Ohh kevserne guzeeellll bizimde burada bir yagsin siz kar görün o zaman gecen yilki kar müthistii

O kar bizi bekliyor olmasın sakınnn

Ya ben henuz hic öyle i.tifat almiyorum ama biraz extra bol kalin giyiniyorum aniden süpriz yapicammmmederin fark ediyorum dapdar duran gömlekler bolardi

Uslu durdu
Benimde sevinci, iste bu
Bebikim iyi ben iyi

Siz naptiniz

Elizmin sol taraftaki alt dişi çıkmış ay çok mutlu oldum Dr daha var çıkmasına demişti oysaki , elimi sürdüm baktım sert bişi var meyer diş miş çocuğum ondan huzursuz oluyo, ben şimdi kızıma diş partisi yapmammı yaaa
ROselizimmilk disiniz hayirli olsun cnm :) bnm kizim iki tane birden cikarmisti simdi o iki disiyle hersey yiyo kalkip dizimi bile isiriyor::)

Zehra kar yagmasi cok guzel ya ama bnm yarin annemlere gitmem lazim cuma gunu kuran var yarin da gittin mi kizimi falan yikicaz kardesimle geseriz

ROselizimmilk disiniz hayirli olsun cnm :) bnm kizim iki tane birden cikarmisti simdi o iki disiyle hersey yiyo kalkip dizimi bile isiriyor::)

Zehra kar yagmasi cok guzel ya ama bnm yarin annemlere gitmem lazim cuma gunu kuran var yarin da gittin mi kizimi falan yikicaz kardesimle geseriz

Sağol caniko biri gelmiş görünüyor diş etiyle aynı seviyede ikincide çıkar heralde çok mutlu olduk eşimle

Gunaydin citirlarimmm hava acaip soguk tel -21 derece diyo rabbim yakacak biseyi olmayanlara yardim etsin
Roseliz canim disiniz hayirli olsunnn :)))

Biri çıtır anne mi dediiiiiii,, yaniii bennnnn :KK23::KK23:
Selam miletttt :KK3:

Hosgeldiiinnnnnn...
Burdaaa citirlar doluuuu:-) :-) :-)
Kimsn nesin anlat bakalm.

hikmetçiğim topiğin hayırlı olsun..ama burası sadece senin topiğin değil ona göre...bende ortak sayılrım....

Aaaaaa nelcimmmmm basimin ustunde yerin warrrr:-)
Topik bnm degil kissss, hepimiznnnn.
Gelmezseeen döwerim zateeen:-)

Kız hiko doğal gaz yokmu orada çocuk hasta olmazsa iyidir üstünü sıkı giydir. Ben elizi verdim babasına ayakların sallıyo bende merhameti izliyom

Gülcüm, dogal gaz bziim semtte yok.
Adanaya gcen yil dogal gaz geldi.
Kiznin disinin cikmasina sewndm..
Darisi bizeee kardeş-:-) :-)

Gunaydinnn kizcelerrrrr...
Ayagimmmmmmm buzzzzz...

Kiz hiko bizimde sadee bi odada dogalgaz sobasi var diger her yer buz bizim kizda tek basina durmak istemiyo oda gotunu yirtio kapinin arkasina dikiliyo agliyoo o uyanikkken faxla disari cikamiyorum valla yeri geliyo tuvalete zor gidiyorum

Odadan cikamioruz bzde. Odadan mutfaga gidim , kapiya yoneliyor. Kapiyavuruyor. Bende cikicam diye:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Son düzenleme:
Sağol kübram , evet her kar yağdığında beni o düşünce alır Allah dışarıda olana yakacak bişi olmaya yardım etsin zor , :KK43:((

Hikomm darısı başınıza biZimki baya süpriz oldu ne bi kabarma ne bi başka bîşi vardı dilini sürekli oraya götürüyo hanım efendi elimi yıkadım bi baktım diş Pazartesi Dr gösterdim daha görünürlerde bişi yok dedei çok şükür çıkmış ondan çocuk uyumuyor nese hafif atlattık

Son düzenleme:
Hosgeldiiinnnnnn...
Burdaaa citirlar doluuuu:-) :-) :-)
Kimsn nesin anlat bakalm.

Aaaaaa nelcimmmmm basimin ustunde yerin warrrr:-)
Topik bnm degil kissss, hepimiznnnn.
Gelmezseeen döwerim zateeen:-)

Gülcüm, dogal gaz bziim semtte yok.
Adanaya gcen yil dogal gaz geldi.
Kiznin disinin cikmasina sewndm..
Darisi bizeee kardeş-:-) :-)

Gunaydinnn kizcelerrrrr...
Ayagimmmmmmm buzzzzz...
Kimimm ben nerde bu dewlet nerde bu milletttt :KK1::KK1:
25 yaşındayım.. 4,5 yaşında bir oğlum war...
Bekarımm ayrıldım eşimden :KK76:
Yarışmacı diğer çıtır annelere başarılar dilerimmm :KK53:

Kimimm ben nerde bu dewlet nerde bu milletttt :KK1::KK1:
25 yaşındayım.. 4,5 yaşında bir oğlum war...
Bekarımm ayrıldım eşimden :KK76:
Yarışmacı diğer çıtır annelere başarılar dilerimmm :KK53:

Hoş geldin canım ben Gül 24 yaşında 7 aylık kız annesiyim canım

Hoşbulduk tatlımmm :KK16:

Hoşbulduk cnmm.. Sen 24 yaşındasın 7 aylıkk kızın war..
Ben 25 yaşındayım 5 yaşına yeni basmış bir oğlum hayat işteee..
Erkenden ewlenince böyle oluyor:KK14:
Ama şimdii bekarımmmm :KK76:
Cnm bn denkendimi taniyim 20 yasindayim 11 aylij prensesim var bitanecik

X