' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Ben de iyiyim canım annem geldi bugün. Oğluma baktı ve ben yetiştiremediğim işlerimi yaptım birazcık. Şimdi selini okuldan almaya gitti. Ben evin önündeki yokuştan yuvarlanmaktan korkuyorum ya.
Ayy Ayy şükran ablacıgım dört gözle beklicem seni benim korkulu kabusum dikkat et neolur o yokuşlar ben evlenmeden önce bizim oturduğumuz yer çık yokuşluydu işten gelirken korka korka gelirdim yada babam alırdı beni yolu mu uzatırdım çok korkarım ben ya bi kere düşünce fobi oldu

Ayy Ayy şükran ablacıgım dört gözle beklicem seni benim korkulu kabusum dikkat et neolur o yokuşlar ben evlenmeden önce bizim oturduğumuz yer çık yokuşluydu işten gelirken korka korka gelirdim yada babam alırdı beni yolu mu uzatırdım çok korkarım ben ya bi kere düşünce fobi oldu
Roselizim bugün eşim okula bıraktı annem de dönüşte aldı ama hergün hergün napıcam bilemiyorum. Okulu kardan dolayı tatil ederler sandım ama okulu aradık varmış maalesef. İnş yarın bari tatil ederler. Demek sen de çok çektin yokuşlardan. Neyse ki kurtulmuşsun artık.

Roselizim bugün eşim okula bıraktı annem de dönüşte aldı ama hergün hergün napıcam bilemiyorum. Okulu kardan dolayı tatil ederler sandım ama okulu aradık varmış maalesef. İnş yarın bari tatil ederler. Demek sen de çok çektin yokuşlardan. Neyse ki kurtulmuşsun artık.

Şimdi yokuşları geçtim düz yolda da korkuyom valla mecbur kalmadıkca evden çıkmam heleki binanın önü mermer görüyorum kayan kayana .?böyle evde iyiyim çok şükür :)))

Şimdi yokuşları geçtim düz yolda da korkuyom valla mecbur kalmadıkca evden çıkmam heleki binanın önü mermer görüyorum kayan kayana .?böyle evde iyiyim çok şükür :)))
Yok canıım öyle hergün hergün evde sıkıcı geçer,
arada dışarıya çıkmak, gezmek de ister insan. Hergün kar yağıcak değil ya. Bu havada benim de çıkasım gelmiyo. Annemlerin orda bi komşumuz karda bakkala giderken bacağını kırmıştı, 1.5 ay yattı ayağı alçıda kadıncağız. Nasıl korkmayalım ki böyle örnekleri gördükçe. Neyse bugün güneş de vardı buralarda. yarın öbürgün erir karlar.

Citirlarim bugun hava acaip saguk dona cekicek kesin bugun gezmem vardi ablamda ordan donerken arabanin kapisini zor actim resmen

Ayy haberleri izliyorum karda düşenler karda yolda kalanlar ne kötü bi okulda 5 öğrenci merdivenden kaymış bacağı kolu kırılan ne kötü ya,

Neydiyonuzzz kizlarr zehra ve kubra papatya h.geldinizzz
Hikooo neydiyonn kiz roseliz sen neydiyon cnm
Evt sukran abla ya bizim yokus cok kotuu allahim korusun ya bnde dusunmustum okullari tayil ederler diye coluk cocuk nasilcikip inicekler o ypkstan

Neydiyonuzzz kizlarr zehra ve kubra papatya h.geldinizzz
Hikooo neydiyonn kiz roseliz sen neydiyon cnm
Evt sukran abla ya bizim yokus cok kotuu allahim korusun ya bnde dusunmustum okullari tayil ederler diye coluk cocuk nasilcikip inicekler o ypkstan

Caniko herif geldi yemek falan indirdim kv le konuştuk görüntülü bana zayıflamışmısın dedi çok sevindirdik oldum valla , sen neyapıon bakim ,

Nasilsiniz..
Misafirler 6dan sonra gittiler. Bende bulasklari hallettim. Oglisle kocis ilgilendi. Sonraa kocis tost yaptii. Kepekli ekmegim bitmis. El kadar ekmekle sucuklu tost yedim. Mecbuuuuuurrrrrrrr:-) :-) :-)

Gizlar, esimin teyzesi , kizi cook zayiflamissin dediler:-) :-) :-)
Bendeee coook mutlu sewindirik olduumm güllll:-) :-) :-)
Yaaaa cok ydimm .. şiskinlkteeen nefesm daraliyorrr..
Muhtesem yyuzyil baslicak. Ay bu bolum cok heyecanliii...
Disardaa bi ayaz var. Anlatamamm feciiiii.
Agaclar cok sallaniyor. Klimaaa 30derecde. Ama bnm ayagim buuuzzzzz..
Gecen sene bu kdr soguk yoktuu.

Hiktimm cnm afiyett olsunnn ye cnm biseycik olmaz dan tostannn gii
Bnm cadida kraker yedi her ere doktu bn de aksam aksam supurge actirdi:) simdi de anamlar geldi cay iciyoruz. Sabani izliyorum bu gun bnm film var kanald de vicdan diye ama sabani izliyoruz ailecek:)

NaLim sen bnden. Istemistin yukluyorum senin icin hihhh hikmett $20131211_160908.jpg

Eklentiler

• $20131211_160901.jpg
    $20131211_160901.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 64
Hiktimm cnm afiyett olsunnn ye cnm biseycik olmaz dan tostannn gii
Bnm cadida kraker yedi her ere doktu bn de aksam aksam supurge actirdi:) simdi de anamlar geldi cay iciyoruz. Sabani izliyorum bu gun bnm film var kanald de vicdan diye ama sabani izliyoruz ailecek:)

Tokatci diosunnn iyi seyirler keww:-) :-) ahh ahh biz o aylara gelince nolcak bakalim.
Yaaa kalbim hizli hizli atiorr.. esimle tartisir gibi olduk. Teyzesigilin yanindaa.
Teyzesini arabayla ewe birakmya gitmisti. Ewe gelince kavga ederiz diye dusunereek gerildim. Uzun zamandr gerilmedigimden bu gerilmee kalp sıkışıkligina neden oldu.
Kalbm cok hizli atior. Hii kavga etmedik. Hicbise demedi. Eskiden ederdikde.
Kocis iyi yonde degisti. Yaa offf tartiisirz diye genis dusununceee boylee oldu.
Tostta agir geldi. Uzun zamandr yemeyince tost.

Yok anam kar istemiorm. Kar sogugu daha betermis.
Simdi ayazdan oda isinmiorr. Off ayagimda bi corab ustune patik giydim.
Hala buuz ayagim. Ewde dogal gaz oohhh heryer ayni sicaklkta oolur.
Ahh ahh nerdeeeeeeeeeee..

Tokatci diosunnn iyi seyirler keww:-) :-) ahh ahh biz o aylara gelince nolcak bakalim.
Yaaa kalbim hizli hizli atiorr.. esimle tartisir gibi olduk. Teyzesigilin yanindaa.
Teyzesini arabayla ewe birakmya gitmisti. Ewe gelince kavga ederiz diye dusunereek gerildim. Uzun zamandr gerilmedigimden bu gerilmee kalp sıkışıkligina neden oldu.
Kalbm cok hizli atior. Hii kavga etmedik. Hicbise demedi. Eskiden ederdikde.
Kocis iyi yonde degisti. Yaa offf tartiisirz diye genis dusununceee boylee oldu.
Tostta agir geldi. Uzun zamandr yemeyince tost.

Hiko valla bizde öyleyiz özellikle ben armudun sapı üzümün çekirdeği evliliğin ilk üç yılında normal mil tabi biZim ki hafif hafif ben konuşmam koçiş 2 dk durmaz hemen gelir gönlümü alır ben suçlu olsam dahi

hikmetçiğim topiğin hayırlı olsun..ama burası sadece senin topiğin değil ona göre...bende ortak sayılrım....

Nabersiniz kızlar.muhteşem gün bu gün malum....bende şimdi onu izliyorum.vve mustafaya çok acıyorum:KK43:

X