' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

Selam canlar. Nasılsınız....ben yoruldum 10 dak cardio yapdım canım çıktı.tavuğu çıkartdım.ne yapıyim sizce.bir el atın yav düşünmekden yoruldum

ben tavugu haslarim gogusunu corba yaparim geri kalanlarinida kendi yaptigim karisima bular kizaririm karisim soyle ekmekleri robottan geciriyoruz icine kekik kr biber krmz biber tuz kimyon koyup karistiriyorum tavuklari once yumuraya sonra buna batirip kizartioum kizartma cok yagli gibi gelebilir ama hic oyle olmuyor haslamadanda yapabilirsin

arkadslar dige topige yazdim burayada yazayim kaplicaya gidiyoruz yarin aksam donecegiz benide yarisa alin unutmayin arkadslar hepinize hayirli gunler

Hikmeeet ayni ben :))) bende 35 im yaa

Ben normal yemekler yptim yaa extra birseyler yapmadim
Corba
Taze fasulye
Et sote
Pilav
Kereviz salatasi ve coban salata yaptim kv ler gelenseydi sadece corbayi yapmiycaktim..yani bi o. Extra oldu:)

Gül, cani. Dis partisi icin menu paylasmistin ,,netlestirince birdaha paylas ben mesguldum tam bakamadim..kesin mi simdi

Gülüm neolduuu. Neden gidemiyorsunu allmanyaya

Canikom eşime red gelmiş eliz ve benimki devam ediyormuş bu yüzden bende eşime sen. Gelmezsen ben gitmem dedim öle yani yaza kaldı artık saglık olsun saten Zshra demişti bu soğukta Almanya'da ne yapacaksın haklıda Elizde küçük yaza kadar yürür daha iyi olur

Evet canım kesin yapıcam eğer ertelersem bu devam eder haftaya Cumartesi yapıcam yaklaşık 18 kişifalan olur çoluk cocuk
Menüyü ben kendim hazırlıcGım için zahmetsiz seyler seçtim

Zeytinli-peynirli pogaça
Makarna salatası
Patatesli kek
Sarmal çörek
Tiramisu
Havuç tatlısı düşündüm
Havuç tatlısını büyük kare borçlansa yapıcam bir gün önceden dinlenmiş olurtirasuyud a kedi dilinden yaparım ama busefer hazır pasta tabanından alıp iki tane yapıcam , sarmal çörek de milföyden yapılıyoiçine ceviz tarçın ce şeker koyuyorsun rulo yapıp dolaba atıcam ertesi hün parmak boyunda kesip pişirilmem,pogaça hsmurunu da kolay olandan yapıcam gene ertesi günden hazırlarım dinlenir sabah da içini hazırlar fırına atarım makarna salatasının onlar pişene kadar hazırlarım bunlar aklımda var nasıl hem bir gün önceden yaparsam hazırlanmama vakit kalır he bide diş bugDayıvar

Dis bugdayida ne? Parti ayri bugdayi ayrimi
Guzel bence menun daha ne olsun ... Osarma cörek cokg uzele benziyo haftaya pazarda benim bi aile misafirm gelicek yemekten sonra caya yapabilirim bende
Ayy bayada kalabalikmis 18 kisi sana yardim edicek bi yakinin var mi

Aa tesekkür ederim milan mutlu oldum

Gül, vermediler ha söylemistim ya bazen sebebsizde vermiyolar cok can sikici ama gercekten sogukta zorlanirdiniz,,hayirlisi

Kevserin annesinde dua vardi ya oradadir,,ellesme anacuuna yardim etsin, bizede dua

Yaa hikmetcim burgere gelesiye ne guzel yiycekler varrr ahhhhh turkiyede olsammm ahhhhh ahhhh
Of ben cok kilo alirim turkiyede yasasam cok leziz seyler var yaaa

Benim büyük kizimda her haftasonu pasta yapicam derdinde yesen bin dert yemesen bir dért bizde yapiyoruz biyerlere götürüyoruz
Kendide yemez iste yapip hava atiyor arkadaslarina :))

Gecen sufle kaplari aldim bakalim becerebilicekmiyim

Kızlar küçüğümün 5 ci dişi çıkmış.ay çok mutlu oldummmm

Beğendin mi menümü gerçekten ay çok mutlu oldum eşimin teyzesi var ama onunda oğlu kursa gidiyor götürüp getirecek kimseye güvenmek istemedim yapıcam bi şekilde , eşim de gelenlere hediye vermek için magnet yapıcak öle kızıma benden bi hatıra

Aaa sufle becerirsin hiç kendini yorma her kişi için :bir yumurta,40 gr bitter çikolata ,1tatlı kasığı terayagı, 1çorba kaşığı hafif tepeleme un ve şeker 6 kişilik yapıcaksan 5 yumurta beyazı ayır cam kâsede köpürt , sarıları da şekerle çırp bi yerde çikolata ve tere yağını benmari erir yavaş yavaş sarıya ilave et en son unu koy karıştır beyazlarınyavaş yavaş ilave et spatulayla Altan üste alarak karıştır kapları yağla unla 180derexede 10 dk falan kabarmana kadar fazla bekleyişden içi pişer

hikosssss kiz seni operim ne guzel akil edip acmisin anacimm ben 69.9 kiloyum kiz olabilirmi boyle birsey yaaa gobegim kafama degecek

kız hıkoooo senı bn gectımm ne oldu ne oldu ha bn senı gecerım demedımmmm mıı 600 gr 600 grm dır kızım gectın mı gectınn bu gun oonun sevınbcını yasıyorummm heytttt heyttttt hııkmettttt
bu arada yenı gelen kızlar hoş geldınız hepiniz
bzm kuran bıttı kardasımla yuruyus yaptıkkk gezdıkkkk ama menumöu yazmıcam yedım bu gun 1 tabak pilav 2 tulumba tatlısı okadar
herkez cok guzel olmussun zayflamıssın dediler nasıl böyle zayıflladın falan fılannn acayıp mutlu oldummm haaa

Kızlarr selam, daha haftasonu olmadan herkesler kaybolmuş gitmiş, nerdesiniz yaaaa?
Kevser sen nerdesin kız, döndün mü eve? Bu arada tebrikler güzelim, zayıfladığını farketmeleri senin için çok güzel motivasyon olmuştur. Aynı hırsla devam et. hedef kilona az kalmış.
Sercaaan naber kız? Napıyosun

Son düzenleme:

sukrancim burdaymis canim motivasyon icin zayiflayanlarin hikayerini okudum kiz ben nasil oldum geri boyle ya ne yapayim sen soyle ya bir haftair ne bulduysam yedim geri nasil toplancm ben

Kewww sus kissssss,, hih bende kilo werdimmmmmmmm
Hih ciks larimmm seniiii heee

Serciş hosgeldnnnnnnnn bbgm özledmmmmmmmmmm seniiiii

Zehraaaa yemedmmm zaten. Kepekli makarna yedim hehhe hemde yogurtluuu

Nazlmaaa kizinin dişinin cikmasina sevndm

bende seni cok ozleim hikos canim ya ben 70 e dayandim inanamiorum kendime gobegimi bi gorsn korkarsin niye boyle oldu yedim yedim ondan tabi vercegim demi. hikos tekrar off ya offf nasil engel olabilirim kendime bana akil verin

Hikmet nerdesin sen kız, bugün görmedim yazını neyin? Napıyon?
İki ayrı topik olunca birbirimizi bulamıyoruz anam, hooop bi oraya, hooop bi buraya ehehehhh

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…