' Çıtır Annelerin Geyik Topiği '

günaydın kızlarr..:KK6::KK6::KK6:
kıloları merak edıyorum..buraya da yazın daaaaaaaaaa

zehraaaaa ben sanırım senın tarzına tavrına hayran olmaya başladım..
kız o ne hoş,çay sunumu öyle..

bızde karı olcaz işte:KK53:

günaydın kızlarr..:KK6::KK6::KK6:
kıloları merak edıyorum..buraya da yazın daaaaaaaaaa

zehraaaaa ben sanırım senın tarzına tavrına hayran olmaya başladım..
kız o ne hoş,çay sunumu öyle..

bızde karı olcaz işte:KK53:

Peşimdeyimmm hıhıhııhıhıhıhıhıhı :KK53::KK53:

ist..çok özentısın..:KK12::KK12: bı özelımız yok surda..bı oksıjen alalım,bı sal benı:KK22::KK22:

hıko,afferın kız 1 kg vermısın bu hafta..
ozaman bı pızza,bı adana,5 cıgköfte,yanında da dıet kola yemeyı hakkettın:KK1:

ist..çok özentısın..:KK12::KK12: bı özelımız yok surda..bı oksıjen alalım,bı sal benı:KK22::KK22:

hıko,afferın kız 1 kg vermısın bu hafta..
ozaman bı pızza,bı adana,5 cıgköfte,yanında da dıet kola yemeyı hakkettın:KK1:

:-) :-) :-) aaaa oyle mi diyoauunn:-)
Kocis avm gotucek, oglis ewde sıkıldiii .. belkiii yiyeblrmm:-)
Kisss burger yiseem mi:-)

ay burasi cok iyiymis ya hem muhabbet hemde zayiflama supermis burada heteyi konusabiliyoruz demi hkmt benim oglusum 7 aylik kahvaltiyi sizler nasil yapiyorsunuz

ay burasi cok iyiymis ya hem muhabbet hemde zayiflama supermis burada heteyi konusabiliyoruz demi hkmt benim oglusum 7 aylik kahvaltiyi sizler nasil yapiyorsunuz

Herseyi konusabilirsin canim.
Kahvaltida yumta sarisi, 3cicibebe, yarim cicibebe ekmegi, labne peynir , bunlar hergu uygularim. İcine bazen pekmez koyarim, bazen ev receli, bazen gunkurusukayisiyi blendrdan gecirip icine biraz koyarim. Hhergun ayni seyi yiyip bikmasin diye.
Sen neler yediriosun.

hkmtcm ben yumurta sarisi 4/1 i ben labne peynir koymuyorum islenmis hicbirsey koymuyorum koy peyniri en sagliklisi o pekmez yine ev yapimi kendim yaptim az tereyag yine hazir degil ihlamurla ekmek icii robottan cekiyorum onu islatiyorum karistiriyoum hepsini boyle iste

Selam canlar. Nasılsınız....ben yoruldum 10 dak cardio yapdım canım çıktı.tavuğu çıkartdım.ne yapıyim sizce.bir el atın yav düşünmekden yoruldum:KK37:

X